Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je ten třetí od zdola? Našel někdo Bretonce?

    Ti elfové se mi tu příliš nelíbí - jsou až moc odlišní od podoby ras z předchozích dílů a až příliš mi připomínají postavy z filmu Avatar. Doufám, že zase půjde si svého avatara upravit do nejmenších detailů a pak to bude vlastně jedno. Trochu se ale bojím, že to tak nebude - kdyby ano, už by se s tím vytáhli. Podle mě bude v tvorbě postavy velké zjednodušení. Ale uvidíme.
    • http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2011/08/sky2.jpg Breton by měl být asi ten lučišník, ale já je nikdy od Imperiala na první pohled moc nerozeznal :) jinak.. oni si jsou odlišní všichni.. a řekl bych i k lepšímu, Khajiit se vrací k podobě kterou měl v Morrowindu, Orkové nevypadají jak obyčejný kedluben a nejvíc mě překvapil Argonian, ten je prostě parádní.. jinak u toho Bosmera je to hodně velká změna, když mrkneš na obrázek tak v Morru a Oblu si jsou celkem podobní a teď jsou prostě takový více "seversky" pojatí.. Dunmer je prostě Dunmer a podle mě pujde udělat k obrazu svému kdyžtak... holt kdyžtak počkat na nějáký plugin :)
      • tvorba vlastní postavy a vlastního vzhledu je už klasika... dnes je podrobná tvorba vzhledu postavy již běžná a nikdo se s tím moc nechlubí.. je to standard u takových tytulů... Nebál bych se že to nebude propracované.. A i když je někdy tvorba vzhledu postavy omezena v některých hrách tak jsou tam alespoň klíčové části obličeje, kterýmy se dá vykouzlit mnoho různých vzhledů...
        • Hairy_Ass
          TES měla vždy jeden z nejpropracovanějších editorů postav, i vůči konkurenci, tady toho bych se nebál.
  • Připadá mi že je tam moc elfích odrud... Dunmerové, Bosmerové, Almerové... Mno aspoň když maj ty fousy nevypadaj tak sladce a teple jako elfové v jiných fantasy... Nejlepší jsou bloody elfové ve WoW to jsou fakt modelové... takový šampóni... Chtěl bych vidět co se stane s elfem kterýho pošlou do basy... Vyjde jako elfka :D... Stejně si ale myslim že by je měl někdo vyhladit.. ještě společně s trpaslíkama... :D
    • Hairy_Ass
      To sis vzpomněla brzo, u pátého dílu série, že tam je moc odrůd elfů. *15*
      • Sem hrála jen Oblivion... A tam sem to nějak tolik nepociťovala ještě... V tý době sem ještě neviděla rozdíl mezi opravdovými muži a změkčilými elfy... V oblivionu pro změnu neměl fousy nikdo.. Lol přišlo mi to divné že tam žádná postava nemá fousy...
        • Nic si z toho nedelej. Ja hraji Elder Scroll serii uz od Areny a stejne si pamatuji jen dve elfi rasy. Mozna to bude tim,ze elfove me nikdy nezajimali a obzvlaste v Oblivionu vypadali opravdu hnusne.
  • rancor1223
    A sakra, teď vůbec nevim za koho budu hrát. V Oblivionu mi vyhovoval elf (zloděj), ale tady ty elfové vypadaj jak úplný pitomci. A za lidi přece hrát nebudu :D. Tak to vypadá že budu hrát za Argoniána (snad zloděje), ti vypadaj mnohem zajímavějš (a líp) než v Oblivionu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit