Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=wjpcKIQyK5I

    Škoda že tenhle člověk nedělá i na Dark Souls. Je dle mého fakt dobrej.
  • Dark Souls je minimálně hra generace, snad trojka bude zase poklad.

    http://www.digitalspy.com/gaming/retro-corner/news/a529058/why-dark-souls-is-our-game-of-the-generation/
  • naco som liezol do tejto diskusie? jednemu vadi grafika,.dalsiemu kotule,dalsiemu ze to neni ako witcher..... dark souls je snad jedina hra ktora si nezasluzi akukolvek kritiku....ak existuje zivot po zivote tak dufam ze sa objavim po smrti pri firelink shrine a nie niekde v nebi s ludmi ktori budu kritizovat dark souls..
    • Dark Souls je snad jedina hra ktera si nezaslouzi jakoukoliv kritiku? Myslím, že tímhle si jen podrthl, jací jsou DS fanboys dutí fanatici, kteří očividně moc her (RPG) nedohráli... *15*
      • nejhorší jsou ponížení trollové, kteří si zakládali na tom, že aspoň nepíší pod anonymem, jenže se ponížili tak moc, že už se stydí psát pod svým nickem a sklouzli k tomu nenáviděnému anonymu a ještě se ten člověk pojmenuje dost podobně, jako ten který ho několikrát ponížil, což je vrchol trapnosti a ubohosti i na Dela. Zdravím tě Dele, tvůj oddaný fanoušek haha...
        • Omlouvám se, občas mluvím sám se sebou a teď koukám, že se neumím pořádně ani podepsat. Mimochodem, Dela sem si vymyslel sám, je to moje alterego - používám ho, když mám lepší chvilku. Ale nemusíte mě litovat, já se už léčím.
    • naopak, na Dark Souls se toho dá kritizovat tolik, že to chvílemi spíš připomíná kopání do mrtvého koně? Vadí ti ošklivá grafika, prkenné pohyby tvého avatara, nefunkční kolizní systém, nudné repetitivní prostředí, kotouly, absence AI, nesmyslný level design, absence příběhu, nekonečný grind, nemožnost snadno se spojit s kamarádem v multiplayeru, zastaralost herních mechanik či snad fanatická hráčská komunita? stačí si vybrat.. spíš bychom ale měli říct, co je na té hře dobré.. tak asi samotné souboje nejsou špatné (ačkoliv pestřejší repertoár pohybů a kouzel by neuškodil), atmosféra docela ujde, pokud jsi emař co se vyžívá v depkách každý večer no a design potvor je docela zajímavý, ačkoli podle toho co sem postoval Drizzt je to z velké části vykradený Berserker, jo ale hudbu to má pěknou to musim uznat
      • https://www.youtube.com/watch?v=6AyA91k8kKg
        • drsné. Hra roku *15*
          • Tož, na rpg roku a hru roku to stačilo, což neni moc dobrá vizitka pro konkurenci, zvlášť hry od Form software, kde je AI nepřátel cca na úrovni mobů z Wowka
    • Zdejší diskuze bych moc neřešil, tady jsou nejvíce zakomplexované osoby, většina těch dospělejších hráčů považuje Dark Souls, Demon Souls či Bloodborne za nejlepší hry této doby, samozřejmě se tu najdou takoví isometričtí hráči, kteří žiji v nějaké nostalgické bublině, že Baldurs Gate 2 je úplně to nejlepší na světě, což zdaleka není pravda, bylo to natahované a herně to taky nebylo nic extra, osobně já to třeba ani nedohrál, samozřejmě je tu i Torment, který měl jenom ten příběh a nic ostatního. Dark Souls kloubí vše na vysoké úrovni, pak tu máme Zaklínač trolly, což je zase komerční produkt dneška, kterým agresivním hypem všechny okolo přesvědčil, jak je úžasný, když nad tím popřemýšlíš, tak ta hra je excelentní jenom v tom hypu, jelikož herní mechaniky, příběh jsou naprosto mediocre. Dark Souls se vyhypoval jen svými kvalitami a jen svou kvalitou se dostal do mainstreamu, nepotřeboval na to roky hypu, nepotřeboval na 40 milionů dolarů do marketingu. Do povědomí hráčů se dostal jen svou kvalitou, v této době věc nevídaná.
      • BG2 natahované? Uvědomuješ si doufám, experte, že 80% BG2 jsou dobrovolné vedlejší questy, celé žraločí město nebo Ust Natha v Underdarku jsou lokace, které k dohrání hry vůbec nemusíš navštívit, stejně jako většina lokací na povrchu.. to musí být pro dnešní generaci hráčů něco tak nepochopitelného, že to podle mě vůbec nepobírají
        • To je ten problém, ty vedlejší(nepotřebené) lokace by tě měly bavit jako právě v Dark Souls, v BG 2 je to neskutečná natahovačka, takže nemáš ani chuť tam jít, zase strašný rozdíl oproti DS.
          • Na druhou stranu, to, že mě to nebavilo neznamená, že to je fakt. Někoho jiného to určitě bavilo, jinak by BG2 nebyla jednou z nejuznávanějších RPG všech dob. Jo, to je asi pravda. Občas si to musím takhle v hlavě objektivně urovnat. Mám problémy se slepým uctíváním DS, takže občas vidím všechno černobíle a co nemá nálepku DS, tak ignoruju a pomlouvám...
            • http://www.rpgamer.com/games/eternity/poe/reviews/poestrev1.html

              1 (slovy jedna) recenze je fajn a nejlepší, protože to řekl Třeštík, ignorující dalších 20+ recenzí, kde hra dostala 8-9/10. OK, pane s patentem na pravdu. *15* *15* *15*
            • Daniel Třeštík : Možná je na čase přestat si myslet, že tvoje osobní zkušenost a z ní vyplívající názor = fakt. Tvrdit, že iso hry vznikaly kvůli hw omezení je hloupost. Izo bude mít vždycky na určitý hry svoje výhody. Takový Starcraft a Diablo jsou krásným důkazem, že si mimo. Obě hry jsou ve světě populární, mají velkou fanbase, prodaly snad víc kopií, než celá DS série a SC se dokonce vysílá v J. Korei v TV, což je asi tak 152x technologicky vyspělejší země, než ČR. Tolik k zastaralému hernímu pohledu... *15* *15* *15*

              lolo: ano, je uznávanější. Pár DS fanboyema tvého typu, kteří v životě dohráli pár her... *15* Hlavně se prosím už neobtěžuj postovat ty trapné články typu "why DS is best" a naprosto tristní TOP listy z Edge (nejhorší list, co sem kdy viděl), protože je to fakt k smíchu. Když pominu, že článek = názor jednoho člověka, tak já tady můžu zase postovat opačné odkazy z jiných webů, kde se opěvujou jiný hry... tvoje argumentace rádoby autoritou je velmi primitivní...
            • možná je načase sundat nostalgické brýle, jelikož nostalgie dělá daleko lepší hry, než opravdu jsou. Krásný příklad je ten KOTOR 1,což jsem považoval za fantastickou hru, nedávno jsem to dohrál a musel jsem se sám sobě vysmát. Ta hra je průměr. To samé Gothic, ten combat v současnosti působí naprosto směšně. BG je dobrá, jenže iso RPG vznikaly kvůli omezení HW, teď to působí archaicky, stačí se kouknout na PoE, což je prostě hra bez jiskry a kdyby nevznikla, nic se nestane.

              http://www.rpgamer.com/games/eternity/poe/reviews/poestrev1.html

              tahle recenze je fajn na PoE...
            • uznávanější kým? BG je přeci jen už 15 let staré a spousta dnešních hráčů ho vůbec nehrála. Uvidíme, jestli se o DS bude mluvit za 15 let od vydání. Pro mě je BG lepší hra - tisíckrát lepší možnosti roleplayingu, zajímavý svět a questy, epický pocit, tuny lore z Forgotten Realms, DnD pravidla. DS je taky skvělá hra, jen ne tak skvělá na BG. Dnes v době konzoloidní (a nejen konzoloidní) debilizace her je to celkem svěží vítr svou obtížností a připomíná to staré dobré časy, kdy RPG hry bývaly hardcore.

              Zajímalo by mně, kolik z těch lidí, co tvrdí, že DS je nejlepší RPG všech dob, hrálo staré dobré tituly jako Ultima Underworld, Gothic, BG, NWN2. Rozhodně je to ale hra 9/10, možná i 10/10
            • a víš, že dost často je v současnosti Dark Souls uznávanější než BG2?
      • Btw, samozřejmě, že Baldur´s Gate 2 nebo Torment je jako RPG úplně někde jinde, jen sem trošku trolil. Už jen, to že srovnávám plnohodnotné RPG s akční hrou, vám muselo být podezřelé. :]]] Já mám prostě občas fanboy záchvaty z DS a musím to všude vytahovat jako nejlepší hru. Občas si i pomůžu primitivními a nicneříkajícími argumenty typu "většina" nebo "všichni" to považují atd. - pramení to z mého komplexu méněcennosti, proto se chabě odvolávám na iluzorní dav. Taky sem moc skutečně kvalitních RPG nedohrál (mám rád spíš hry, kde hlavně chodíte, mlátíte, sbíráte loot a není tam moc rozhodování, jinak mi z toho jde hlava kolem), takže můj rozhled je silně omezený. Berte mě s rezervou, please.
        • ps. nejlepší že člověk co krade nicky, má drzost mluvit něco o argumentech. Nejsi ty náhodou Del, toho ubožáka jsem nějak dlouho neviděl...
        • to máš pravdu. Dark Souls je herně 100 let oproti BG a Torment. Hlavně Torment *15* *15* *15* Ten gameplay *15* *15* *15*
          • Hmm, teď mi došlo, že gameplay je vlastně subjektivní. Sem zase napsal blbost. To sou ty záchvaty...
  • Doufám, že v té hře už bude možné odsekávat různé části těla. Takový Severance nebo Die By the Sword (předchůdci DS) to uměli už před 15-20 lety i bez HW akcelerace. Je rok 2016 a u série, která je opěvovaná tím, že má skvělý combat, bych to už považoval za velký joke...
    • Přesně a taky by tam mohlo jít plavat, to už moderní hry taky pár let umí *4*

      A co třeba nějaké volby a větvení diaoigů, to mělo už první Diablo, když se budem držet v rámci žánru
      • volby tam jsou. A od kdy plavání v těžké zbrojí a větvené dialogy dělá dobrou hru? Znám hru, kde jde plavat a jsou tam větvené dialogy a přitom je to přiteplená konina...
        • Nechci ti nějak kazit ten stěr, ale krmíš tady trolla jménem Topper, ten člověk je tak hloupý, že si z anonyma poskočí na inkognito a ve stejný čas píše pod dvouma různýma inkognitama. Je to jen hloupé Zaklínač děcko, sotva mu narostli pubescetní chloupky, takže škoda času, první sex měl s virtuální postavou, takže takové jedince je třeba jen litovat...
          • Tobě ta nakladačka včera nestačila, že si jdeš pro nášup?

            Co furt máš s tou hrou roku taky nechápu *1*
            • Rage? To byla dobrá hra, hezká grafika, inovativní přístup k enginu, jen trochu krátká. Ale s DS toho moc společného neměla, byla docela fajn *1*
            • dík, že jsi mně potvrdil moji domněnku, tímhle rage a okamžitou krádeží nicku jsi jen ponížil sám sebe a všechny Zaklínač děcka...

              Děkuji!
          • A víš jak to vím? Já sem totiž Topper a dělám si srandu... *15*
        • Nevím, jestli by z toho tyhle věci udělaly dobrou hru, to by chtělo asi víc zamakat, ale o něco lepší hru určitě
  • tak je promazáno, snad je to ted mnohem lepsi......
    • Popravdě je to teda promazáno tak že to odnesly i nezávadný příspěvky.
      Né že by tady nebyly žumpoidní vlákna ale je to vyčištěný tak nějak úplně do růžova.
      Ale beru že postarat se o to je nevděčná práce.
  • Po všech tě zahraněných princezen, zahraněných světech, hledaní x postav a slunéčkových koncích je potřeba se vrátit zpátky ke králi a zažít nějaké to depresivní fantasy...
    • Chlape tobě blbne "c" na klávesnici.
  • dokud jsem tomu nedal sto hodin taky mi to přišlo jako tupá rubačka,ale po tom..se nic nezměnilo a kupodivu to člověk občas potřebuje dostat pořádně za uši a zanadávat si sám sobě.podporuju tuhle hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit