Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomas.vedra
    Hraju ji, a kéžby by byla tak epická jak ukazují ve videu.
  • jojo gothic 3 byla suprová až na souboje.. stačilo si stoupnout na schody a furt mačkat útok:DDDD
  • dal by jsi mi prosim kontakt na sveho dealera? *8*
  • Aha, ja mam zacit neco rozumneho. Rikas ty, ktery sem prijde s argumentem "tam nekdo neco rikal".
    Tzn znovu a naposled. Co "nekdo rikal" mam v pr.deli. *15*
  • Ataker
    Ale klasika "běž si brečet jinam" neumíš napsat nic jiného? A rozhodně nemáš právo mě posílat někam jinam na takové blbé řeči ti kašlu. Napiš konečně něco rozmného ju?
  • Takže 6,378388017 / 10
  • Co kdo resi me absolutne nezajima. Tak si bez brecet nekam jinam.
  • když si tu hru koupím na steamu, budu tam mít i českou verzi?
  • Ataker
    Ale nepovídej hlavně, že pckáři tu řeší stále jen grafiku, jak je zastaralá atd. to mě opravdu sere, jak ty konzole brzdí vývoj přitom potom tu vidím řeči, že grafika se neřeší důležitá je hratelnost. Bla bla
  • ja davam 7,154 / 11,216
  • dohrano na nejtežší za 3 hodky. davam 9/10.
  • Byrokracie je celkem legrace ^_^. PEGI 16 a v traileru červená barva za lebkou versus ESRB 17+ a modrá barva na pozadí. Přitom na YouTube jsou bez omezení ke shlédnutí obě verze (evropská se nezdá být regionálně zamčena pro USA, otestováno pomocí http://www.fastusaproxy.com/)

    Každopádně, uvidíme co recenze. Pomůže zjednodušení soubojového systému, implementace cooldownů (místo přebíjení), kupa vulgarismů a nemožnost plavat (v pirátské hře) k lepšímu dojmu a zážitku? Necháme se překvapit ^_^
  • Za sebe (Firefox 3.6.28, FLASH player 11 a modifikovaný soubor HOSTS kůli reklamám) mohu říci, že mi zdejší přehrávač funguje bez problémů.

    Ale nejsi jediný kdo si stěžuje, takže v tom asi nějaký rafinovaný zádrhel bude.
  • Jednoduše, protože při vydání získala hra (právem) tak špatnou pověst, že u ní zůstali snad jen pravověrní fandové Piraní.

    Pokud je ale zkombinován poslední oficiální patch + Community patch 1.74 + Quest pack + Content mod, tak z toho vychází hra, která (vypadat takto při vydání) by mohla i podle mých staromilských kritérií dostat 8,5 /10 až 9/10.
  • Z hraní Bety, kterou jsem zkoušel kvůli přeobjednávání se zdálo že není co moc závidět...
  • *bud :D. Neni nad to ked nieco kritizujete a sami sa strapnite.... :), ale faktom ostava, ze videa na games.cz sa pomaly pozerat nedaju, pricom vsade inde mi idu v pohode..
  • But to upload zo serveru alebo ten flash player mate otrasny....
  • Jakoze je to neco jako simulator sdileni?
  • Veskoslav
    Aha. Já to pochopil, že na Diablo III jsou ty recenze (o Risen II jsem si už četl:))
  • ja si normalne hry kupuju ale když je to ta hra na piraty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit