Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To same se stalo u SWG.
  • Jedno slovo: nevkus..
  • No teda *7* Dlouho mě nějakej rádoby epic trailer nerozesmál jako tohle *12*
  • no a už nemusím řešit, zda zůstat sna wowku nebo rovnou počkat na STWOR....
  • Je smutné sledovat, jak je jeden z nejslavnějších herních světů ničen a zpitvořen jeho vlastními tvůrci *13* *13* *13*
  • myslel jsem si ze si to zase zaplatim tak na 3 mesice po pul roce pauzy ale ted uz me do wow nic nedostane
  • 12,99 € ani ne 400 SK.. nemusis to mat rad, ale nezavádzaj
  • WOW jeste nekdo hraje jo? a navic by jeste nekdo zaplatil za asi sty datadisk? zajimave...
  • https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?hl=en_US&formkey=dGNfYWRSblJKckR5bDdEVHlTQVRTUnc6MQ#gid=0
  • Kung Fu panda si chtel zahrat ve WoW?
    Popravde prvne jsem si myslel,ze jde o nejaky zert,ale bohuzel tomu tak neni.
    A ano vim,ze to ma koreny uz ve W3,ale i tak mi to tam nejak nesedi.
    Muj nazor je,ze kdyz vyslo WoW,tak to byla pecka,ktera zmenila svym zpusobem herni svet a prvni 2 datadisky byly velmi kvalitni a tu hru nekam posouvali,ale od Cataclysm se nemuzu zbavit pocitu,ze tvurci uz sami nevi kudy kam a preslapuji na miste,nebo spise poslapavaji to co dosud vytvorili.
    A novy datadisk na me pusobi uplne stejnym dojmem.
  • world of smurfs *1*
  • Mě se to náhodou líbí je to něco novýho ty čínský stavby to tam chybělo :)
  • Tak pěkná hra to byla a co datadisk, to úpadek. Mě tento "datadisk" po 6 letech hraní wow donutí s touto novodobou sračkoidní továrnou na poplatky skončit.
  • Prestante sem ku**a davat ten poj**any prehravac a davajte to z youtube !!!
  • ale no tak pánové Pandareni jsou tu s náma už od W3 a navíc nechtějte my tvrdit že ste neměli rádi Chena Stormstouta a jeho pivní hlášky tak proč tolik těch hurr durr komentů, jediný co snad může nasejřit že místo pivovarníka nám cpe Blizzard nějakýho mnicha *1*
  • Pandove se kousou, zadnej neni zlej. Predvadeji svou sou, jenom tak dovadej...
  • Takhle se nadáva snad každej datadisk, ještě bych čekal.... Pokud to bude dobré, tak jim ty pandy odpustím.
  • world of China. Preco? Pretoze je ich iba 1,2 miliadra? Blizzard nam robi sluzbu. Plodte deti a nie postavy. *1* *1*
  • Ja myslel, že tam jsou gigazbraně od začátku.
  • CO bude za rok? World of Nemo The Fish?? Nebo snad World of Toy Story? World of Little Red Riding Hood?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit