Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trine 2 už mám, tak pokud hru chcete, pojďte do toho.

    http://www.steamgifts.com/giveaway/Rk6Qg/trine-2-complete-story
  • Zdravim...
    ta hra Trine 2 je ako kod do steamu alebo normlane sa odnekial stahuje (ako v predch. cisle gemini rue)...

    BTW: Clanky sa mi velmi pacili... Dobre sa to cita... imho ja by som dal este menej recenzii a viac uvah... recenzie si precitame vsade...
    • Thorar
      Steam kod
    • Jack1947
      To mi pripomina jak vtipne se zase lisi, holt kazdy recenzent je jedinecny... jinak temat atp je myslim dostatek SCORe ma vetsinou jen 1-2 a tady je to vicemene skoro polovina casopisu, uvah jeste vice. *4*
  • Ostatně soudím, že Trine 2 je nátěr!!!
    Navíc je to neuveritelne nadherna fantasy hra. Taková nádhera *8*
  • ale chválim plnú hru...Trine 2 je omnoho lepšie ako jednička...parádna logická skákačka..a moc indie to nie je, nakoľko to graficky strčí do vrecka i mnohé AAA hry...
    • GlaDOS
      Indie není o grafice ;)
      • Ristoro
        Ale je sranda, že to má lepší grafiku, než některé velké hry :D.
  • Hele vy uz nedelate takovy ty preview videa o Levelu? Nebo jenom obcas?
    • nekromant33
      v podcastu říkali, že ho dnes točí/točili a zveřejněný bude v pondělí
      • Aha, diky.
  • chcel som si kúpiť e-verziu do svojho tabletofónu Note 3. ale keď som videl, že to je len obyčajné pdfko, tak som si to rozmyslel...chcelo by to naozaj nejakú aplikáciu, ako sú komiksy v cbrku a majú rôzne aplikácie na čítanie.

    a imho tá cena nie je moc prívetíva, nakoľko náklady sú oproti papieru takmer nulové, čakal som aspoň 50% off a nie že 3,6 eura....
    • Třeba se právě aplikace vyvíjí díky bočním ziskům z e-verze *2* *15*
    • No vidíš, to jsou ty dodatečné náklady na digitalizaci . Takhle máš stejný soubor co dostává i tiskárna . Prostě když se někdo pod banánovníkem rozhodne konkurovat Amazonu a chytne to za sobě vlastní konec , tak vybuduje přesně takovou realitu , v které tu žijeme ....
  • MrSanta
    Kurnik, to už je zase měsíc v pr*eli? Číslo 235 jsem ještě ani navybalil z fólie *1*

    Obálka super, jenom mě tam krapet "ruší" ten text ve spodní části. Je mi jasné, že obsah časopisu se musí na obálce přiblížit, obzvláště když je prodáván zataven a většinou ho nelze prolistovat.

    Neuvažujete to někdy zkusit s obálkou bez popisků (nechat jen nápis LEVEL, číslo, cenu a ty další nutnosti a název plné hry)? Je to v ČR proveditelné, nebo by to byla "sebevražda"?
    • Tyhle debaty nad obálkou - W T F ?
  • Jack1947
    Opet super cislo, i obalka pekna, po prolistovani zbeznem zase bude co zhruba ten mesic cist. Plna hra dobre, hodi se do sbirky urcite. *4*
  • Tak vám nevim. Chápu, že tam ty blockbustery musíte dát, ale to si můžu přečíst kdekoliv. Mnohem radši bych pár menších her, než stokrát omílané CoD, Battlefield a Assasins creed. Pirátské téma not bad, ale zase nic, co by mě nějak extra lákalo. Z mého pohledu paradoxně slabší číslo, i když tam jsou recenze na největší AAA tituly podzimu.
    • N7N7
      Víš co by bylo řevu, kdyby dali indie hry na obálku a CoD s Battlefieldem a Assassinem upozadili? *2* A on vůbec tento podzim je nějaký slabý na ty AAA tituly. Dřív bývalo tolik zajímavých her před Vánocemi. A teď? Furt ta samá sestava. *7* Téměř herní sucho, řekl bych.
      • GlaDOS
        Já mám pocit, že to nejvíc vadilo zdejším diskutujícím, kteří Level vůbec nekupují.
    • sleepless
      Samozřejmě tam jsou i recenze menších, zajímavých, her. Ostatně, recenze CoD i BF4 jsou každá jen na dvoustránku. Assassin's Creed je delší, ale tam si to prostě výlučnost hry žádala.
      • Výlučného na té hře nic zrovna nevidím . Stejná nuda jako předtím , jen na lodích a v přístavech .Ale sponzor tohle jistě slyšet nechce .....
      • Já bych raději dal dvoustránku adventurám které nedávno vyšly (Raven, Inner World atd.) a dalším indie záležitostem - a že jich bylo!! Na CoD a BF4 si můžu přečíst čtyřstránku na každném druhém webu. Už se kurňa rozhodněte, zda chcete vydávat seriozní časopis nebo tisknout mainstreamové recenze na papír.
        • sleepless
          Recenze Raven a Inner World uz byly v minulem cisle....
          • Já vím a byly na jednu stránku, stejně jako všechny indie tituly, chtěl jsem tím říct, že takové hry by si zasloužily dvoustránku, oproti těm mainstreamovým titulům které dostávají dvoustránku už jen z principu - ikdyž jsou třeba špatné nebo průměrné...
            • sleepless
              Hry dostávají tolik prostoru, kolik je třeba na jejich zhodnocení. A je jedno, jestli je to mainstream nebo indie, coz je ostatně deleni, ktere jsme na Games i v Levelu davno vypustili.
            • PLuto.petr
              Tohle je taky diskutabilní. Takové Beyond: Two Souls je taky mainstreamový titul a hodnocením v Levelu nedopadl dobře. Já s tímhle hodnocením až tak nesouhlasím a tak jsem rád za dvoustránkovou recenzi, kde měl autor možnost detailněji popsat, proč dal tak nízké hodnocení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit