Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra si zaslouší minimálně 8 , či 9 ,,,,,tady to vypadá že recenzenti hráli první tři kola !!!! idiots evrywhere !!!
  • hrajete to někdo? mám problém.bugů pár bylo, ale všechno jsem dohledal a vyřešil, ale teď jsem na dodělal the eternal weil a jdu na path of ice and fire, ale z nějakýho nepochopitelnýho důvodu po "připlutí" do týhle mise mi zmizí veškerý nasbíraný zkušenosti, síla, zbraně, prostě všechno....
  • No, tak aby už taky s něčím pořádným přišli také čeští vývojář, když už něco vydali i Slováci. Mohlo by třeba konečně vyjít Kingdom Come: Deliverance...aspoň na konec roku.
  • Dobrá hudba.
  • Neznáte nějakou dobrou diablovku na androida?
    • uzivatel1982
      Diablo I v psx emulatoru.
    • Minev
      Když jsem hledal hry na android, tak těch action rpg bylo docela dost, jediná HIT mě zaujala. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexon.hit.global Ale netroufnu si říct jestli je dobrá, nemám tohoto žánru moc nahráno. Když tak řekni jak se ti líbí.
  • Škoda, že to nemá couch coop. To bych to i pořídil. Sám bych to nehrál.
  • zaty
    Vypadá to hezky, ale život je příliš krátký na to, abych hrál průměrné hry.
  • Za mna 8/10, cca 30 hodin hratelnosti a vyborna zabava s kamosmi (odporucam gamepad)!
    • Za mna takisto, super hra a aj new game+ je zaujimavejsia s riadnymi itemami
  • Určitě hru vyzkoušejte, je velmi chytlavá. Mám úplně stejný zážitek jako autor recenze, je dobré ji hrát hodinu (typicky projít level a napopátý zmastit bosse) a potom si dát pauzu. Když si zvýšíte obtížnost, budete hrát mnohem déle než 15 hodin a odměníte se radostí z překonání bossů. Boj je zajímavý a plný adrenalinu, s Diablem se skutečně srovnávat nedá. Ze začátku mi hra přišla velice plochá, ale udržel mě u ní soubojový systém, který je třeba pochopit. Trochu té hloubky přinese rozšiřování vesničky, kombinování předmětů a nabývání skillů, na které se prostě těšíte, přestože jejich výběr v podstatě nemůžete ovlivnit.
    • Co to je pauza ?
      • to znamená očividně, že u toho nebudeš sedět celý den, ale porubeš potvory a za hodinu dvě to vypneš a necháš to na další den ;)
  • Ta hra je docela hloupoučká, neohrabaná a nemotorná. Ani nevypadá kdovíjak dobře, jediné co má "navíc" je uskakování - které ale třeba celkem obstojně (asi tak 100x lépe) zvládl i Viktor Vran a nějaké to mrznutí, jehož jediným efektem je urychlení dohrání hry, protože vás nutí jít stále kupředu. No hra se vyšplhá na úctyhodných asi 11 - 26 hodin v závislosti na tom, jak moc vás nebaví mrznout. Víc z toho nevytřískáte ani vikingským štítem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit