Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Irisis
    Znáte někdo Discworld Noir ? To mělo správnou atmosféru.
  • super... akorat porad nechapu to Noir v nazvu, kdyz je to barevnejsi nez pohadka pro deti :-d
    • A s tim "barevnejsi nez pohadka pro deti" me teda vubec nerozciluj. To je holej nesmysl.
      A i kdyby, tak pro noir je vizualne nejdulezitejsi hra svetla a stinu, a hlavne nasviceni (vyrazne nasviceny seshora, takze vyniknou obrysy postav, a podobny veci)
      Neruzumujte hloupe nad blbostma. S tou pohadkou jsi me teda dozral, nez jsem si to znovu precet, tak jsem te bral celkem i vazne. Napoprvy to asi mozek radsi nejak vytesnil : D
      • promin nejak jsem to musel prirovnat :-D ...ja to nemyslim tak, ze to ma bejt cernobily ale proste temny (zatazeno, dest, temne ulicky, hra svetla a stinu jak jsi rekl)..a temnou atmosferu jaksi nevidim, zda se mi ze trosku ujeli s kontrastem, je to proste moc barevny = neni to noir... Slunicko sviti, ptacci zpivaji... :-D
        • Mmmm.. Tak takovy sceny urcite taky budou.
          Je to hra od Rockstaru, takze bude urcite dlouha a obsahla.
          Tricet hodin v destivy stylizaci by se asi rychle prejedlo.
          Takhle ti pres den ve meste zpivaj ptacci, je treba celkem veselo, atd., a v noci kdyz prijedes na misto cinu, urcite se tech temnejch momentu dockas. A o to vic vyniknou.
          Noir je i o kontrastu. Takze to opet vidim jako vyhru : )
          • ale podle prezentovanych ukazek a obrazku z kterych vychazim to tak zatim moc nevypada :)
            • nevim..nejsem v tom zas takovej odbornik, prilis se na ten styl nezameruju ale noir mam zakoreneny tak jak jsem ho popsal..ale verim ze ty mas taky pravdu ;)
            • posila
              Ha, konecne diskuze, ktera se netoci okolo toho, ze je to jen na konzole :). ... Film noir se imho nemusi cely odehravat v noci nebo nejakem potemnelem a ponurem prostredi. Jde hlavne o temata, kterym se venuje a jake vyvolava nalady. Spouste filmu, ktere jsou na wiki v seznamu noir filmu, by se dalo vytknout, ze "jsou barevnejsi nez pohadka". A predevsim tem, ktere se odehravaji v LA :).
    • Aaaaale.. Noir preci neni o cernobilym obrazu. To je jen to prvni ceho si kazdej vsimne.
      Verim ze vsechny prvky a hlavne atmosferu krasne vydojej.
      Navic teda nevim jak by pusobila cernobila hra - mozna by to bylo zajimavy, ale asi dost nehratelny : )
  • moc dobrá hra pro to aby byla pouze na konzole *9*
    • tohle je vždycky nejlepší, jak lidi s počítačem vzdychaj nad skvělýma hrama na konzole, ale místo toho, aby vráželi nehorázný prachy do hw svejch plechovejch oblud raši koupili konzoli to ne, lepší je stahovat zdarma hry a co ušetřím vrážet do hw, abych je vůbec rozběhl. fakt zvláštní logika, člověk by si řekl, že v roce 2011 už na to budeme jen vzpomínat a ejhle, ono je takových lidí pořád dost
    • Bliss
      No jo aby jste se neuplakaly. *7*
    • A proč? I konzole si zaslouží své TOP hry tak jako PC.
      • a jaké top hry má pc prosimtebe?:D
        • tak nějaký vyjmenuj *1*
        • No pokud se musíš ptát tak asi moc nesleduješ herní svět.
  • Vypadá to moc pěkně. Začínám vážně uvažovat o tom, že si Xbox pořídím.
    • pořiď ps3, získáš tím i pořádný multimediální centrum *3*
    • Erien
      Taky + se ještě začnu učit anglicky :).
  • Toto tu mělo být už dávno. Naprosto skvělé spojení filmu a hry tak to mám rád.
  • Pro mě jasná koupě. Doufám, že ta animace xichtů je jen začátek a že do budoucna to bude jen lepší. Pro tenhle styl hry se to hodi skvěle. Není nic lepšího, než se dívat jak pracujou nervy na pochodu, někomu, kdo nemá čistý svědomí.
  • Po GTA prijemna zmena, len sem s tym na PC!
    • ... a zpirátit, že ano.
      • Jasne, pretoze na konzolach sa nepirati a hraju tam sami svati.
        Hlavne, ze 90% konzolovych titulov pravidelne leakne na net asi tyzden pred vydanim...

        hlavne nezovseobecnovat, ze ano
        • fallout
          Taky nechápu drzost některých konzolistů, pasovat se do role poctivců... ale myslím, že zrovna ti co se takhle sami pasují, jako tady ,,Leatham,, budou nejvíc pirátit *1*
          • Na konzoli zásadně kupuju a na PC jen stahuju takže se to vyruší a vlastně nic nedělám. Tomu říkám poctivost.
  • no vypada to fakt uzasne a urcite to bude pecka ktera nemuze doma chybet.akorat se svoji ENG se nejspis pekne zapotim :-)
  • škoda že jen konzolovka
  • No nevim, nejak nevidim tu bezvadnou grafiku, i Mafie 2 byla na pohled hezci a pritom ani ta neni top. U teto hry mi pripadne ze to bude podobne jako kdysi u Kmotra - mimika super, ale zbytek podprumer. Kazdopadne tato hra vsazi na neco jine, nez top graficke zpracovani a to dle informaci bude proste super. Snad se dockame nekdy i na PC...
    • No vidis,a naco bola mafii2 taka dobra grafika,ked pohorela? aj bez grafiky tato hra rozdupe mafiu2 na marne kusky...
    • kdy pochopite ze grafika neni vse :) Nerikam ze tu bude 100% super, ale odsuzovat hru podle grafiky, ktera je podle me dost dostacujci mi prijde divne
      • Ja hru neodsuzuju naopak ocekavam od ni prvni herni kriminalku smichanou s akci, k tomu v prostredi a doby delane presne pro me. A ani nemusim mit abych se bavil nejlepsi grafiku co jde. Pouze sem poukazal na to, ze mi ona autorem zpravy oslavovana grafika neprijde nic extra, naopak dost zaostava az na onu mimiku - a to snad neni spatny, ze... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit