Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To bude super hra (vazne) Prvni Riddick byl povedeny druhy pokulhaval a da se rict ze se vezl trochu na slave 1ho dilu, uvidime uvidime snad to bude takove jaksito fanousci preji "cernocerne ale zabavne" *3* .
  • Universum Riddicka je úžasné je plné technologie, ale i mystiky a do toho všeho je zasazen Richard B. Riddick geniální vrah s instinkty zvířete. První dvě hry byly dlouhé avšak v žádném případě nudné a Vin Diesel se svým hlasem do role fakt sedne po shlédnutí černočerné tmy když mi bylo asi 15 jsem prostě musel zahrát obě hry abych zjistil víc o motivech oné postavy Riddicka a musím uznat byla to fakt výzva zkusit myslet jako on. Pokud tato hra dostane dobré hodnocení o koupi rozhodně váhat nebudu.
    • Mato1987
      Tak pod toto by som sa podpísal, ak by som mohol, krásne napísané :) Asi si znova idem zahrať escape from butcher bay a assault on dark athena :)
      • jojo na gogu to vyšlo jako kompilace, pařim :)
  • Riddick je super. Pěstní souboje byly super. I poslední film se povedl.
  • Riddick - najlepsia single FPS hra ! Obdive casti.
  • Mato1987
    Prosím nech len to robí starbreeze :)
    • Black_Hand
      nebudou. budou to delat dieslovy tigon studios. ale lidi na tom jsou stejny jako u butcher bay.
      • "Diesel doslova říká: „Skalní herní fanoušci chtějí, aby Tigon přinesl třetí díl her s Riddickem. V posledních pár měsících jsme dali dohromady původní tým ze Starbreeze, který vytvořil Escape From Butcher Bay, aby vytvořili třetí hru“. Už jsem říkal „Jupí“?"
        • Mato1987
          tak to som rád :)
        • Black_Hand
          njn Mato to proste necetl.
    • Ronox
      No ale jaký? Ty co udělali tu hříčku s bratříčkama nebo ty co dělají wolfensteina? :D
      • Mato1987
        to by si po mne chcel veľa :D
        ja ešte viem o nejakej grupe zo starbreeze, ktorí robili payday 2... poslednú dobu sú fakt žiadaní, robia už na spomínanom, no zatiaľ nie moc dobre vyzerajúcom pokračovaní wolfensteina a ako si spomínal nejáky páni zo starbreeze robili aj na tej velmi podarenej hre Brothers a tale of two sons, ktorá je mimochodom jedným príjemným a obrovským prekvapením tohto roka :)
  • Ridick je podle me snad nejlepší hra podle filmu.
    Jednička byla naprosto epická, dohrál jsme ji snad 6-7.
    2 díl už byl spís akční ale i tak se mi hodne libil porad lepsi než novější díly call of duty.
    Takže se opravdu tešim.
    • No asi to víš, ale tak pro recap. tyto dva díly se odehrávají ještě před filmy.
  • no ... tak ať to Nafťákovi vyjde *3*
  • no doufejme ze to nebude jako treti film smira na entou, ale kdyz podle dobrych filmu vychazi blbe hry mohla by podle blbeho filmu vyjit dobra hra...
  • Ronox
    Jo Escape from butcher bay byl jako blesk z nebe. Nejdřív jsem byl k tomu skeptickej, protože víme jak to je s hrama tohohle druhu, ale pak? Neskutečná pecka. Super gameplay, hlášky, hra stínů. Hodně nápaditý. Ten poslední remake s tím přídavkem byl taky supr. Jen se bojím tý jeho koncepce. Radši bych nový příběh za Riddicka. Klidně ten openworld, ale ne nějak šíleně obrovskej, aby to neodtahovalo od příběhu. Prostě jako byl útěk :)
  • martin.mirejovsky
    Tak jestli tohle dopadne tak to bude fakt paráda. Riddicka, ať už filmy nebo hry, mám celkem rád, takže se na to těším :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit