Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jop, taky se mi to nezamlouvá, starý stránky byly přehlednější a dali se snadno dohledat věci týden starý. Stejně to je jen kvůli dalším reklamám. Takže aloha, hold si najdu anglickej web, kterej mi bude vyhovovat.
    • Piggsy
      Se mi fakt líbí, jak všichni rýpalové píšou, že si najdou jiný web, ale vsadím boty že beztak sem budou chodit i nadále *2*
      • tak ty si fak frajer radsi ste to meli udelat pořadně a ne machřit kecama ala sem zvedavej kam ted pudou jo a fuck opisovani kodu furt jak kokot
  • Sel jsem sem ze zvedavosti kdyz jsem dostal TZ od noveho Chief Strategy Officera v Tiscali (coz mne prekvapilo a pobavilo). Nicmene nesouhlasil bych s vetsinou negativnich ohlasu. Myslim, ze stare stranky byly opravdu hnus fialovej s designem z roku raz-dva. Nove vypadaji nesrovnatelne lepe a pro nekoho kdo sem nechodil pravidelne (ja naposledy tak pred peti lety) jsou naopak prehlednejsi ty nove. Takze je otazka jestli ma zmena udrzet stale ctenare, nebo naopak nalakat nove, ze ;-).

    Nicmene ja si stejne radsi budu cist UK, US, FR a DE weby...

    P.S. Ty captcha jsou fakt hnuj, dyk to nejde precist, musel sem zadat o ctyri nove kody...
    • Jak muze byt prehledna stranka na ktere proste objektivne nemas zadny prehled a kde se ti na jednu obrazovku vejde sotva uvodni obrazek a uvodnik ke clanku a ty pak musis scrollovat dolu jak trotl? Co je na tam prehlednejsiho nez u te stare verze to mi teda prosim vysvetli. Opravdu bych to rad pochopil co tim tvurce zamyslel.

      Zatim mi ta stranka pripomina brouzdani po internet na K550i ve stare opere mini.
  • neni to narazka primo na tento webdesign, ale proc je vetsina novych designu delana pro slepe?
    velke ikony, velka okna, velke, velky, velka..
    to jen tak *12*
    • *3* presne to iste napadlo aj mna, vyzera to ako 800x600. Vsetko velke ako by bol web zamerany na dochodcov. Inac obsahovo nemam vyhrady.
  • Teda, málokdy je vidět změna k lepšímu (kdekoliv), ale v tomto případě se to povedlo beze zbytku. Tleskám !
    Jinak mě udivuje malá(žádná?) propagace v čechách bezkonkurenčního re-playe. Sám jsem ho objevil teprv nedávno vyloženě náhodou. Ale ta stará znělka tam byla lepší (hudba hlavně) .-)
  • Odpadlíci z Levelu (Rybka, Bach, Poláček) se snaží zviditelnit. Děkuji, nechci.
  • Design webu vesmes chvalim, uz to chtelo neco noveho. Je to jen o zvyku, takze remcaly bych moc vazne nebral :) Stary vzhled se uz nevrati...o tom zadna:) Jedna vec me ale vylozene bije do oci a tou je ta zluta barva. Mozna je to jen muj problem, ale ne zrovna moc prijemne se na to kouka. Chtit po vas skinovatelnost by bylo asi moc, ale nad zmenou barvy bych urcite popremyslel;) Muzete zkusit treba tu fialovou, na kterou jsme vsichni zvykli,hm? :)
  • decka vypada vam to hrozne, ale fakt ostuda..., kdyby mi ve firme nekdo prines tady tenhle navrh na web o hrach, tak nedostane ani 50Kc skicovne za namahu a muze jit... kazdopadne me je to fuk, chodil jsem tu obcas jen kvuli feedu s novinkama at uz to vypada(lo) jak to vypada(lo) (vizitka je to vase ne moje), kde jsem si moh odfiltrovat obsah na PC a mrknout jestli neni neco noveho venku atd, ...tak doufam ze najdu nejaky jiny web, ktery mi toto srozumitelne nabidne...kdyz tady nenajdu ani alespon prumerny nevadici design ani srozumitelny feed nezbyl...
    • Filtrovat clanky podle platforem muzete pomoci tagu..

      viz treba http://games.tiscali.cz/tag/pc/

      Behem pristiho tydne pridame do praveho sloupce seznam nejpouzivanejsich tagu a pridame moznost filtrovat v ramci tagu i jednotlive rubriky.
      • Skus teda vybrat "Recenze>>PC" a pak daj vediet jak si pochodil
  • Jedna vec ktora sa mi este zda spatna je ze hlavne menu neni najvyzsie na stranke neboli uplne TOP. Najvyzsie je ta siroka reklama. S dnesnym trendom k 16:9 monitorom a nevyuzitou horizontalnou plochou je to podla mna zle lebo uz prvy dojem ked stranku nazuje je ze treba skrolovat ak chcete mat trochu prehlad vertikalne. Tiez to posobi ako keby menu nebolo najhlavnejsie/najdolezitejsie - nieco je este nad tym. Text games.cz by som tiez trochu zuzil. Predsa len vertikalny rozhlad je najdolezitejsi a na reklami je dost miesta po stranach. Myslim ze i toto prispieva k dojmu "neprehladnosti" a rozhodne to neni dobry ergonomicky navrh cpat nedolezite prvky ako reklamu do vzacneho vertikalneho priestoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit