Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně tam vidíme další zbraně atd.

    Animace vypadají skvěle a nádherně plynule. Na tohle se těším. Již v alfě je ten pocit z boje hodně silný.
    A mějtě na paměti, že to co je v alfě je prd. Nedávají a nebudou tam dávat vše. Podl toho nelze soudit obsah.
  • * mam na mysli ten 30 minutovy gameplay.
  • reakce na frag.ment
  • Zaklínač je kokotina
  • Po sesti letech vyvoje to snad konecne vyjde. Ale z toho videa na mne dychala nuda, nemuzu si pomoct.
  • A ostatní stále odpovídají, že meleš hovadiny.

    K tomu rozdělení. To je zcela běžné když máš plán pro mega investici a ta není, tak to prostě dáš na 3 díly. Když někdo dělá hru, kde řeší prvky které jinde nejsou tak se to vždy protáhne. Podívej se na historii her a zejména na první díly her. To se odkládalo a odkládalo, jak museli řešit něco nového. Další díly již byly rychle. Engine byl hotov, základní sytém také. Pak to můžeš sypat jako Ubi AC.

    A Bakala...To fakt nemá smysl řešit. Nezkrachoval a vlastní řadu nemovitostí atd. Chudák to není.
    Jestli to odloží jak píši na EG, protože vydavatel bude chtít vydat hru na konzole a PC v jeden den, tak to nevadí. Hra bhude hotová, něco se extra doladí a nemá smysl pro malé studio mít 2x PR. Navíc tak pak asi bude i dabing CZ. Když to odloží na zimu.
  • Co je s Batmanem? Nejlepsi hra, co jsem si koupil se season pasem na ps 4.
  • Sr_Lobo
    Co myslis tim puvodne ? Uz pred kickstarterem se vedelo, ze to bude na tri epizody, kery se budou vydavat podle toho jestli bude uspech.
    Planovat je krasna vec, ale vodcad pocad - viz posledni batman.
  • tak cekej, a pockas si a patrne i zaplatis hodne...

    njn 99 clanku o teto jeste nevyjite hre v prumeru 1-3 mesicne, kdyby byl v nazvu zaklinac 4 tak se hned pise o brutalnim nechutnym Hype co :)
  • frag.ment
    Už to píšu po několikáté, ale myslím, že KC nikdy ve finální podobě nevyjde. Původně to měla být jedna velká hra, pak to rozkouskovali na 3 části a ta první měla podle původních plánu dávno vyjít ne? A jejich investor Bakala prodělal pár peněz v OKD..
  • nemyslím to vůbec špatně a moc jim fandím!!!! Mám trošku obavu z toho, aby ta hra nebyla zastaralá v době kdy vyjde, když jí to tak trvá. A to by byla škoda. Už si nepamatuji co to bylo za hru, ale byla to nějaká AAA hra, která na to dojela. Pořád něco přidávali a dodělávali až jim zastarávaly ostatní části. Také mi v poslední době vadí, že než hry vyjdou, téměř všechno už si o nich člověk přečetl a nemá ho co překvapit. Já vím nemusím to číst, když nechci:-) Prostě mi chybí ten pocit tajemna a neznáma jako býval dříve, kdy si člověk kupoval většinou hry jen na základě recenze.
  • Na některý hry se vyplatí počkat. Myslím, že mám co hrát. Raději vypilovanou hru v datum vydání (což je díky hamižnosti velkých publisherů čím dál větší problém nových titulů v den vydání), než pak čekat na opravný balíčky a číst rozvášněné diskuse, jak to nefunguje. *5*

    Nejen hraním je člověk živ.
  • Začíná se to stávat zapomenutou minulostí, alespoň pro mne. Trvá to věčnost a až to vyjde, tak to bude prúměrná blbůstka. Engine se měl použít na Arma atp. Les je tam tedy krásný a právě onen bych viděl v akční hře, ale ne tak oholené a krátké jako bude tato... Zlodějina, nic víc.
  • Sr_Lobo
    Ať to klidně posunou o další rok když by to nemělo bejt ono, zrovna u Warhorse věřim, že to na tý hře bude ve finále znát.
  • To jo tvl, ale bude tam šerm... *1*
  • To je ale řádně zabalený vyjádření o odložení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit