Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Sic žádný estét, obálku shledávám povedenou a k hernímu časopisu více než vhodnou :)
    • Protože tomu nerozumíš. Robotron jasně říká, že je obálka nezajímavá a mnohem lepší by bylo tam dát Cage v nějaké zajímavé montáži. Protože to lidé chtějí, chápeš?

      Jeho dlouholeté zkušenosti z grafického designu a marketingu, spojené s hlubokými znalostmi estetiky prostě dominunují nad tvým prostým konstatováním, že se ti líbí a nad hloupou pomýleností redakce.
      • Jack1947
        Aa a ty si jeho "duchovni radce" ze. Moudre to slova, pane jste urcite tak vzdelany a sectely jak se tu zpravate, neni-ly pravda ? . *7*
        • Pilgrim66
          Nemohl by jsi poprosit někoho, aby ti dělal rádce češtiny?
          • PravyMonty
            Párkrát se tu objevil někdo s nickem "překladatel" a překládal jeho příspěvky do češtiny, ale typuji, že už spáchal sebevraždu.
            • tipuji* :)
        • Co je horší? Tvá čeština, neschopnost složit větu a nebo pochopit ironii?
        • Inquisitor
          Řiká ti něco ironie? *7*
  • Bude toto číslo už s nekroutící se obálkou?
    • Trošku se kroutí, ale už míň.
    • Cosi
      Zatím jsem četl prvních pár stránek, ale na mobilu se mi zatím obálka nekroutí.
    • janchor
      To se uvidí! Nám už se v redakci nekroutila ani minulá.
      • Je fakt, že minulá se kroutila míň...
      • Jack1947
        Nekroutila, takze se zda vse v poradku.
  • nekromant33
    A já bych zrovna ocenil i klíč na steam.. jako jsem to nikdy nijak zvlášť nebral ale spíš kvůli tomu abych to měl v knihovně. Ale co už, jen tak dál. Jsem zvědavej na to co dáte jako RPG (protože zatím jedete hru každou z jiného žánru).
    • MrSanta
      Já bych se přimlouval za Eschalon, klidně by mohli vrazit oba díly do jednoho čísla. Sice je oba vlastním a nejsou zrovna nejnovější, ale někdo je mohl minout. Nezahrát si tyhle hry je škoda. Jsou to skvělé tahové RPG s nádhernou grafikou. Přiznávám, nejsem moc objektitvní, jedná se o mé hodně oblíbené hry. Navíc třetí díl by měl teoreticky dorazit o vánočních svátcích, takže by to zas tak moc mimo mísu nebylo.
      • nekromant33
        neblázni to by doskočil nerozdejchal, musí dát nejmíň skyrim
        • MrSanta
          Huh?
          Toto bude zřejmě nějaký interní vtípek / rejp, který, obávám se, nechápu.
          • Stačí, když si přes google najdeš Jan Doskočil alias jaydeecz na twitteru a budeš mít jasno.
            • MrSanta
              Je tento. Mě to nějak netrklo, já ho beru jako jaydee-ho.
  • Erien
    Díky Lukášovi za překlad a ostatním za celý Level! :)
  • x_ander
    Obálka je skvělá - esteticky vymazlená a ačkoliv jednoduchá, tak je zkrátka radost se na ni dívat. Tleskám Memorymu. A potěšilo mě, že opět navazuje i na zadní stranu, což jste minule vynechali (ikdyž ta reklama na FIFU... no dobře, možná byste tu propojenost přední a zadní strany uhájili :) ).

    Ale trošku zamrzelo, že úvodní recenze byla opět zkrouhnuta jen na dvě strany. Myslím, že jedna 4-stránková recenze, jako bylo v 233 a 234, je fajn. Tím spíš, že zrovna Beyond by si ji zasloužila - nemyslím z hlediska neustále omílané (ne)kvality hry a jejího hodnocení, ale už jen proto, že šlo o sledovanou a očekávanou hru a o rozporuplné reakce, které vyvolává. Zkrátka mít v každém čísle jednu "větší recenzi" jako úvodní byl dobrý nápad a věřím, že se k němu zase vrátíte.
  • Díky za Gemini Rue, i když časopis kvůli hrám nekupuji. Zrovna nedávno jsem měl chuť si jako nehráč adventur, nějakou zkusit. Tak snad nebudu někde často tápat. A díky za skvělou práci s časopisem jako takovým. Tentokrát je hodně vtipná celá Pavlač, která mě do teď moc nebrala. Takže super a jen tak dal.
  • filias
    První plná hra, po třech letech co mám Level předplacený, která mě zajímá.
  • Dan Vávra tam má dvě stránky. Jen tak dál.
  • MrSanta
    Hehe, jediný Komerční sdělení/PR článek u kterého je povolená diskuze *1*.
    Obsah vypadá nabušeně jako kráwa. Těším se hlavně na páně Rybkovo strategické zamyšlení a článek o digitálních šotcích. Mé oblíbené Retro vypadá tradičně dobře. Také jsem zvědav jaké vylomeniny přinese Pavlač.
    Ostatní autoři nechť se necítí smutně, s radostí přečtu všechno. Akorát nevím kdy, předchozí číslo jsem ještě nestihnul dokončit. A žádná noční šichta na obzoru *2*
    Vypadá to, že konečně taky nainstaluju přiloženou hru. Zatím se redakce do mého vkusu moc netrefila. I když adventury nehraju, tak tohle mě docela zajímá.
  • kubi-wan
    Sakra, to vypadá našlapaně! A já se tenhle tejden teprv konečně dostal k 234ce, ze který jsem čet zatim tak dvě stránky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit