Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Nahodou....Gothic 3 po opatchovani bylo super RPG. Ziskavani duvery obyvatel mest a pote vyhnani orku, to bylo moje... :D
    • jojo gothic 3 byla suprová až na souboje.. stačilo si stoupnout na schody a furt mačkat útok:DDDD
    • musim souhlasit... nedavno jsem si to po letech nainstaloval s community patchem a je to jiny zazitek ! a hlavne me to strasne bavilo :) nechapu, jak jsem to mohl tak dlouho prehlizet :))
      • Jednoduše, protože při vydání získala hra (právem) tak špatnou pověst, že u ní zůstali snad jen pravověrní fandové Piraní.

        Pokud je ale zkombinován poslední oficiální patch + Community patch 1.74 + Quest pack + Content mod, tak z toho vychází hra, která (vypadat takto při vydání) by mohla i podle mých staromilských kritérií dostat 8,5 /10 až 9/10.
    • naprostej souhlas - na hru jsem nesáhnul, dokud nevyšla někdy vloni u Score v Enhanced edici se všema patchema, a byla to úplná paráda :)
      • MidnighT91
        Oficiální patche nestojej za nic zahrej si to s community patchem...
        • Miserius
          Presne tak, ten jsem myslel...
  • premyslim jestli stahnout piratskou verzi
    • EuroSamurai
      Děkuji za info, konečně už budu moct opět klidně spát.
      • ja si normalne hry kupuju ale když je to ta hra na piraty...
        • Jakoze je to neco jako simulator sdileni?
  • Gothic 1 a i 2 jsou pro mě už kultovní a zlomový hry. Gothic 3 s přivřením oka taky. Gothic 4 už je úplně jiná hra (a bohužel špatná).
    Risen byl pro mě překvapěním, i když jsem měl tak nějak představu jak se to bude hrát.
    Co se týče hratelnosti, jsou pro mě na normální úrovni, ale co mám na Piranha Bytes opravdu rád jsou jejich příběhy v těchto hrách. V tomto ohledu jim TES IV a V nesahají ani po kotníky. Minimálně v podání. Gothic 1 a 2 mě opravdu dokázali do děje vtáhnout a prožívat ho s hrdinou a to od rpg her očekávám. Gothic 3 a Risen už byli sladší, ale pořád na vysoké úrovni.
    Risen 2 je tedy pro mě jasná volba a doufám, že se nezklamu. Věřím jim. Nad ostaním jsem ochoten přimhouřit oko. I nad těmi pošahanými cool a in DLC (největší zlo dnešních her, po neustálém ždímání jistých herních značek *10* ).
    • tes nebylo o pribehu
    • EuroSamurai
      U Gothicu bylo hlavně uvěřitelný prostředí jednoduše řečeno sem mu tu zkaženost kolonie věřil a do toho ještě perfektní hudba která to všechno krásně podkreslovala.
  • Veskoslav
    Po dlouhé době nám zase konzolisti mohou závidět, že máme něco dříve:)
    • Z hraní Bety, kterou jsem zkoušel kvůli přeobjednávání se zdálo že není co moc závidět...
    • God-of-War
      Jestli to ale stojí za to:)... Jediná hra, která mě teďka zajímá, je Diablo 3( du na půlnoční prodej)
      • Veskoslav
        Co jsem měl možnost vyzkoušet, tak ano. Jinak Diablo III ani nepočíám, to je povinost:-D
      • tak nejak :D a proto sup sem s recenzi !!!!
        • Recenze už jsou.
          • Veskoslav
            Jak může být recenze, když to vyjde až 15.5?:-D
            • Veskoslav
              Aha. Já to pochopil, že na Diablo III jsou ty recenze (o Risen II jsem si už četl:))
            • Ty nevíš o tom, že novináři seženou hry na zrecenzování i dříve?
              http://www.eurogamer.cz/articles/risen-2-dark-waters-recenze
              http://www.zing.cz/recenze/798/risen-2-dark-waters-vzhuru-za-prestarlymi-piraty
  • But to upload zo serveru alebo ten flash player mate otrasny....
    • *bud :D. Neni nad to ked nieco kritizujete a sami sa strapnite.... :), ale faktom ostava, ze videa na games.cz sa pomaly pozerat nedaju, pricom vsade inde mi idu v pohode..
      • Za sebe (Firefox 3.6.28, FLASH player 11 a modifikovaný soubor HOSTS kůli reklamám) mohu říci, že mi zdejší přehrávač funguje bez problémů.

        Ale nejsi jediný kdo si stěžuje, takže v tom asi nějaký rafinovaný zádrhel bude.
  • spis bych si zahral remake, nebo kvalitni sequel Pirates of the Caribbean... dost me to piratske prostredi pripomnelo.
  • Byrokracie je celkem legrace ^_^. PEGI 16 a v traileru červená barva za lebkou versus ESRB 17+ a modrá barva na pozadí. Přitom na YouTube jsou bez omezení ke shlédnutí obě verze (evropská se nezdá být regionálně zamčena pro USA, otestováno pomocí http://www.fastusaproxy.com/)

    Každopádně, uvidíme co recenze. Pomůže zjednodušení soubojového systému, implementace cooldownů (místo přebíjení), kupa vulgarismů a nemožnost plavat (v pirátské hře) k lepšímu dojmu a zážitku? Necháme se překvapit ^_^
  • Tak uvidime co nam povi recenze. Jsem skeptický.
  • Risen 2 dostává hodnocení tak 70%. Gothic 4 tady na games taky dostal 70%. Takže ty vykříky, že chce někdo značku Gothic zpátky du rukou piraně?, to máte uplně kdo to dělá. Ani právý tvůrci téhle série se už moc nedokážou příblížit kvalitám prvního legendárního dílu.
    • Arcania mela dostat tak 30%.
      • Už za to grafické zpracování a božský soundtrack je 30% pro Arcanii mímo mísu. *3*
        • dal by jsi mi prosim kontakt na sveho dealera? *8*
        • Linearni koridor
          Linearni a primitivni vyvoj postavy
          Rozhovory s jednou odpovedi
          Pribeh konci uprostred
          atd.

          Hra se hodnoti po herni strance, grafika a audio je mala cast finalniho hodnoceni.
          • Ataker
            Ale nepovídej hlavně, že pckáři tu řeší stále jen grafiku, jak je zastaralá atd. to mě opravdu sere, jak ty konzole brzdí vývoj přitom potom tu vidím řeči, že grafika se neřeší důležitá je hratelnost. Bla bla
            • Aha, ja mam zacit neco rozumneho. Rikas ty, ktery sem prijde s argumentem "tam nekdo neco rikal".
              Tzn znovu a naposled. Co "nekdo rikal" mam v pr.deli. *15*
            • Ataker
              Ale klasika "běž si brečet jinam" neumíš napsat nic jiného? A rozhodně nemáš právo mě posílat někam jinam na takové blbé řeči ti kašlu. Napiš konečně něco rozmného ju?
            • Co kdo resi me absolutne nezajima. Tak si bez brecet nekam jinam.
        • Pff, grafické spracovanie a božský soundtrack, to si možem otvoriť dokorán okno do záhrady a pustiť si Queen a nemusím si kvôli tomu kupovať hru za 50 eur (dodám, že veľmi zlú hru - minimálne v porovnaní s Gothicom I a II).
  • tomas.vedra
    Hraju ji, a kéžby by byla tak epická jak ukazují ve videu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit