Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dodatek:

    A to, že Rockstar tuto stránku dotahuje do míst, kde ostatní ani neťukli je bohužel taky fakt. Se podívej na GTA IV a Max Payne 3, radost pohledět.
  • A kvůli čemu? Dívali jsme se na stejné video? To, že nekvalitní animace jsou problém většiny her je prostě fakt.
  • A ten seskok z několik metrů vysokého lustru na zem není slyšet?
  • dej si jednu studenou .... to horko tě neomluvá
  • ty už jsi to hrál ? a proč by měla odsejpat, když součástí je stealth ?
  • DangerousDave
    takže vyzerá to tak, že nie...

    http://forums.bethsoft.com/topic/1406046-hold-and-drag/
  • 1st person a vyklananie? Ked k tomu pripocitam grafiku, tak je to presne podla mojho gusta. Vsetky schopnosti nemusim pouzivat a je fajn ze ma clovek na vyber, tak dufam ze to nepos....
  • Caincz
    Ano, nevím, viz. můj první post, ta hra mě nezaujala do té míry, abych se o ní nějak zajímal, proto ten můj přístup k nadšení ostatních :)
  • těším,těším,těším
  • Caincz
    Aha :) Ok...já se tu nesnažím tvrdit, že ta hra je špatná, nebo že se jí od vás dostává nezasloužené pozornosti, jen prostě se chci vymezit k tomu, že mi ten systém přijde přeplácaný a obecně ta hra mi přijdě svým prostředím nezajímavá. Může se stát, že u ní strávím 40 hodin s jazykem na vestě a pak vám pošlu do redakce nanukáč z radosti, že jste mě přiměli to zkusit :))
  • sleepless
    No, v této hře ale jsi vrah....
  • Lawliet
    neurážej teplouše lidmy co brečí kvůli minuskům..
  • Lawliet
    mm.. bylo by fajn něco na styl amnesie..
  • Jack1947
    Ja si nemam brat co k srdci, dedo *3* Ja na tebe hrdy nejsem protoze si mi ... slusne receno u traktatu.
  • DangerousDave
    T4 podľa mňa nebude riadnym nástupcom T1-2, už len ten kladkový luk naznačuje že sa bude hra niesť v duchu modernyćh trendov.
  • Tak! Vidím, že jsi si výtky vzal k srdci a nyní si to, co napíšeš, před odesláním snad i přečteš *4*. Jsem na tebe hrdý synu.
  • Nebo když člověk hraje třeba takový Black Ops...
  • Ty o tý hře asi zas tak moc nevíš, že?
  • Obecně level design her od Warrena Spectora (Thief, Deus Ex, System Shock) je celkově naprosto zázračný i po těch letech - stačí porovnat původní Deus Ex s novou reinkarnací.
  • máš buď problém pochopit první větu mého příspěvku, nebo ještě hůř, seš jeden z těch co vidí jen svůj pomatenej svět *1* a opravdu nevím, proč by mi, nebo někomu jinému, na tom mělo záležet. Nějaký červený nebo zelený čísílka nemají vůbec žádnou vypovídající hodnotu (pokud to opravdu není nějakej výblitek), tu mají až samotné příspěvky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit