Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč to vypadá tak nemotorně ? hmm Diablo asi není tak jednoduché překonat *1* Boha aspoň přiblížit
    dovede si někdo v téhle hře představit stovky až tisíce hodin ? ...
  • MickeyMutant
    Jen vzácně člověk vidí obrázek, kde snad úplně všechno, co mají hrdinové na sobě a čím se chystají poslat nepřátele na onen svět, je úplně mimo. Chápu, že tohle má být zábavná fantasy, která nemá s realitou vůbec nic společného, přesto má v názvu ty prokleté "vikingy". Jen ta obligátní rohatá helma nepochopitelně chybí.
  • Na Steamu 53 %. To nestojí ani za zvážení. *4*
    • Pokud se podivas na reakce hracu, tak si stezuji vetsinou na game+, ktera uz je vyresena a navic clovek, ktery ve hre stravi 20+ hodin a napise negativni reakci - ehm... to je trosku zbytecne. Takze ja bych to uplne nezahazoval.
      • Co to je za nesmysl? Naopak pokud nekdo napise negativni reakci a ma 20+ hodin tak bude o hre 100% vic nez nekdo kdo napise negativni reakci a bude mit 4.
        • Tim jsem narazel na fakt, ze nekolik hracu se dostalo az do game + (klidne i po 40ti hodinach) a stezuji si prave na game+, ktera jak se zda, je poupravena.
      • Ok, podívám se na to podrobněji. Ale stejně raději počkám. Hodnocení na Steamu je pro mě nejlepší a ještě jsem se díky tomu nespálil. Hodnotit hru po pár desítkách hodin tak, že nedoporučuješ je naprosto v pohodě. Jedna věc je hrát to třeba "se zatnutými zuby", když už za to dám litr a druhá věc je to doporučit ostatním.
        Spíš se někdy podivím tomu, kdo má nahraných 500 a víc hodin, že dá nedoporučuje, to už je divný :)) ale většinou to je špatným updatem, který hru pokazí...
        • Pokud si opravdu prectete recenze, tak to rozhodne nehrali se zatnutymi zuby, ba naopak. Navic to chteli hrat dal v game+. Tady je spis dulezitejsi otazka, kolik hodlam investovat do hodiny zabavy. pokud je pro 20 hodin gameplaye 50Kc/hod pro hrace moc, pockal bych na slevu, ale nesrazel bych celkove hodnoceni hry. Krasny pripad, kde steamove ano/ne proste pro hodnoceni nestaci :(
    • jamar28
      Tu Game+ už opravili a o itemy hráč nepřijde.

      edit: to neměla být reakce
    • Jack1947
      Prej v coopu to je dobré, nic pro mě já diablovky nemusím... klikám i v jinejch hrám.
  • Už jsem se začínal těšit,když vtom..Slovenská hra bez slovenštiny..Patriotismus jak svi.ě.
    • DwaR
      a čo s tým má patriotizmus? hru robili slováci, ale pre nemeckého vydavateľa, teda asi neboli sami sebe pánmi a aj keby, peniaze a čas rozhodujú vždy. lokalizovať hru stojí peniaze a človekhodiny. každý ďalší preklad je teda náklad naviac a ty ako výrobca musíš dobre zvážiť, či sa ti oplatí, alebo nie. úprimne, slovensko nie je cieľový trh. slovenčina v hre predá rádovo o pár kusov viac. tých pár je naozaj pár, tam 20-50 kusov hru nevytrhne.
      + na fórach sa šušká (autori sa nevyjadrili, pokiaľ viem), že kvôli zahraničnému vydavateľovi bola hra primárne robená v angličtine = ešte ťažšie podmienky pre lokalizáciu. slovenské preklady síce existujú, ale nedostali sa do hry, resp. nie sú v stave vhodnom na implementáciu.
      smutné, ale je to fakt. dať rodný jazyk do hry mohlo byť pre autorov paradoxne naozaj na hranici nemožného. buď bez slovnečiny so ziskom, alebo patriotizmus na úrade práce. škoda, že sa k tomu nevyjadrili autori samotní.


      P.S.: český dex dostal češtinu tiež až s delux edíciou, ak sa nemýlim. asi na podobný prístup bude dôvod.
      • Dobre-dobre..Nemyslel jsem to tak.:-) Slovaci jsou spravny chalani,Pracuji s nima a kamaradim se neco pres 20let.Mrzi me to proste jen z principu kvuli nasim paranum,kvuli ceskym a slovenskym hracum a hrackam.Posledni dobou je situace takova,ze trocha troho vlastenectvi navic by byla urcite na miste.Ale chapu to,ze to tak byt musi..:Trh-penize-zisk.. Meh..,zvlastni doba.:-/ Hezky den
        • reagujem anonymne, píšem z roboty a nemám tu prihlasovačky.

          pohoda, ja som to nebral nijak v zlom. asi som už alergický na to, že poslednou dobou sa spája patriotizmus a národná hrdosť s takýmito blbosťami + na slovensku okolo toho bola značná hystéria, dokonca sa rojili skupiny, ktoré otvorene vyzývali k bojkotu hry a firmy. ak si teda pochopil môj koment útočne, potom sa ospravedlňujem a je mi to úprimne ľúto.
          zhodujeme sa v tom, že je to pre našu CZ&SK komunitu fakt smutné. a ešte smutnejšie je, že vyhliadky na zlepšenie nie sú. vývoj hier je stále drahší a naša kúpna sila je a večne bude mizerná (je nás málo, čo je to cca 1-2 mil trh - nemyslím, že u nás je viac platiacich hráčov).
          • Mna by zaujimalo kolko stran anglickeho textu ta hra obsahuje. Ak to je 50-100 stran, tak pri takom rozsahu to prelozi jeden clovek za 2-3 tyzdne.
            Dalej by ma zaujimalo ake zlozite je vytvorit preklad pre moderov a ci to vyvojari vobec podporuju? Ci je to stylom ze zoberiem jeden subor a vytvorim podobny s prelozenym textom alebo je to zasifrovane a bezny clovek s tym nepohne.
            Mna ten preklad osobne netrapi, ale keby boli v tomto autori napomocni tak by sa mohli vyhnut tomu hejtu ktory sa na nich vali.
      • Jack1947
        Nebude mít Dex i dabing ted někdy ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit