Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Kratos nebo jak se jmenuje. Přijít takhle o rodinu. Pak jsem to už vypnul. Protože to důležité, tedy reklamu, jsem viděl jenom po 14cté. Nebo ono je něco za tím?
    • MidnighT91
      Je zajímavé že já tu reklamu neviděl celou ještě ani jednou ona jde totiž přeskočit na konec hned jak se načte což trvá asi 2 vteřiny...
    • Grifus
      Beztak neni, tipuju ze pak jede pouze znova ta sama reklama => rodina umira a tak porad dokolecka dokola. Pani redaktori ti povedi onu pravdu, jak je web ziv jen z reklamy, takze je to nutnost nas*at to do kazdyho videa s nemoznosti preskocit XX sekund...
      Uz aby byla aktualizace adblocku co i tuto prasarnu zakryje a zase bude najkou chvili klid.
      • RakeW
        Já reklamu přeskakuji tlačítek vlevo dole, na která časomíra v horní části videa vůbec nemá vliv. A je fuk, jestli ji vidím ten den poprvé. To to takhle funguje jen mně?
  • Ten druhej chlápek mě se svou dikcí bude strašit ve snech
  • Honze
    Stojí mě to vždycky tak 19 pokusů, něž si mohu video shlédnout ve fullscreenu, pořád to hází errory. Když to hodím na velkou už při reklamě, tak ji zase nemůžu přeskočit a musím minimalizovat, když minimalizuju, přeskočím reklamu a dám zpět celý obraz tak se video sekne. A takhle pořád dokola. Novej přehrávač je pěknej, ale chtělo by ho doladit :)
    • mam operu a vše mi jede bez problému
    • Mě zase ve chromu nejde přehrát vůbec. Liška to ale jistí *4*
      • Honze
        Tak to zkusím taky na jiným prohlížeči :)
        • Mně to v chromu jede bez potíží, když napočítám nastavování hlasitosti ve fullscreenu :)
  • life28
    Už som myslel že vo videu nebude reklama, vďaka za dennú dávku
    btw, Aiden Pierce, nie Adam.
  • Tohle je svinarna spravte si ten zasra*** přehravač
    • Adblock Plus pro Chrome -> zalozka Prizpusobeni -> odstavec Ručně upravit vlastní filtry: Upravit -> do textoveho pole pridat ||data.itiscali.cz/video/ -> Ulozit

      Osetruje to v tuto chvili jak reklamni video v playlistu, tak reklamni overlay pres video nebot oboje je pres json referencovano z teto domeny.

      Samozrejme me take stve, ze reklamni system nezohlednuje nejaky interval od posledniho shlednuti a pouziva se vzdy.
      • Grifus
        Diky za navod, funguje i pro Operu - aneb:
        "Nastroje -> Rozsireni -> Spravce rozsireni -> AdBlock prizpusobeni -> rucne upravit vlastni filtry -> ||data.itiscali.cz/video/ -> ulozit"
        A je svatej pokoj a klid...
    • takže ja zrušite tu malou reklamu tak tam znovu naskočí ten kratos. tohle už je na mně moc jdu zapnout addblock
      • sirWallace
        Mam ho zapnutej... reklama mi ale stejne vyskoci.. i kdyz hne zaleze... Nechapu.. to nedela ani youtube...
        Kvuli podelanejm reklamam mam i odpojenou TV a nekoukam na ni.. proste jsem typ cloveka, kteryho to vytaci... Myslel jsem, ze addblock pomuze... Za chvili budu proste muset prestat koukat i na videa...
        • A nebo se s tou reklamou smířit. Já ji přežiju i když by se nemusela zobrazovat u každého videa, ale třeba jen jednou za půl hodiny nebo za hodinu. Jo a když je v TV reklama, tak během ní projedu jiný kanály, takže mi taky nevadi :-)
  • trapny tohle video uz tu bylo pred mesicem ted k tomu pridali komentar a maj novy video preview *13*
    • jesusek
      Všichni už se samozřejmě tešíme na tvoje videopreview.
      • drz p.c.! ;)
  • RazorProduction
    o miloin ze v hre bude Eziov oblek z AC !!! :D *3*
  • Zajimave... vyhrozuje nozikem, a pak strili pri uteku? Si tu pistol asi vytahl z prd*le. :-)
    • Daniell605
      Proč by na ženskou tahal pistoli chytráku?
  • vas.prehravac je na mobilu nepouzitelny reklamu prehraje jak ma ale pri dalsim videu jede jen audio bez zvuku nejde s.tim nic delat. ztracim duveru....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit