Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • až na tu pěknou krajinu :D
  • fake & gay
  • No teda *7* Dlouho mě nějakej rádoby epic trailer nerozesmál jako tohle *12*
    • Já bych řekl, že se to právě nebere moc vážně a to je i dobře.
  • Jedno slovo: nevkus..
    • Mě se to líbí, akorát to wowko bych k tomu nemusel. *1*
  • nevim co resite pandy byli i ve W3 jinak me zajima pokud to nekdo vi ten pandarenbude hratelna rasa jako pro allianci i hordu?
    • Do 10 levelu budou Pandareni neutrální a pak si vybereš zda se připojíš k Allianci nebo k Hordě.
      • diky moc za odpoved ;)
  • Fatality! Super Fail!
  • ako WOWko som nehral nehram a ani nebudem, ale toto sa mi zda ako super napad rpe update. Spravit mapu+class v japonskom style. Ono celkove ten napad je zaujimavy a unikatny.
  • Hergot tenhle datac rozpoutal peknou valku, u nas na serveru se tedkon kazdej hada i v general chatu to tam mame rozdelene na lidi co to nechtej a lidi kterim se to liby docela hrozny. *16*
  • KungFu Panda ve Wowku. Za tím je hodně invence a opravdu unikátní nápad. *8*
    • ale kung fu panda vznikla ako toto do wowka.. to nemusia kopirovat ten film, ale panda a cina !! hotove, doktore jdem
  • Z datadisků mi nejvíc přirostl k srdci TBC na wotlk jsem si zvykl..a byla to paráda..ale Cata už mě až moc nebral... musim za sebe říct, že todle mě povzbudilo..a po pauze kvůli Cata asi opět oprášim postavy..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit