Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WW2 byl tak zásadní, legendární a mýty opředený konflikt, že hry z tohoto období mě nikdy neomrzely. Naopak nad všemi těmi Modern Warfary jsem už dávno zlomil hůl.
    • Magister_Peditum
      Legendární a mýty opředený konflikt? O druhý světový lze říct ledacos, ale zrovna tohle?
  • Těžko se jim povede překonat Orchestru když to jsou typově naprosto rozdílný FPS, zatímco volání dutých cílí na mainstream, hektické hraní, fragy a vysmívající se 14 letý smrady do voice komunikace tak RO je spíše teamově cílená s dospělou komunitou (TWB) a hardcore gameplayem
    • Tož takovej ten komentář tady vcelku důležitej jak ho*no u cesty, ale tak asi jo...
    • Myslín tím spíše tu atmosféru než hratelnost jako takovou, ale kdyby se konečně rozhodly vyhodit všechny perky a killstreaky a vrátily se více směrem COD2 tak by to byla alespon zábavná a jednodušší alternativa k RO
    • to config, nějak mi to vylétlo sem
  • Škoda, pro fanouška moderní akce byl CoD jediná hra za celý rok, kde se mohl bavit. II. světová? Meh nudný zbraně, nudný tanky, nudný všecko, snad alespoň dovalí nějaký míň známí bojisko.
    PS: ať to dělá Treyarch, jako jediní se nebojí přidat trochu těch utržených končetin a gore.
    • Njn, když tam není alespoň 30 výbuchů za minutu a 400 mrtvejch za 2 minuty, tak je to nuda co? *3*
      • Víš že máš pravdu, klidně si zahraji Armu a budu se hodiny plížit a taktizovat, ale jednou za rok si prostě dopřeji svých 5 hodin Majkl Bajovských org*í. Jen mě suďte. *5* *5*
    • Jack1947
      "utržených končetin a gore"

      Že jsem si snad nevšiml ani... jinak mi nezbívá než nesouhlasit. Protože COD se valí cestou která se mi a ostatním také moc nezamlouvá. AW byl jako blesk z čistého nebe no ale moc bych nesázel na to že to bude jen lepší. Za to 2sv by tuhle zaprášenou sérii oživila tedy když to bude 2sv jako COD1, UO což si podle mne ani nehrál. Jaké pak moderněčení... hezky po staru nebo 1světová by nebyla marná ale chápu je to hc nebyli efektivní boje a trvalo to moc dlouho.
      • Teď mluvíš s člověkem co hrál možná všechny díly CoD, BF i MoH několikrát, takže mi místo zbytečných keců dovol dotlačit důkazy.
        http://goretastic.com/images/screenshots/cod/codwaw2.jpg
        http://blog-imgs-17.fc2.com/d/o/u/dousitekounatta/20110704032520925.jpg
        Obdobné platí pro všechny hry od Treyarchu, v CoD od IW nebo sledgehammer je krve pomálu.
        • Jack1947
          Nojo, ty jo tak já už si to nepamatuji že tam byly utrhané končetiny víš kolik se vystřídalo už CODů... potom. Pamatuji si jiné věcio ne nějaké končetiny *6*

          Díky za připomenutí, hráls všechny bf - takže i 2142 a to se ti možná až moc líbilo oproti 3,4. Faily odnikud.
          • Wut, přestaň skuhrat když měl někdo jinej pravdu.
            "takže i 2142 a to se ti možná až moc líbilo oproti 3,4. Faily odnikud. " Nechápu, takže bych prosil o vysvětlení. Já u těchto her strávím víc se singlem, ale bf 2142 jak čistě multiplayerovou hru jsem koštnul jen okrajově, proto taky píšu, že jsem hrál MOŽNÁ všechny díly.
            BF3 a 4 singleplayer mě bavil hodně.
            • Jack1947
              Ano, je nicméně hodně lidí to má takhle taky. *3*
            • to je tvůj názor *6*
            • Jack1947
              Dál netřeba víc psát, když tě MP netankuje a ano oproti BF1942 a jiných byly 3,4 celkem faily...
        • Promluvil CoD master....
          • Díky *3*
  • Já mněl hry od Trayarchu vždycky rád hlavně první BO ted až na BO2 to bylo strašné. Ale i tak jim věřím a COD z WW2 bych si od nich rád zahrál.. Ale co se týče MP tak nevým jestly si se jim podařilo překonat Red Orchestru 2, která je v mých očích králem multiplayerových druhoválečných akcí... Achh jak já bych rád RO 3..
    • RO 3 se jen tak nedočkáme.
      • Inquisitor
        Já si myslim, že ani není ještě tolik potřeba.
  • To je jedno, kam se to vrátí, hlavně, že na tom dělají Treyarch ... nejlepší COD díly jsou právě od nich. *5*

    Black Ops ftw!
  • A nakonec se vyjde najevo, že tahle odnož Anonymous je ve skutečnosti PR sekce Treyarchu, co hypujou svoji vlastní hru.
  • He7he
    Třeba by to konečně mohlo vypadat takhle - http://youtu.be/mPk2k0ZYt20?t=1m10s
    • haha nejlepší trailer ... pamatuju, jak jsme s kámošema při vydání říkali, že takhle přesně to bude vypadat i při hraní a ono velký govno *15*
  • Jack1947
    I když po přečtení článku, a zamyslením se nad možným COD se mi tato zpráva at je věrohodná či nikoli moc nezamlouvá. WAWII. v SP bude super ale v MP? no řekněme že to nebylo ůplně ořechové... prostě se mi to tolik nelíbilo skoro by se dalo říci že to byl dost chaos. Některé mapy byly fakt jen o masakru všechv rychlém sledu . Jiné zase nudnější ale no holt už sem se smířil že více požadovat po tvůrcích by bylo naivní navíc tu máme taky tu dobu no... a té se proučet holt moc nedá. Škoda.
  • Ozaj su uz na suchu ked sa bude opakovat.
  • Sr_Lobo
    No to by byla fest pecka ... jakákoliv historická bitva nebo konflikt, proste cokoliv jenom ne ty hypermoderní průjmoviny *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit