Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TO je dobrá zpráva. První dvě někde mám zálohované, že bych je oprášil? ;-) Ale jak koukám na ty druhé dvě, tak dle obrázků ... bude to něco úplně jiného, tak nevím nevím, mám trošku obavu jak to bude hratelné, tak to bude vypadat. Abe byl prostě Abe. Uvidíme
    • Munch je 3rd person a Wrath nemá s Abem společného vůbec nic. Je to jenom FPS ze stejného světa.
  • Tak som sa zasníval - akby sa tak na Steame objavili kompilácie sérií Banjo a Conker, teda plošinoviek, ktoré na Xboxe tiež len paberkujú. Ale to by sa Rare nesmeli venovať Kinect sport a podobným zázrakom ....
    • Na Xbox 360 mas porty Banjo Kazooie, Banjo Tooie ve vysokem rozliseni. Prave hraju Banjo Tooie.
      • No keby šlo len o tie prvé dve, tak na emulátore idú ako hodinky (detto Conker's Bad Fur Day). Kedže konzolu nemám a ani si ju nemienim kupovať myslel som Conker: Live & Reloaded a Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts. Tieto plošinovky od RARE (spolu s Kameo: Elements of Power a Pinatami )na Xboxe prepadli a tak to vyzerá, temuto žánru sa bude dariť už len na handheldoch a WII.
  • tak to je super moc se tesim.
  • Tak to se těším, Abe má úžasnou atmosféru a pro mě samozřejmě nostalgii :)
  • tak to je nářez už se těším Abe's je zpátky
  • parada na nove dve hry se moc tesim a starsi dve rad zkusim znovu
  • Amylee.Anderson
    Abe's Exoddus, jaká to nostalgie. Nekde v počítači to mám.
  • Velice dobrá zpráva.Tedy alespoň pro mne.V mém případě je to jistá koupě!
  • Neviete niekto, v akom rozlíšení sú tie na tom Steame? Mám veľký monitor, tak ma zaujíma, či sa na to dá pozerať...
    • To, co je teď na Steamu, nemá žádnou úpravu, takže 640x480 nebo 800x600, nejsem si teď úplně jistý a instalovat se mi to nechce. Nejlíp vypadají na netbooku, ale tyhle hry nejsou o grafice, takže hrát se to dá i tak. ;)
  • Já mam nejlepší vzpomínky na abe's oddysee, to jsem pařil na prvním playstationu, tenkrát za nekřesťanský peníze, nejdražší hra co jsem měl - 2290 korun to tenkrát stálo jako žhavá novinka. Pak jsem to ještě dohrál asi třikrát na počítači, stejně jako exodus. Krásný hry. Asi je znova nainstaluju. :)
    • jovidash
      Přesně na Playstationu jsem Abe´s Oddysee dohrál čtyřikrát naprostý mazec:-)Jeden z důvodů proč jsem pak koupil Xbox byly právě Munch a Stranger a říkám vám lidi jsou to pecky!Zapařím znova a schutí!Máme se na co těšit:-)
      • super,tesim se o to vic :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit