Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim..nejsem v tom zas takovej odbornik, prilis se na ten styl nezameruju ale noir mam zakoreneny tak jak jsem ho popsal..ale verim ze ty mas taky pravdu ;)
  • posila
    Ha, konecne diskuze, ktera se netoci okolo toho, ze je to jen na konzole :). ... Film noir se imho nemusi cely odehravat v noci nebo nejakem potemnelem a ponurem prostredi. Jde hlavne o temata, kterym se venuje a jake vyvolava nalady. Spouste filmu, ktere jsou na wiki v seznamu noir filmu, by se dalo vytknout, ze "jsou barevnejsi nez pohadka". A predevsim tem, ktere se odehravaji v LA :).
  • ale podle prezentovanych ukazek a obrazku z kterych vychazim to tak zatim moc nevypada :)
  • tohle je vždycky nejlepší, jak lidi s počítačem vzdychaj nad skvělýma hrama na konzole, ale místo toho, aby vráželi nehorázný prachy do hw svejch plechovejch oblud raši koupili konzoli to ne, lepší je stahovat zdarma hry a co ušetřím vrážet do hw, abych je vůbec rozběhl. fakt zvláštní logika, člověk by si řekl, že v roce 2011 už na to budeme jen vzpomínat a ejhle, ono je takových lidí pořád dost
  • Bliss
    No jo aby jste se neuplakaly. *7*
  • tak nějaký vyjmenuj *1*
  • No pokud se musíš ptát tak asi moc nesleduješ herní svět.
  • pořiď ps3, získáš tím i pořádný multimediální centrum *3*
  • a jaké top hry má pc prosimtebe?:D
  • Mmmm.. Tak takovy sceny urcite taky budou.
    Je to hra od Rockstaru, takze bude urcite dlouha a obsahla.
    Tricet hodin v destivy stylizaci by se asi rychle prejedlo.
    Takhle ti pres den ve meste zpivaj ptacci, je treba celkem veselo, atd., a v noci kdyz prijedes na misto cinu, urcite se tech temnejch momentu dockas. A o to vic vyniknou.
    Noir je i o kontrastu. Takze to opet vidim jako vyhru : )
  • Irisis
    Znáte někdo Discworld Noir ? To mělo správnou atmosféru.
  • promin nejak jsem to musel prirovnat :-D ...ja to nemyslim tak, ze to ma bejt cernobily ale proste temny (zatazeno, dest, temne ulicky, hra svetla a stinu jak jsi rekl)..a temnou atmosferu jaksi nevidim, zda se mi ze trosku ujeli s kontrastem, je to proste moc barevny = neni to noir... Slunicko sviti, ptacci zpivaji... :-D
  • A s tim "barevnejsi nez pohadka pro deti" me teda vubec nerozciluj. To je holej nesmysl.
    A i kdyby, tak pro noir je vizualne nejdulezitejsi hra svetla a stinu, a hlavne nasviceni (vyrazne nasviceny seshora, takze vyniknou obrysy postav, a podobny veci)
    Neruzumujte hloupe nad blbostma. S tou pohadkou jsi me teda dozral, nez jsem si to znovu precet, tak jsem te bral celkem i vazne. Napoprvy to asi mozek radsi nejak vytesnil : D
  • Aaaaale.. Noir preci neni o cernobilym obrazu. To je jen to prvni ceho si kazdej vsimne.
    Verim ze vsechny prvky a hlavne atmosferu krasne vydojej.
    Navic teda nevim jak by pusobila cernobila hra - mozna by to bylo zajimavy, ale asi dost nehratelny : )
  • super... akorat porad nechapu to Noir v nazvu, kdyz je to barevnejsi nez pohadka pro deti :-d
  • No vidis,a naco bola mafii2 taka dobra grafika,ked pohorela? aj bez grafiky tato hra rozdupe mafiu2 na marne kusky...
  • A proč? I konzole si zaslouží své TOP hry tak jako PC.
  • moc dobrá hra pro to aby byla pouze na konzole *9*
  • Erien
    Taky + se ještě začnu učit anglicky :).
  • Na konzoli zásadně kupuju a na PC jen stahuju takže se to vyruší a vlastně nic nedělám. Tomu říkám poctivost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit