Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale kung fu panda vznikla ako toto do wowka.. to nemusia kopirovat ten film, ale panda a cina !! hotove, doktore jdem
  • ok
  • co hras?
  • vyvesti nam este nieco
  • wow jsem hral jen betu. herni principy jsou zastarale stejne tak jako grafika podobajici se worms 3D. ne diky...
  • ako WOWko som nehral nehram a ani nebudem, ale toto sa mi zda ako super napad rpe update. Spravit mapu+class v japonskom style. Ono celkove ten napad je zaujimavy a unikatny.
  • neblaznete, pro nas muze byt asie atraktivni ale pro asiaty je to denni chleba a ve hrach na ni zas tak nazhaveni nejsou... vemte si treba manga animace, nikde zadne asisjke rysy, velke kulate oci atd, proste to co nemaji. Takze kuli asiatum to rozhodne Blizzard nedela. Pandareni byli popularni, myslim ze to byl i jednodznacne nejprodavanejsi pet...
  • No ako nič proti Blizzu ale nepomenili si u seba vývojárov ktorí majú max. do 12 rokov? Ono čím novší datadisk tým väčšia kravina. Podľa mňa to po TBC už išlo dolu vodou a tu je jasný dôkaz. Ďalší datadisk máme čakať čo Hanah Montana attack??? Vravel so si že si zahrám ďalší datadisk keď ho vydajú ale toto video ma presvedčilo.
  • To ze 90% ludi v takecj Chine ci Indii nema pocitac a internet je irelevantne? :) Navyse strati tych ludi co uz ma takze urcite nemoze len ziskavat.
  • KungFu Panda ve Wowku. Za tím je hodně invence a opravdu unikátní nápad. *8*
  • Hergot tenhle datac rozpoutal peknou valku, u nas na serveru se tedkon kazdej hada i v general chatu to tam mame rozdelene na lidi co to nechtej a lidi kterim se to liby docela hrozny. *16*
  • "Brewmaster" (což je česky mimochdem "sládek") je tankovací spec mnicha. :-)
  • tohle rozhodnuti uz sem udelal pred nakym tim mesicem, wowko uz jde pomalu ale jiste do hrobu
  • až na tu pěknou krajinu :D
  • Copak? Jsi byvaly zavislak na WoW? Ti totiz nejcasteji vypousti podobne moudra.
  • Já bych řekl, že se to právě nebere moc vážně a to je i dobře.
  • Mě se to líbí, akorát to wowko bych k tomu nemusel. *1*
  • To je snad vtip né? další datadisk budou šmoulové *13*
  • protože čína je nový trh *1*
  • kdoví kolik jeho tvůrců už pro blizzard nepracuje řekl bych že většina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit