Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ako WOWko som nehral nehram a ani nebudem, ale toto sa mi zda ako super napad rpe update. Spravit mapu+class v japonskom style. Ono celkove ten napad je zaujimavy a unikatny.
  • No ako nič proti Blizzu ale nepomenili si u seba vývojárov ktorí majú max. do 12 rokov? Ono čím novší datadisk tým väčšia kravina. Podľa mňa to po TBC už išlo dolu vodou a tu je jasný dôkaz. Ďalší datadisk máme čakať čo Hanah Montana attack??? Vravel so si že si zahrám ďalší datadisk keď ho vydajú ale toto video ma presvedčilo.
  • KungFu Panda ve Wowku. Za tím je hodně invence a opravdu unikátní nápad. *8*
    • ale kung fu panda vznikla ako toto do wowka.. to nemusia kopirovat ten film, ale panda a cina !! hotove, doktore jdem
  • Hergot tenhle datac rozpoutal peknou valku, u nas na serveru se tedkon kazdej hada i v general chatu to tam mame rozdelene na lidi co to nechtej a lidi kterim se to liby docela hrozny. *16*
  • až na tu pěknou krajinu :D
  • To je snad vtip né? další datadisk budou šmoulové *13*
  • Jedno slovo: nevkus..
    • Mě se to líbí, akorát to wowko bych k tomu nemusel. *1*
  • No teda *7* Dlouho mě nějakej rádoby epic trailer nerozesmál jako tohle *12*
    • Já bych řekl, že se to právě nebere moc vážně a to je i dobře.
  • no a už nemusím řešit, zda zůstat sna wowku nebo rovnou počkat na STWOR....
    • tohle rozhodnuti uz sem udelal pred nakym tim mesicem, wowko uz jde pomalu ale jiste do hrobu
  • Je smutné sledovat, jak je jeden z nejslavnějších herních světů ničen a zpitvořen jeho vlastními tvůrci *13* *13* *13*
    • kdoví kolik jeho tvůrců už pro blizzard nepracuje řekl bych že většina
    • To same se stalo u SWG.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit