Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mazii
    Sice nevím všechny rasy,ale jedno vím,tahle hra bude úžasná! *1*
    • ..kravina na zdimani penez zakazniku
      • Zrovna táto hra nie kokotko...
      • Jestl iti vadí, že chtěj vývojáři za léta strávená vývojem hry dostat zaplacíno, pak tě teda lituju.
  • Postavy konecne vypadaji k svetu, vzhled elfu (s vousama) se mi naopak libi a orkove?...nejen ze se na ne da bez ujmy podivat, oni dokonce nevypadaji vubec spatne...Takze zatim s rasami spokojenost, mozna bych jen ztencil nabidku elfu, kteri si jsou hrozne podobni a ten na 2. obrazku neni nic moc..jinak hezky :)
    • neni ten na 2. obrazku redguard?
      • No mozny to je ale i na nej se mi zda hrozne cernej a taky nevypada vubec "cernossky" jako treba v Oblivionu..
  • no páni konečně to nějak vypadá
  • Kajerik
    Paráda! Už se těším až budu hrát za pěknou Dark Elfku! *14*
    • skaven123
      tiez bradatu? :D
  • Taky mohli ukazat i zenske varianty.
    • je tam jedna... Ta plazožena... Sice je pro lidi těžké rozeznat Argoniánskou samičku od samečka ale jsou tam lehce vidět prsa... Lol prsa u plaza... myslela sem že prsa jsou spíš záležitostí savců...
      • jo, vypada jak jesterka ale jinak je to humanoid takze ma asi vsechno na svym miste jako clovek...akorat ocas ma navic *1* btw..proc to vubec resime? :D
        • Nedockavost? *3*
          • Jo, ja se taky dost tesim :) ale vedet proc ma Argonianka kozy nejak nepotrebuju :-D
            • to huhi: Ja proti tomu nic nemam ze je ma, :) jenom nekdo tu resil ze jako plaz je mit nema :-D Ale jinak mas pravdu! ;)
            • Jo,to rika kazdy. Ale hadej co bude jako jeden z prvnich modu a ktery bude zase nejstahovanejsi? Naha tela. Je to jako z bulvarem. Nikdo ho necte,ale vsichni vi co v nem je *1*
      • Plaz neplaz... Chodi oblecena jako clovek,je vzprimena,mluvi,utoci mecem nebo kouzly... to jsou mnohem divnejsi veci nez to ze ma prsa *1*
        Ja stejne vzdycky hraji za cloveka nebo pulelfa(coz v teto herni serii nejde,nebo ano? Uz je to hezkych par let co jsme hral Oblivion),takze ...nic.
        *7*
      • Třeba je to nějakej plazosavčí hybrid. Nebo to slouží k jinejm účelům. *4*
  • Jen aby byla dostatečná možnost úprav. Nechci hrát za nějakého vousatého ovara, když jsem elf *1* . Co je to poslední?
  • skaven123
    hmm vsetky rasy co do velkosti , sirky ramien a pod, vyzeraju uplne rovnako, predtym Bosmeri boli aspon krpati a utli, Altmeri zase dlhani, teraz ci elf alebo clovek, to iste
    dufam ze aspon Khaiiti nebudu moct nosit topanky :)
    ..a nosenz, vsetci elfovia su bradati
    • Ve světě kde se všechny hry z této série odehrávají jsou elfové běžně vousatí, tohle není LOTR. Takže žádný nesmysl to není. *3*
      • sa mi zda ze v morrowinde, v daggerfalle a v arene fuzy nemali, ale v poho, hocico tam bethesda da, bude to logicke, vsak :)
  • Fousatí elfi :-D .... všichni vypadají stejně, až na ty ještěrky, ty jsou simpatické :-)
  • Kooperativní hraní? Chlubit se předměty?
    Proč proboha?
    SP hry hraju kvůli silnému příběhu a atmosféře, což je u MMO dost zásadní problém. Plus v nich nepotkávám žádné ocásky, kteří by si honili ego nad tím, že hru hrají déle než já, a tak mají vyšší level a lepší itemy, což je dost zásadní plus.
    Problém nastává, když se tihle ocásci chtějí vecpat i do posledních kvalitních SP titulů.
  • Mozno je to nasvietenim v screenshote, ale mne ten Nord(ak je to Nord) pripada ako nemrtvy. Ale nevidel som tu Imperial, Bretonca a niektore druhy Elfov, snad ich nevypustili.
    Ale to co vidim a pocujem o tejto hre... skoda ze idem na VS *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit