Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád tam opakují Tokaj, Tokaj. To bude asi hra o tokajský klobáse.
  • Není ten vrak auta v 2:09 ten samý, který byl použit v CoD 4?
  • Kopie slavných a dobrých her ale jen málokdy dosáhnou stejné kvality, stačí se podívat na desítky nevýrazných GTA klonů, ze kterých za něco stojí jen minimum.
  • fallout
    Já si to pamatuji velmi dobře... tenkrát se tvůrci chvástali, že nechtějí nic uspěchat a kladou důraz především na kvalitní RPG systém... po kterém, ale jak sem se díval na video není ani památky. Takže jestli půjde jenom o postapo akci, tak palec dolů... *7*
  • lepší british než american ne ? :)
  • oin.odin
    hmm Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych to je tak krásne meno pre školu že by som tam aj rad chodil ... no a v čul k hre na mňa je tam moc temno a moc divných zmutovaných vecí ... no a Fallout mi tam nič nepripomína ...
  • Jsem jedinej komu ten "briefingovej vousáč" připadá jako tatík soudce Dredda? :) A vůbec je to takové... british.
  • Masa-san
    Tohle se mi libí, já, sekera a halda monster na vyřádění muhahaha *14*
  • Nevim proč, ale furt v tom vidím mass effect 2 ale bez alíků a světla
  • Na me ta hra pusobi velmi preplacane. Takovy mix a jeste v podobe kopirky jinych her. Ja tam videl treba - Dead Space, Silent Hill, Doom, Singularity, Fear a x dalsich veci z ruznych her/filmu. Podle me to nedopadne zrovna dvakrat dobre...
  • Jo takhle .. tak to si myslím, že nebude žádnej problém nastavit si jinej cross. *16*
  • helbik: A tobě to vadí? Mě zase ne, obě Dead Space hry koupeny a dohrány jedním dechem...proto klíďo tisíc "kopírek", pokud kvalitou a příběhem budou na podobné vlně jako DS:)
  • To zaměřování myslím přímo ten zaměřovatč.. to hnusný bílí kolečko..
  • 100% kopírka Dead Space. Nic víc.
  • stenxp
    Vzpomínám, že před lety jakýsi poláci pracovali na hře Afterfall, mělo to být postapo RPG, který vzdá hold sérii Fallout, zdá se že vývoj se dal jiným směrem než by se dalo čekat.... škoda...
  • Mě se naopak líbí. Takovej "obyčejnej" týpek jako Isaac a né další metrosexuál se zrcátkem do sbírky pana T.L.Blade. K tomu TPS, no taky to moc nemusím ale u Dead Space to sedlo jako pérdel na hrnec a tohle by taky nemuselo být špatenka. :) *16*
  • dead island mozna nebyl pro kazdyho, ale u maloktere hry z posledni doby sem dokazal hrat s nadsenim 20+ hodin aby me to moc neznudilo
  • to vypadá hodně dobře a i hudba v traileru byla parádní

    neznáte jméno? :D
  • Vypada to nadejne...jen at to neni takova p.icovina jako Dead island
  • Ten hlavní hrdina vypadá divně, né že by Issac vypadal líp, ale aspon měl helmu tak mu nebyl ten ksicht vidět, a vůbec se mi nelíbí tenhle typ zaměřování mě to akorát kazí dojem z hraní.. Jinak to vypadá moc pěkně..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit