Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fake & gay
  • Neuvěřitelný že wowko je starý už 7 let ale musí o tom pořád kecat ! Nerdi zasraný !
  • Adam_M
    Achh joo vždyť to byla tak fajn hra ale to co z toho udělali je k pláči.
  • Mohu se zeptat jak ? Pokud to blizz dělá kvůli Asii kde hraje mmo hry snad každej druhej, tak může lidi jen získávat a né je ztrácet.
  • Tak nějak se potvrzuje dohad, že bude tento datadisk určitým zadostiučiněním asijským hráčům za dlouhodobou podporu a verbování jejich řad. Ono když se podíváte na každou druhou asijskou hru, tak je tam panda nebo jiná obluda. Je to pomalu jejich národní zvíře, stačí se podívat do nějaké čínské zoo a největší poprask je právě u nich.
    Do WoW mi to nějak nesedí. Ve hře se střídá temnota se světlem, hrdinství, zrady, mučení, smrtě a něco horšího než smrt, ale zatím jsem neviděl moc cute věci, až na gnomy.
    Ale dejte mi pandu s kloboukem a bambusem, já v tom nevidím nic "krutopřísného". Sice panda jako hrdina ve W3 byla...dobře, ale půjde se raid a bude tam velká bílo-černá panda s bambusovou tyčí (to jak všichni známe), bude využívat "chi" energii a kosit nepřátele pěkně face to face. Já se bojím dojmu, že ta snaha od alespoň trochu dospělé rpg brzo skončí. Přidejte ji zuby, ostny, drápy,... dělejte s tím co chcete, ale stále mi to bude vyvolávat úsměv na tváři - je to snad jediný zvíře, které i když se naštve, tak je prostě roztomilé. I tak ale mají radost miliony asijských hráčů, přeci jen většina ve hře. *3*
  • Tak ty pandy jsem původně čekal v BC no.
  • Tjn delaj z wowka cinskou hru jeste tam daj giga zbrane a cele to muze jit nekam.
  • Hodne lidem vadi ze je tam asijska kultura a hlavne ti pandove, uz i na kanalu wowka na youtube nadavaj dost a podle lidi uz je dost realne ze guild wars 2 a swtor po tomhle dataci sesadi wow.
  • Jak se zda blizz si to s tihmle datacem dos zkazili vsude nato hraci wow nadavaj a bere to jen minuska.
  • Z datadisků mi nejvíc přirostl k srdci TBC na wotlk jsem si zvykl..a byla to paráda..ale Cata už mě až moc nebral... musim za sebe říct, že todle mě povzbudilo..a po pauze kvůli Cata asi opět oprášim postavy..
  • kontinent pandalend s rasou pandů. aha
  • Kung-fu Panda :D :D :D :D tak toto je neskutečná sranda
  • nechápu proč jste nemohli dát tenhle trailer do novinky o ohlášení datadisku, takhle je tady zbytečne moc novinek
  • diky moc za odpoved ;)
  • a end boss bude růžovej slon plnej cukroví, jupííí!
  • <3
  • Super, už se těším až to vyjde, nemůžu se dočkat, až si zahraju za pandu a proběhnu se po tom krásném světě se svými pandími přáteli mucky moc
  • Do 10 levelu budou Pandareni neutrální a pak si vybereš zda se připojíš k Allianci nebo k Hordě.
  • Fatality! Super Fail!
  • nevim co resite pandy byli i ve W3 jinak me zajima pokud to nekdo vi ten pandarenbude hratelna rasa jako pro allianci i hordu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit