Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že trine 2 *15* *15* ty vole, zase trapná indí skákačka pro decka no peckaaaaaaaa! *15* *15* *15* kouknete na score!!! 4 plné hry! Overlord 2, IL-2 Sturmovik Ultimate Edition (to znamená všechny datadisky!!!!) a aby to nebylo málo tak ješte S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl a k tomu paradni strategii Soldiers: Heroes of WW2! Akční adventura, perfektni simulator, parádní FPS a super strategie, to je nadílka!!!!!
    • score by mělo zrušit časopis a vydávat čistě jenom DVD s hrama pro takové prostoduché jedince jako jsi ty, narozdíl od Levelu se totiž nedá vůbec číst.
      • Ačkoliv bych tvůj příspěvek napsal co nejméně útočně, víceméně souhlasím. SCORE má fakt problém ne s kvalitou, ale vůbec s obsahem. Ono, když přečteteš jen preview na Zaklínače 3 a pak možná ještě něco málo a zahraješ jen jednu hru, tak asi nemá cenu vůbec SCORE kupovat.
        Říkám si teda, na jakou cílovku vůbec SCORE míří?
        • MrSanta
          Řekl bych že na mladší publikum. To nemyslím jako něco špatného, je to normální část trhu.
          Tomu by odpovídalo i množství bundlovaných her. Mladý hráč, většinou bez příjmu a kreditky, na toto hodně slyší. Nedělá mu problém vyzkoušet všechny hry, které s číslem dostane.
          Pro odrostlejší hráče s příjmem a kreditkou bundlované hry nemají moc smysl. Většinou už nehrají vše, co jim přijde pod ruku, protože se jim nadostává volného času. A to co chtějí si mohou koupit za stejný nebo i menší peníz třeba na Steamu. Tam je možnost koupit každou hru (až na vyjímky od Acti) nejpozději do roka za maximálně € 10,-. Navíc pro ně není zas tak velký problém si semotamo koupit hru za plnou cenu.
          • Jack1947
            Vidis, takze si vlastne "omylem" hodil vsechny do jednoho pytle dle sebe... nic se samozrejmne nedeje a zato te aspon ja soudit nebudu. Taky nekupuji podle her ale kdyz uz je daj, ja danou hru treba nehral a nemam ji. Rad si doplnim sbirku mladsi pzblikum to nezajima podle mne, neco prectou hry vetsinou muzou /nemuzou mit. Neresi instnou co chteji u Levelu to tak neni kolobeh bla bla bla... Level pro mne na cteni, SCORE obsac taky na cteni predtim (lety zpatky byli jeste casaky- treba jsem tehdy mel rad PS1 magazin, PS2 (ten masly PS2 magazin) ... tam davali prekvapicve jen dema, nebo gamestar, doupe jeste naky mensi. Je ale hrich jen hledet na hry a to je ze vseobecneho hlediska kdyz casopisy niksdy o tech plnych hrach nebyli, SCORE neche snizovat cenu a duvodu by bylo i vice. Necht kazdy ma co chce (tedy skoro kazdY). *4* *5*
          • Jack1947
            Vzdyt, ja si ho obcas koupim taky no, krom toho ze si doplnim sbirku neco si i prectu. Jenze Level , level ten je trochu neco jineho, to je pomalu srdecni zalezitost. Jinak souhlas, i kdyz jen o hry nemusi nutne jit jako kdybysis kupoval DVD magazin (vychazily jeste) prave kvuli dvd.
            • PLuto.petr
              Tak to já jsem nainstaloval Giana Sisters, je to zajímavá plošinovka, ale bylo to víceméně jen na vyzkoušení. Chci ale zkusit zahrát Gemini Rue a zjistit, jestli to stojí za tu chválu, kterou na to všichni ostatní pějí.
            • MrSanta
              To už záleží od člověka. Já to bral tak trochu podle sebe. Co je u časopisu za plnou hru jsem nikdy moc neřešil. Kupoval jsem prostě časopis. Měl jsem období Levelu, měl jsem období Score. Jakmile začal vycházet MiniLevel, tak jsem kupoval jen ten. Když skončil přestal jsem herní časopisy kupovat a za několik let jsem koupil pouze 1 číslo kvůli Precursors. Ta hra se u nás jinou cestou nedala sehnat. A ještě jsem se k ní nedostal *1*
              Teď z těch her, co jsou u Levelu od "převratu" jsem nenainstaloval ani jednu. Možná prubnu Gemini Rue a Homefront. Ale ani jedna z nich nejsou z her, po kterých bych vyloženě prahnul.
        • Jack1947
          Na Pepííky prece. *15*
    • PLuto.petr
      Mě třeba nezaujala žádná z pěti předložených her. Ale pokud si chci koupit něco na čtení o hrách, tak radši Level.
      • Tak Stalkera bych bral, ale kvalita článků je oproti SCORE určitě vyšší a rozhodně zas pár let, pokud bude ještě vůbec vycházet, si ho nekoupím.
        • Jack1947
          Kazdy spravny hrac, uz ho davno ma zhruba od vydani. Pepííček je trollík co si rád dela z lidi doblý den, vid ty brepto. *15* *2*
          • N7N7
            Možná je trollík, ale narozdíl od tebe aspoň dokáže správně poskládat větu.
            • N7N7
              Až se ti to podaří, tak dej vědět. *3*
            • Jack1947
              Muze byt rad, to ja dokazi jen obcas. *3*
    • Příště víc vykřičníků prosím...
    • Taky to podle toho stojí :)
  • N7N7
    Jo, už mi leží na stole. A i přes prvotní nedůvěru musím uznat, že je to opravdu dobrý časopis - mnohem lepší než býval starý Level se svými pidi recenzemi. Myslím, že s přihlédnutím k ceně má Score konečně rovnocenného soupeře. Oběma těmto časopisům fandím a oba pravidelně odebírám... *4*
  • Jako klucí těch hrubek, chybějících písmen, překlepů a špatných skloňování v minulym Levlu, to sem fakt dlouho nežral.. chápal jsem to u prvního vydání pod vaší grupou, ale po několika měsících to je už neomluvitelný a to i vzhledem k tomu, že jste v minulosti časopis vydávali.. neberte mě jako hejtra, obsah je supr, ale právě o to víc to zabolí když se člověk zabere do čtení a z ničeho nic MRD pravopisná chyba a JEEB další... našel jsem překlep i v podnapise - ano, v tom tučnym textu, který by měl vidět i slepý, natožto člověk placený za korekci... fakt to vyhazuje čtenáře z kontextu, což zamrzí.. Nedávno jsem četl babiččinu Ženu a život a pokud ty překlepy dokážou vychytat i oni, tak nevidím důvod, proč nemůžete vy.. zkuste to prosím do budoucna vychytat, jinak díky za skvělý obsah!
    • sleepless
      Snažíme se a pracujeme na tom. Určitě to vylepšíme (už jsme v tom podnikli první kroky). Při způsobu, jakým Level děláme (čili jako "koníček" po práci) zatím bohužel nebyly prostředky a čas na využití služeb skutečného korektora nebo korektorky. Díky za trpělivost.
      • Chápu, ale tohle lajdáctví prostě bije do očí.

        Příklad z aktuálního čísla, str. 10:
        "Puzzlů se dají prakticky pokaždé řešit více způsoby."

        Hm, něco mi tu nesedí...
        • N7N7
          Lajdáctví by bylo, kdyby byly články nudné a nezajímavé. Ale ony nejsou. Že občas ulítne nějaké písmenko, to se prostě stává. A stává se to i mnohem prestižnějším tiskovinám než je herní časopis. Narazíš na to klidně i v encyklopedii za tisíce korun, to mi věř.... *3*
          • Tilwaen
            Po obsahové stránce myslím nejde moc co vyčítat. Ono kdyby to písmenko uletělo jen zřídkakdy, tak nad tím člověk pouze mávne rukou a čte dál. Mám ovšem bohužel stejnou zkušenost jako OP, ta frekvence chyb je tam taková, že mě to ve čtení rozptyluje a strhává to mou pozornost jinam. Na mysli mi vyvstane takovéto "už zase", přečtu si tu větu znovu a dál to neřeším, ale je to rušivé a časopisu jako celku to nedělá příliš dobrou vizitku.

            Rozhodně není potřeba nějaký nóbl mega super hyper korektor, stačí někdo, pro koho není gramatika sprostým slovem, který to po autorech jednou přečte a mírně zkoriguje. Jak tu někdo psal, že si to mají po sobě přečíst sami, tak si s tím dovolím nesouhlasit - kolikrát na vlastnoručně napsanou chybu člověk nepřijde, ani když si po sobě text přečte třeba 5x.
            • blixa
              Vyroba casaku je složitá a chyby tam můžou zůstat i po vícenásobný kontrole. Paradoxně spousta z nich vznikne i při opravách stylistiky a podobně..

              Nicméně, pokud si vážně někdo z vás myslí, že texty v Levelu vycházejí tak, jak je autoři pošlou a bez toho, aby je kdokoliv cetl, rád bych je vyvedl z omylu. Každý článek v Levelu přečtou před vydáním dva až tři lidi.
          • Nebudu slovíčkařit. Já mluvím pouze o kontrole syrového textu, který dodá autor, a ta očividně lajdácká je, když jdou do tisku takové boty. Po obsahové stránce nemám proti článkům ani ň.
            • Jack1947: Hele, já už svoje napsal. Netřeba to dál rozpitvávat. Sleepless o poblému ví a řeší ho. A to je podstatný.
            • Jack1947
              Hezke, to si s Nethackem jdete podat primo ruce, text jako takovy by bylo posledni co bych u casopisu takovehleho formatu resil. Pisoui se hrubky i jinde nezt casopisech a ti biji to oci mnohem vice, tady to obcas ujede a komu ne. Je dobre ze nemas nic proti obsahu, to je totiz to jedine co muzes. Fakt tohleto, mi prijde trochu prehnane, neni to nic hrozneho a neni to vsude, dulezity je obsah az pak psana formA A TA JE K CTENARI VICE NEZ ADEKVATNI. *4*
      • Jo tohle řikal i Bach ve FC po vydání prvního čísla kde si na to stěžovalo víc lidí.. a nemyslím si, že si musíte cálovat externího korektora, prostě jen stačí když si to dva lidi přečtou.. tohle fakt neni kvantová mechanika, stačí tomu dát jen nějakej čas a prostě si to po sobě přečíst
    • N7N7
      Ahoj, já mám minulý Level pročtený křížem krážem a ničeho tak hrozného jsem si nevšiml. Tím ale nechci říct, že ti nevěřím... Mohl bys uvést nějaké příklady těch hrubek? Třeba ten podnadpis? *4*
      • Podnadpis - strana 26, vlevo dole nad obrázkem - "Jde o i jinak" místo "Jde to i jinak".. cha na to voni právě asi sázej, že čtenáři choděj na základku a nevšimnou si hrubek :DD
  • Paul_cz
    Safra chtělo by to občas dát hru co ještě nebyla v žádném humble bundle...zatím jsem všechno buď už měl, nebo mě to nezajímalo. Chápu že tady jde o časák a hry jsou jen extra bonus, ale i tak.
  • Proč ta elektronická verze je tak blbě, že se jedna stránka nedá zobrazit na monitor aby na to bylo vidět? Musím zoomovat a pak se to blbě čte :(

    Když jsme jeden časopis v .PDF tak to bylo na stránku a bylo vše krásně vidět.
  • nekromant33
    Obálka pěkná, hra super, obsah musí počkat. Nestíhám a teprve dočítám 233 :D
    • PLuto.petr
      Tak s tímhle já jsem míval problémy, kdy jsem ještě kupoval všechny vycházející časopisy (Score, Level a pak podle aktuální situace Excalibur, Gamestar apod) a v čtení jsem se dostal až do ročního skluzu. Pak nastalo období jen velmi občasného kupování (a zjišťování, že skoro není co číst). No a teď jsem to zkusil zase s Levelem a regulerně teď dočítám první číslo (ostatní jsou už na hromádce připravené). Ale to bude tím, že tentokrát se snažím číst skoro vše (a taky to, že je co číst).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit