Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak vypadá plakát?
    • sleepless
      Na plakátu jsou tyhle dva arty (GTA bez toho nápisu dole teda):

      http://games.tiscali.cz/grand-theft-auto-v-14584/galerie/225178

      http://asset1.cbsistatic.com/cnwk.1d/i/tim2/2013/06/03/Freljord_tower_establishing_FINAL_620x885.jpg
      • Veskoslav
        Tak ten druhý je hezčí. Ale jsem líný si pro to jezdit do JRC:) U předplatného ten plakát je? Vyřešil by se tím problém s mou leností *1*
        • sleepless
          JJ, předplatitelé mají plakát automaticky.
          • Veskoslav
            Problém s leností bude vyřešen *1*
  • Homefront jen kvůli MP, který je přinejhorším průměrný.
  • Thorar
    Doufám, že po husitech se Dan Vávra vrhne na nějakou adventuru :-) (reakce na jámu pekel v Levelu)
  • Rozhovor s Robertsem? Koupeno :)
  • Level jsem samozřejmě zakoupil a je super. Jediný, co mě štve, je nehorázně kroutící se obálka. Nešlo by s tím něco udělat? Nebo jsem jedinej, komu se to děje?
    • sleepless
      A za tu ohnutou titulku se omlouvá i Julka, prý se postará, aby se to příště nedělo...

      http://admin.games.cz/uploads/julkaissorry-game0-img240486.jpg
    • sleepless
      Víme o tom, bohužel jsme netušili, že tohle nastane - ohýbání obálky. V tiskárně na to jaksi neupozornili. Nicméně, pro další čísla už zjednáváme nápravu. Bohužel to nejde tak rychle, jak bychom si představovali. Omlouváme se.
      • Lawliet
        http://youtu.be/9u0EL_u4nvw?t=16s
    • Tilwaen
      Myslela jsem, bůhví jak se k tomu nechovám špatně, že se mi ta obálka tak zkroutila, byť jsem se poslední číslo pokoušela hýčkat jako v bavlnce, tak jsem ráda, že se to neděje jen mně *2*
      • Amylee.Anderson
        Já se taky snažila. A docela mi to šlo. Dokud mi nespadl do vody...
      • Inquisitor
        Asi to chce uchovávat pod sklem, jako klenot :)
        • GlaDOS
          Hele, asi jsem divnej, ale já si ten igelitovej obal nechávám, po dočtení časopis hodím zpět do obalu a putuje to na hromádku.
          • Seš divnej *1*
            • GlaDOS
              Budiž. Alespoň nemám z obálky ruličku.
        • Tilwaen
          Nejlépe ještě nerozbalený *4*
    • Obálka se kroutí po pár dnech do neuvěřitelný ruličky, pěkně mě to sere. Drakene udělej s tím něco proboha!!
    • ucho
      týjo kdybych udělal fotky těch svých dvou posledních levelů, tak by tady asi lidi nevěřili. naprosto zmačkaný, už prakticky pořád otevřený, zkroucený všelijak... jako jo, byly zde jisté nepřiznivé vlivy, ale ta přední obálka vypadá asi tak, jako kdybych časopis položil na silnici a hodinu po něm nechal jezdit auta... ale zkroutit do původní polohy to bohužel nejde :)
    • kubi-wan
      Ne, jedinej rozhodně nejsi... Nevim, čim to je. To první nový číslo mělo obálku úplně v cajku, ale od "dvojky" se to najednou takhle ďábelsky kroutí, což mě leckdy celkem vytáčí...
      • Jack1947
        Taky jsem si vsiml tohoto Jevu , znicehonic asi po par tydnech se mi obalka nejakym zpusobem zacala podivne muchlat... zahadny to jev , veru. *7* *6* U minuleho ani predminuleho cisla se tento jev , jeste nevyskytoval hmm... vec k zamysleni.
        • kubi-wan
          He, kdyby po pár týdnech... Sotva LEVEL rozbalim, dychtivě si v rychlosti projedu, co mě tentokrát čeká za počtení (většinou nemám čas ho číst hned), položim na stůl... aaaaa.... tramtadadá, už se kroutí jak roleta *1*
  • no homefront mela par dobrejch okamziku tak maximalne v prvních patnacti minutach jinak tezka slabota. ale neberu to jako minus casaku je to koneckonců zadara
  • Jack1947
    Homefront , nebyla spatna hra a tak za ni nekdo urcite bude vedcny (jestli ma MP tak mozna i ja , ze bych zkusil) Obsah super Recenze atp zbezne prolistovano, ted jeste aby mi dorazily v poradku bonusy a myslim ze uz mi k vetsi spokojenosti nic vic nechybi. *4*

    S temi bonusy to byla otazka na redakci, s tim kdy je muzu ocekavat mailem mi bylo sdeleno ze v zari. O nic nejde jen bych rad vedel jak se veci maji, diky za odpoved.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit