Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se zda blizz si to s tihmle datacem dos zkazili vsude nato hraci wow nadavaj a bere to jen minuska.
    • Hodne lidem vadi ze je tam asijska kultura a hlavne ti pandove, uz i na kanalu wowka na youtube nadavaj dost a podle lidi uz je dost realne ze guild wars 2 a swtor po tomhle dataci sesadi wow.
      • Mohu se zeptat jak ? Pokud to blizz dělá kvůli Asii kde hraje mmo hry snad každej druhej, tak může lidi jen získávat a né je ztrácet.
        • To ze 90% ludi v takecj Chine ci Indii nema pocitac a internet je irelevantne? :) Navyse strati tych ludi co uz ma takze urcite nemoze len ziskavat.
      • Tjn delaj z wowka cinskou hru jeste tam daj giga zbrane a cele to muze jit nekam.
        • Ja myslel, že tam jsou gigazbraně od začátku.
        • Tak ty pandy jsem původně čekal v BC no.
  • Mě se to náhodou líbí je to něco novýho ty čínský stavby to tam chybělo :)
  • https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?hl=en_US&formkey=dGNfYWRSblJKckR5bDdEVHlTQVRTUnc6MQ#gid=0
  • WOW jeste nekdo hraje jo? a navic by jeste nekdo zaplatil za asi sty datadisk? zajimave...
    • Copak? Jsi byvaly zavislak na WoW? Ti totiz nejcasteji vypousti podobne moudra.
      • wow jsem hral jen betu. herni principy jsou zastarale stejne tak jako grafika podobajici se worms 3D. ne diky...
        • co hras?
  • No ako nič proti Blizzu ale nepomenili si u seba vývojárov ktorí majú max. do 12 rokov? Ono čím novší datadisk tým väčšia kravina. Podľa mňa to po TBC už išlo dolu vodou a tu je jasný dôkaz. Ďalší datadisk máme čakať čo Hanah Montana attack??? Vravel so si že si zahrám ďalší datadisk keď ho vydajú ale toto video ma presvedčilo.
  • Neuvěřitelný že wowko je starý už 7 let ale musí o tom pořád kecat ! Nerdi zasraný !
  • Jaký bude asi rating 6+ *1* *1*
    prachy hýbou světem já jsem jen rád za sebe že jsem věrným zakazníkem Valve a Rockstars a ne nějakého posra*eho Blizzardu , až se mi bude chtít vyhazovat 800kč měsíčně za kreslené temné elfíčky a pandy pak je stejně radši hodim do kanalu *15*
    • 12,99 € ani ne 400 SK.. nemusis to mat rad, ale nezavádzaj
  • CO bude za rok? World of Nemo The Fish?? Nebo snad World of Toy Story? World of Little Red Riding Hood?
    • world of smurfs *1*
  • ted uz vime, proc je odlozeny diablo
  • Super, už se těším až to vyjde, nemůžu se dočkat, až si zahraju za pandu a proběhnu se po tom krásném světě se svými pandími přáteli mucky moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit