zavřít
...

Vybíráme z předběžného přístupu – bitvy čínských armád, konkurent Stardew Valley a příběh autisty

Uplynulé dva týdny byly z pohledu early accessu opravdu přecpané až k prasknutí. Pěti hrám jsme věnovali zvláštní péči v našich běžných novinkách. Sem patří retro střílečka Dusk (Steam), středověký survival Life is Feudal MMO (Steam), roztomilý openworld My Time At Portia (Steam), akční RTS Forged Battalion...
 • A. (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Tiger Knight: PO Kristu! PO! Éra Chan Čuping, tedy Úpadek Chanské dynastie, začala pokusem o reformu daňového systému okolo r. 50 n.l. a znovuzavedením tzv. legismu (který mch potopil i říši "Prvního císaře"), a vyvrcholila povstáním tzv. Žlutých turbanů v r. 220 našeho letopočtu. Éra v níž se tedy odehrává hra, je éra kdy vrcholilo Římské císařství. Pro příklad: U moci v Římě byl na zač. 3. stol Septimus Severus.
  Toto období (tzv. Období tří říší) tedy trvalo 220-280 našeho letopočtu. Nikoli "před" :)
  28.1.2018

  reagovat

  • Patrik Hajda (inkognito)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   V tomto případě není ani tolik směrodatná historie, jako samotná hra. Tvůrci se možná spletli nebo mají jiné důvody, proč svou hru zasadili do uváděného období. Údaj vychází z jejich vlastního textu na Steamu, viz první věta:

   Tiger Knight is an exciting action strategy PVP game which reenacts large-scale warfare set circa 200 BC.
   29.1.2018

   reagovat

   • A. (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Takže si to sami... njn stane se *1*
    Jinak právě ta historie je na tom to "nej" - ono totiž na začátku této éry proti sobě nastupovala vojska s vidlemi a v hadrech, a na konci se ty tři státy válcovaly těžkou jízdou (ne nepodobnou Evr. rytířům 11-13 stol.), a střílely se opakovacími kušemi, balistami a katapulty. Rovněž se v této éře v Číně tvořily vojenské řády, vznikala díla o strategii, taktice, apod. Jen Kniha o umění válečném Mistra Suna je starší - ten žil okolo 500 př.n.l.
    A to v průběhu cca šedesáti let...
    No a ta mnou zmiň. reforma daní - nadále se platilo penězi a ne rýží - ta také znamenala pozdější rozvoj Číny, jakkoli v době Chan Čuping byla neúměrná pro rolníky a vedla k přelivu vlastnictví půdy na pozemkovou šlechtu (a hlavně na ty tři "warlordy" kteří se pak stali vládci států Vu, Šu a Vej a o tom ta hra je).
    Takže pro mě je ta hra zajímavá především díky té epoše, jinak bych se k ní asi ani nedostal *1*
    29.1.2018

    reagovat

 • Caesar (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tiger Knight už umí Římané formace ??
  27.1.2018

  reagovat

 • 3,5t (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Pozrel som nejaké streamy z My tíme at Portia a crafting tam je na čas. Typek tam dal vyrobiť nejaké dve trúbky a hodilo mu to 14 hodin. Akože nie je to reálny čas, je to zopár minut, no aj tak ma to dosť odradilo. Toto je už dávno prekonané a myslím že v dnešnej dobe takéto techniky nemajú v hrách miesto...
  27.1.2018

  reagovat

 • Jose (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tiger Knight paradna hra mozem len odporucit. Neskutocne kombinacie zbrani a brnenia a dobre takticke zapasy.
  27.1.2018

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.128.172.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.