Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten co-op vypadá jako sranda! Palec hore.
  • Tilwaen
    @Nigga: Díky za zastání, to vždy potěší. Kdyby ale někoho měly rozhodit podobné poznámky, neměl by vůbec lézt na internet :-)
  • *u satellite reign, sakra, taky bych se mohl občas zalogovat kvůli editování *15*
  • 11:cus ozvi se taky někdy jinde než tady, tebe zastihnout na mobilu nebo na fejsu nebo na čemkoliv je problém, smazali celý vlákno, kde jsem ti odpovídal u divinity
  • v pohodě, ale nemá se navážet do holky, tilwaen je asi jediná holka na serveru, které to věřím(páč se nechová jako ......)
  • pravda, pokud by vubec mohl, byla by tam poznamka, kdy editoval, ptacek-ptak-ocas a to jsem si myslel, ze pubertu uz mam zdarne za sebou *5*
  • 0011
    panáček nic nezměnil, anonymové nemůžou editovat, víme? navíc by tam bylo napsáno edit *7* prostě přiznej že ses přehlíd
  • aha, panacek nam to zmenil z ocas na ptacek...
  • kdyz uz, tak ocasnice
  • Takovej ptáček jako ty tezko muze neco chapat *7* To je vic nez jasné...
  • Tilwaen
    Opravdu nechápu, proč zde tolik lidí pláče nad tím, že hra obsahuje coop. Co je na tom špatného? Vždyť nových non-FPS her s kooperativní kampaní je jako šafránu.

    Zrovna u D:OS by byl zážitek z kampaně bez coopu poloviční. Je to jedna z mála her, do které byla kooperace velmi citlivě zasazena.
  • del0
    "proč se otíráš o druhé hry, když sám hraješ nechutné kýče bez vkusu(Divinity)? Vysvětli mi to?"

    Koukám, že haháček mrzáček si zase kálí do úst... vzhledem k tomu, že se tady začal jako první otírat o Divinity... *15*

    http://www.primagames.com/media/images/news/big5.jpg

    Pro tohle je kýč a nevkus slabý slovo... *15*
  • vsak prave, dos taky slo krasne hrat solo, proto bylo potreba vnest trochu ironie do toho narku *5*
  • Mám dohrané obě Dark Souls. Jedničku jsem dohrál celou offline a ve dvojce mě asi 10x někdo invadnul (což za zhruba 90 hodin hraní není nijak hrozné). Když člověk nepoužívá předměty na multiplayer a moc nechodí do PvP lokací (zvonice, lesík), tak je to normální silngle-player hra. Každopádně jedny z nejlepších her, co jsem hrál!
  • Metal gear solid není port, je vidět že si pleteš pojmy s dojmy...
  • bude to na PS4 v cestine? :)
  • Metal Gear Solid V? Lords of Shadow 1 a 2............
  • neodbíhej od tématu, téma je "japonci neumí udělat pořádný port" tak se ho držme, ano?
  • proč se otíráš o druhé hry, když sám hraješ nechutné kýče bez vkusu(Divinity)? Vysvětli mi to?

    Když tak přemýšlím tak Japonci milují i depresivní hry, které na západě skoro nevychazí. Silent Hill, Castlevania, Vagrant Story, Demon Souls, Bloodborne, Resi, Shadow of the Colossus a spousty dalších.

    Když se bavíš o pokémonech obecně jako o japonských hrách ukazuješ jen svoji primitvnost a neznalost, a když sám hraješ ještě více barevné svinstvo než pokémoni(Divinity), tak ještě jako bonus se ukazuješ jako pokrytec *3*
  • že zrovna ty nemáš vkus je jasné každému, netřeba dál rozmazávat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit