Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OT: Na Amazonu maj BF BC2 za 5$ *3*
  • PreidaQ
    Tak to podle mě teda trochu přeháníš. *7*
  • A co hůř, když napíšeš něco negativního o GOG a reklama + spojení s timhle serverem, admin to hned smaže, což je potlačování svobodného projevu
  • Z1 za 90 Kc ja ho kupoval za plnou cenu ale nelituju! rozhodne jedna z nejlepsich her poslednich 5-7 let i s druhym dilem
  • Tak pro ně začni psát o nějaké jiné službě. Třeba ti to vydají, když v tom nebudou hrubky.
  • Ve svym smyslu pravdivé, ale je to strašně kruťě napsaný:D já mám rád všechny Gothicky stejně :), Správně to pořadí má ale opravdu začínat Gothicem 2.
  • PreidaQ
    Já má GOG rád. Ale přece jen už mi také začíná lézt krkem, když tu každou chvíli je reklama na hry GOGu se slevou s nepřímým prohlášením, že byste museli být úplní debilové, pokud byste to nekoupili. Nehledě na to, že už to třeba máte. *9*
  • smejki
    právěže málo
  • Probůh *1*
  • No neké... Fááákt?
  • (čím blbější hra, tím delší název :) tim pádem gothic 3 vede z těch co jsi tu vypsal *3*
  • Závist... jak typická česká vlastnost *4*
  • Alex81
    asdas : A?
  • Zřejmě více než ty.
  • Trol.diskuzni
    Lukáš Grygar doporučuje:

    "Gothic is a must-buy for everyone including me!"

    http://4.bp.blogspot.com/_JR91ZDzbJRA/SYqSUE6jIQI/AAAAAAAAaJg/v1pABLg52KM/s400/Luk%C3%A1%C5%A1+Grygar.jpg
  • zajimalo by me, kolik Vam CD Projekt za tu reklamu plati.. kazdej tejden tak dva clanky o GOG *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit