Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oin.odin
    ufff ... ešte že bude ja PS3 verzia (tích dvoch xbox hier) ... lebo bi som bol fakt naštvali ... btw práve hrám Oddysee (zbieram všetkých Mudokon) na PS3 a bohužiaľ žiadna HD grafika ... a to je strašná škoda
  • Tak toto me velmi ale velmi mile potesilo,na PC jsem hral prvni 2 dily tehle skvele serie a nedam na ne dopustit.K dalsi 2 dilum jsem se nicmene nedostal ,protoze puvodni xbox jsem nemel a prestoze ted mam xbox360 tak k oddworld jsem se uz nedostal,takze steam balicek budu vitat s otevrenou naruci.
  • toto si pametam....uzasna hra :D
  • Tohle mělo vyjít už minulej rok : )
    Ale asi se jim ty porty protáhly. No skvělá zpráva, Stranger's Wrath má být jedna z nejlepších xbox her vůbec-
  • No to ma poser, na toto som cakal, abe exodus bola moja najoblubenejsia hra svojho casu, dufam ze to trosku graficky vylepsia, pridaju fullHD rozlisenie a bude to pecka. *1*
  • Jsem zvědavý, jak moc vylepšovali. Munch jsem nehrál, ten mi utekl, takže alespoň doplním vzdělání. :)
  • Tak to je skvělá zpráva. Abe's Exodus je jednou z nejlepších her, které jsem ve svém životě hrál. Atmosférická a náročná. Skvost. Další díly si také rád zahraju. Super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit