Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Tak strašně mě mrzí že jsem tam nemohl bejt, až se mi chce brečet... moc rád bych vás všechny poznal osobně, včetně Bětky ;) ale nevyšlo mi to, doufám že příště... Btw. video z akce mohlo být o hodinu delší...
  • dolecm
    Ja prijedu az potvrdi ucast jindra.veliky *1*
  • deridon
    ty bláho Radek Friedrich.. nemáte někdo informace, jestli píše pro nějáký web či tak? já si ho pamatuju naposled z Levelu a hlavně z Level TV, pak už jsem ho něják nikde neviděl psát na internetu ani snad :\

    jinak super videjko
    • měl by být pořád v Levelu
      • deridon
        no Level už jde mimo mě, škoda že nepíše tady.. mám ho vžitýho s partou Grygar, Bach, Dobrovský, Draken, Codr.. :)
  • MrSanta
    Hlavně to chce příště vybrat termín na který nebudu mít šichtu *1*. I když nevím, co bych tam dělal u těch automatovek. Já se vždycky spíš radši díval na někoho kdo to pořádně umí hrát, než abych hrál sám.
    • Amylee.Anderson
      Já tam zjistila, že jsem v tom strašný máčo, ale i tak to byla švanda :D
  • Veskoslav
    Mrzí mě, že jsem nemohl dorazit....Ale bohužel spojení Ostrava - Praha a zpátky je katastrofální, navíc 307 jezdí docela debilně v pozdní hodiny:( Tak doufám, že Vám to vyšlo;)
    • ezechiel25-17
      Nápodobně, ale i tak mi nesedl termín. Pro příště navrhuju se domluvit i na nějaké neoficiální afterparty (přenocovat někde u piva) a ráno se vydat domů.
      • Veskoslav
        Jo to by bylo ideální:-D:)
      • afterparty byla sedli jsme na pivko a jidlo do hradu
        • ezechiel25-17
          Tak já myslel fakt nějakou noční natahovačku :) Ale na to v podstatě stačí 2, někdo další se najde :D
      • Divotvurce
        Taky mi nesedl termín, zrovna byl sraz sportovních aut v Brně.
        Jinak video parádní a vypadá to, že se akce fakt povedla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit