Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten scénář s KLDR je naprosto šílený a už jen kvůli tomu mě ta hra nezajímá. V příštim díle by mohla zaútočit třeba Kuba... Jo kdyby to byla Čína tak neřeknu ani slovo.
  • Samozřejmně, že je to vlastenecké a ta hra má i proto název HOMEFRONT a tím jak se článek zmiňuje, že se lidé vzbouřily až po dvou letech je jasné, že to bude nějak vysvětlemo a bude to mít nějaký důvod třeba masakry civilistů, lokalizovaní slabyn okupačních sil, popřípadě někdo kdo povede odboj nějaká důležitá vůdči osobnost, atd...
    A osobně hra vemě bude evokovat určitou chuť zastavit a likvidovat okupanty pokud to bude dobře podáno. Třeba film Rambo 4 Do pekla a zpět tento film vemně evokoval pocit vzteku, když jsem viděl jak Barmští vojáci zabíjeli ubohé občany a v pozdější fázy masakr ve vesici kde šlo o usekávání končetin mačetou a upalování bez zbraních civilistů a pak pro mě bylo zadostiučinění, když to vojákům Rambo a skupina žoldáků vrátila se vší parádou. Tento film uměl velice dobře toto téma podat a pokud to dokáže i hra bude to fajn aby to chytlo i nás kdo nejsme američani. A zrovna my češi teda my, co známe historii a není nám ukradená naše zem. Si vzpomeneme na rok 1938 a na Mnichov a mě samotnému se otevírá kudla v kapse, když si na to vzpomenu jak jsme nechali Hitlerovu armádu obsadit Československo, bez boje. Rok 1968 zas okupace vojsk Varšavské smlouvy to už je trochu moc nemyslíte? Kdyby nás chtěl obsadit někdo do třetice v budoucnu už vím, že bysme se bránily a nikdo by si to už líbyt nenechal. A proto si myslím, že pokud bude ve hře dobře nastíněna chuť odboje a určitého druhu pomsty vůči okupantům a patriotismus určitě si to získá i fandy a né jen ze strany pouze Americké herní scény, ale i jiných hráčů z jiných zemí a hlavně především z východu kde býval rudý teror (komunismus).
  • Pokud si chtějí zajistit v Americe velký prodeje, brnkat na vlasteneckou notu je nejlepší způsob. Mně už to přijde celkem přehnaný. Slovo "epický" se nějak začíná měnit na "omšelý a trapný". Už aby tu byl Duke. Zas bude odlehčená střílečka s humorem a nadhledem *4*
  • Patrioti až za hrob jako kdyby toho už nebylo dost v CoD.
  • NonSuch
    Freedom Fighters 2?
    • co bych dal za freedom Fighters 2 *9* ....tohle bude kravál
  • Abych řekl pravdu tak to podle mě bude ptákovina :)
    Už ta "zápletka" ve KLDR které by se ve skutečnosti k vodám USA nemá šanci dostat okupuje USA ( Stat s největší armádou na světě ) 2 roky mi přijde komická.V USA a Již. Korei to mit úspěch asi bude ale v Evropě tomu moc nevěřím.
    Uvidime jak budou vypadat prodejní čísla.
    • no ono to zatim nevypada ani na to ze by nan as meli zautocit alieni, ani ze zacneme jezdit zatackama rychlosti 120km/h, ani o klonovanych najemnych vrazich jeste na iDnes nepsali .. nechapu tu potrebu lidi resit to jestli je to ve skutecnosti mozne .. je to fiktivni budoucnost .. tak treba cina, japonsko, korea, vietnam a dalsi asijske staty se v ramci sikmooke soudrznosti rozhodly udelat alianci .. losovali a vyslo jim ze se aliance bude jmenovat Korea .. v USA zatim zvolili ve vsech statech do senatu pacifisty a byl protlacen zakon o zakazu ozbrojovani armady .. Nemecko prohralo hokej s USA a rozhodlo se ukecat staty EU k volnemu pruchodu jednotek aliance KOREA a jejich zasobovani, Rusove jsou jasni a dodavaji jim zbrane ... tak background mas vysvetleny .. jeste je nemozne aby Korea zautocila na USA ?
    • Jenže v původní verzi se jednalo o Čínu,jenže kvůli tomu že to zavání průserem a cenzurou tak nechějí vydavatelé nic riskovat a fláknou tam politicky přijatelnější Sev.Koreu.
    • USA nemá největší armádu světa...technicky nejpokročilejší ano, ale né největší...to má tak námořnictvo, ale už jen to eliminuje severokorejskou invazi...ten říběh je samosebou "komplikovanější" a KLDR tam nedělá invazi ze severu koreje ale obsadí nejdřív jižní koreu, čínu a japonsko *1* *1*
      • Pravda má chyba.Nejvetší armádu co se týče počtu vojaků má Čina.Každopadně co jsem si našel tak námořnictvo největší USA má.
        A ten příběh jako co jsi napsal.No to je fakt síla :)
        • Nejsem armádní nadšenec, ale jen z čisté logiky, když USA mají nějakých 300 milionů obyvatel (mj. méně než Evropská unie) a KLDR má armádu o 1 milionu mužů (není to zas tak extra, to mělo Československo za mobilizace v roce 1938 taky) a Čína má miliardu obyvatel, tak dost pochybuju, že by USA měly největší armádu. Možná jednu z nejzkušenějších vedle Izraele. To určitě...
          • Brano k roku 2010:

            PLA (cina) ma cca 2.3 milionu + 500 000 zalozaku

            USA ma cca 1.5 milionu + 1.5 milonu zalozaku

            KLDR ma neco pres 1 milion a 8.2 milionu zalozaku

            dalsi vec je pro kolik z tech lidi ma Korea a Cina jidlo, material atd pro pripad dlouhodobejsiho nasazeni mimo kontinent ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit