Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že wowko pořídím své pětileté sestře, nakonec se z toho vyklubala docela roztomilá, pohádková odreakovačka.
  • Prestante sem ku**a davat ten poj**any prehravac a davajte to z youtube !!!
  • a end boss bude růžovej slon plnej cukroví, jupííí!
  • Tak nějak se potvrzuje dohad, že bude tento datadisk určitým zadostiučiněním asijským hráčům za dlouhodobou podporu a verbování jejich řad. Ono když se podíváte na každou druhou asijskou hru, tak je tam panda nebo jiná obluda. Je to pomalu jejich národní zvíře, stačí se podívat do nějaké čínské zoo a největší poprask je právě u nich.
    Do WoW mi to nějak nesedí. Ve hře se střídá temnota se světlem, hrdinství, zrady, mučení, smrtě a něco horšího než smrt, ale zatím jsem neviděl moc cute věci, až na gnomy.
    Ale dejte mi pandu s kloboukem a bambusem, já v tom nevidím nic "krutopřísného". Sice panda jako hrdina ve W3 byla...dobře, ale půjde se raid a bude tam velká bílo-černá panda s bambusovou tyčí (to jak všichni známe), bude využívat "chi" energii a kosit nepřátele pěkně face to face. Já se bojím dojmu, že ta snaha od alespoň trochu dospělé rpg brzo skončí. Přidejte ji zuby, ostny, drápy,... dělejte s tím co chcete, ale stále mi to bude vyvolávat úsměv na tváři - je to snad jediný zvíře, které i když se naštve, tak je prostě roztomilé. I tak ale mají radost miliony asijských hráčů, přeci jen většina ve hře. *3*
    • neblaznete, pro nas muze byt asie atraktivni ale pro asiaty je to denni chleba a ve hrach na ni zas tak nazhaveni nejsou... vemte si treba manga animace, nikde zadne asisjke rysy, velke kulate oci atd, proste to co nemaji. Takze kuli asiatum to rozhodne Blizzard nedela. Pandareni byli popularni, myslim ze to byl i jednodznacne nejprodavanejsi pet...
  • Je smutné sledovat, jak je jeden z nejslavnějších herních světů ničen a zpitvořen jeho vlastními tvůrci *13* *13* *13*
    • kdoví kolik jeho tvůrců už pro blizzard nepracuje řekl bych že většina
    • To same se stalo u SWG.
  • WTF Kung-Fu Panda ? *1*
    • A hlavnim bossesm datadisku bude pav! :)
  • Tak pěkná hra to byla a co datadisk, to úpadek. Mě tento "datadisk" po 6 letech hraní wow donutí s touto novodobou sračkoidní továrnou na poplatky skončit.
    • vyvesti nam este nieco
  • myslel jsem si ze si to zase zaplatim tak na 3 mesice po pul roce pauzy ale ted uz me do wow nic nedostane
    • ok
  • Proboha, proč?
    • protože čína je nový trh *1*
  • Konecne duvod koupit SWTOR. Tohle udelali shcvalne, aby si ziskali lidi ve vychodnim zbytku sveta :) a nam ostatnim da potom Titan..... :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit