Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ten seskok z několik metrů vysokého lustru na zem není slyšet?
  • 1st person a vyklananie? Ked k tomu pripocitam grafiku, tak je to presne podla mojho gusta. Vsetky schopnosti nemusim pouzivat a je fajn ze ma clovek na vyber, tak dufam ze to nepos....
  • těším,těším,těším
  • skoda ze ta hra nema takovej ten spad, ze to jaksi neodsejpa.. treba.. treba jako v doom 3 :)
    • ty už jsi to hrál ? a proč by měla odsejpat, když součástí je stealth ?
    • Nebo když člověk hraje třeba takový Black Ops...
  • Další hezky vypadající hra (a krásně sytlizovaná) zkažená nedotaženými animacemi. GTA 5 bude muset zase ukázat, jak se to dělá správně.
    • dej si jednu studenou .... to horko tě neomluvá
      • A kvůli čemu? Dívali jsme se na stejné video? To, že nekvalitní animace jsou problém většiny her je prostě fakt.
        • dodatek:

          A to, že Rockstar tuto stránku dotahuje do míst, kde ostatní ani neťukli je bohužel taky fakt. Se podívej na GTA IV a Max Payne 3, radost pohledět.
  • Jack1947
    Ja se na tohle tesim cim dal tim vic, jestli to bude dostatecne dlouhe atp opravnene, zpocatku se i to pri tech prvnich stripkach informaci a nic moc rikajicich screenech spise hazel na postrani vlnu meho zajmu, jenze ted s cim vice infem to vypada ze to bude neco zajimaveho a v hernim svete ne moc casto videneho, pevne doufam v dlouhou kampan pac uz ted mi to nejak pripomina Bioshock1 ne 2 ten byl paradni a paril jsem ho stale, az na ten konec a byla to jedna z mala her co mne tak pevne chytila takze jestli mne chyti i tohle bude to jenom dobre. (Stealth her prece jenom je v dnesni dobe jako Safranu a proto uvitam kazdou alternativu.) *3*
    • Tak! Vidím, že jsi si výtky vzal k srdci a nyní si to, co napíšeš, před odesláním snad i přečteš *4*. Jsem na tebe hrdý synu.
      • Jack1947
        Ja si nemam brat co k srdci, dedo *3* Ja na tebe hrdy nejsem protoze si mi ... slusne receno u traktatu.
  • vojtas562
    Ještě že vtom videu bylo ukazano že během(sprintem) vyvoláme hluk *14* *2*
  • Hanzales
    Insta-Buy toto. Momentálně moje první příčka očekávanosti.
  • když je řeč o stealth, půjdou tam dveře otevřít taky jinak, než že je rozrazíte dokořán?...
    • DangerousDave
      takže vyzerá to tak, že nie...

      http://forums.bethsoft.com/topic/1406046-hold-and-drag/
    • Lawliet
      mm.. bylo by fajn něco na styl amnesie..
    • DangerousDave
      dobrá otázka, nechápem prečo ťa mínuskujú... mohlo by to byť riešené ako v Penumbre/Amnesii.
      • ne že by mi na tom záleželo, ale já to chápu - troufám si rýpat do Dishonored ;)
        • Pos*rte se z těh mínusek, ježiši, dostane dvě mínuska a už si tu musíte poplakávat na ramenech, dneska jsou z chlapů děsní teplouši
          • Lawliet
            neurážej teplouše lidmy co brečí kvůli minuskům..
          • máš buď problém pochopit první větu mého příspěvku, nebo ještě hůř, seš jeden z těch co vidí jen svůj pomatenej svět *1* a opravdu nevím, proč by mi, nebo někomu jinému, na tom mělo záležet. Nějaký červený nebo zelený čísílka nemají vůbec žádnou vypovídající hodnotu (pokud to opravdu není nějakej výblitek), tu mají až samotné příspěvky.
  • Caincz
    Ach jo, asi to tu schytám za to, že jsem troll a hater a že nestojím o to, aby se herní průmysl posouval k novým mechanismům...ale už jsem téhle hry tak přežraný, že je to až s podivem, na to, že mě prakticky od prvopočátku vůbec nezajímá :( Nechci nad tím lámat hůl, hru určitě zkusím a třeba to bude hit a bomba, ale zatím mam problém vidět v tom to, co v tom vidí ostatní (minimálně poměrně velká část redakce Games).
    • Problém u her, které se snaží za každou cenu dát do hry co nejvíce mechanizmů, je, že hráč brzy zjistí jeden či dva, které jsou pro postup hrou nejrychlejší a ty potom celou hru používá. Proč se drbat se steahltem a použít kvadrilión serepetiček a zdrží vás to celé minuty, když stačí během pár sekund vyprázdnit pár nábojů nebo naopak. Zaplať pánbůh za to, že to maj AAA hry zatím jakš takž vybalancované.
      • Caincz
        Ano, to je přesně ono! Osobně nejsem "hravý" typ hráče, co by zkoumal, co vše mu hra nabízí. Hraju sice většinou na vyšší obtížnosti, ale pro dobrý zážitek jsou pro mě důležitější jiné věci, než to, že tohohle strážného můžu zabít/obejít/uspat/převtělit se do něj. Určitě věřím tomu, že jsou hry, kterým stealth sluší a kde by na něj měl být naopak kladen větší důraz (Hitman, Splinter Cell), ale u hry, u které necítím tu vnitřní "potřebu" (nejsem zloděj, vrah, tajný agent), se ke stealth postupu NIKDY neuchyluju.
        • sleepless
          No, v této hře ale jsi vrah....
          • Caincz
            Aha :) Ok...já se tu nesnažím tvrdit, že ta hra je špatná, nebo že se jí od vás dostává nezasloužené pozornosti, jen prostě se chci vymezit k tomu, že mi ten systém přijde přeplácaný a obecně ta hra mi přijdě svým prostředím nezajímavá. Může se stát, že u ní strávím 40 hodin s jazykem na vestě a pak vám pošlu do redakce nanukáč z radosti, že jste mě přiměli to zkusit :))
        • Ty o tý hře asi zas tak moc nevíš, že?
          • Caincz
            Ano, nevím, viz. můj první post, ta hra mě nezaujala do té míry, abych se o ní nějak zajímal, proto ten můj přístup k nadšení ostatních :)
        • DangerousDave
          pokial je hru ľahšie prejsť akčným spôsobom je niečo zlé s hrou samotnou a žial v tomto smere zlyhávajú snáď všetky stealth hry na trhu.
    • PreidaQ
      Mám to úplně stejně. Ta hra se mi zatím vůbec nelíbí a nevím, jestli kdy vůbec začne. Kde jsou ty časy, kdy člověku úplně stačil jen elektrický obušek na projetí celou hrou a nemusel mít spousty zbytečných serepetiček...? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit