Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky jsem si sliboval od novy generace vic(i kdyz spatne to rozhodne nevypada). Ale ber to jako hranicni hru PS3 a PS4, pozdejsi tituly na tom budou graficky urcite lip *3*
  • nekromant33
    pravda a hlavní hrdina WD kombinuje jak johna tak harolda
  • takže ja zrušite tu malou reklamu tak tam znovu naskočí ten kratos. tohle už je na mně moc jdu zapnout addblock
  • Tohle je svinarna spravte si ten zasra*** přehravač
  • Ten druhej chlápek mě se svou dikcí bude strašit ve snech
  • drz p.c.! ;)
  • jesusek
    Všichni už se samozřejmě tešíme na tvoje videopreview.
  • Mně to v chromu jede bez potíží, když napočítám nastavování hlasitosti ve fullscreenu :)
  • trapny tohle video uz tu bylo pred mesicem ted k tomu pridali komentar a maj novy video preview *13*
  • Není to pokrok po tom co jsi viděl zpracování realisticky vypadajících destrukcí aut? Co je pokrok oproti realistickému zpracování? Hyperrealistické zpracování?
  • Chudák Kratos nebo jak se jmenuje. Přijít takhle o rodinu. Pak jsem to už vypnul. Protože to důležité, tedy reklamu, jsem viděl jenom po 14cté. Nebo ono je něco za tím?
  • Honze
    Tak to zkusím taky na jiným prohlížeči :)
  • Mě zase ve chromu nejde přehrát vůbec. Liška to ale jistí *4*
  • life28
    Už som myslel že vo videu nebude reklama, vďaka za dennú dávku
    btw, Aiden Pierce, nie Adam.
  • Honze
    Stojí mě to vždycky tak 19 pokusů, něž si mohu video shlédnout ve fullscreenu, pořád to hází errory. Když to hodím na velkou už při reklamě, tak ji zase nemůžu přeskočit a musím minimalizovat, když minimalizuju, přeskočím reklamu a dám zpět celý obraz tak se video sekne. A takhle pořád dokola. Novej přehrávač je pěknej, ale chtělo by ho doladit :)
  • no ... doufam ze ukazky jsou z old gen verze pac jako to co se mi zprvu zdalo fantasticky, tak nyni po prozreni me to prijde graficky na soucasne konzole, uz jen prvni vec to auto jak naboura .... to zrovna nepusobi jako nejaky pokrok po tom co jsem videl ty tech dema v unreal enginu nebo cry enginu jak tam ukazovali realisticke destrukce aut..
  • Když jsem ten nový gameplay trailer viděl poprvé, hodně mi to připomělo seriál "Person of Interest", který teď běží (a imho je to nejlepší věc ze současných hraných seriálů). A to je jen dobře...:)
    Propojení s iPhony atd. se sice trochu děsím, ale i to by mohlo být v takové hře zajímavé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit