Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Moji synovci (3 a 5 let) nesouhlasi s tvrzenim, ze obrazek Maria je naprosto nezajimavy ...
  • Kings Bounty milujem...vsetky diely.....ale poslednych par mesiacov som zavisly na Kings Bounty legions, tak ak to niekoho bavi, hura na Kongregate, do boja a craftovania.... a kludne ma kontaktujte novy clan member sa vzdy zide...
    je to sice free to play/pay, ale ako jedna z mala sa da hrat uplne v pohode aj bez platenia
  • Naprosto nezajimavej kus HW a tolik humbuku kolem neho.
    Vitez novych konzole wars byl jasny jeste nez vubec zacali -> steam masinka konzolova
    http://i.imgur.com/LMac1Z9h.jpg
  • Tak ne . progaming mne nezajímá , protože tam není Fallout a Wariors of the North už jako každý správný fanda série už pár měsíců vlastním .
  • Mahcake
    Bohužel s tebou musím souhlasit.

    Možná by stálo za to místo neustálého fňukání a tahání češtiny si stáhnout pár lekcí angličtiny. V dnešní době už se to "docela" hodí a výmluvy, že člověku jazyky nejdou, jsou fakt jen výmluvy. *7*
  • woczlf
    Ovšem u týmů jako Evil Geniuses nebo Team Solo Mid se bez problému pohybujeme u pětimístných sum třeba i s 2/3 na začátku.
  • Tak sem si po delší úvaze nakonec ten časopis koupil. Musim říct, že obálka je skvělá a od první do poslední stránky jsem to zhltnul jak plzeňskou dvanáctku. Jen tak dál.
  • Jack1947
    Pry ma o neco vice nez utocnik Sparty no... tak asi to bude sakra celkem dost.
  • Jistě. Jediný rozdíl je tedy v tom, že Edge čtenářům oznámil, jaká je jejich příští konzole, zatímco Level dal na vybranou. Zda je to originální, nevím, avšak víc odvahy projevil Edge...
  • Mělo být samozřejmě nekupuji. Pitomej androidí slovník.
  • Tak válečníky už mám z groupees za dolar, ale tak časák nakupují kvůli hrám, tak nevadí. Každopádně neznalým doporučuji, KB je skvělá série.
  • deridon
    http://tinyurl.com/pl9u22r
  • Lawliet
    Hezká obálka.
  • krizeny s ovladacem PS4 a tim steamovskym... docela originalni imho
  • Ano. Nápis "Tohle je vaše nová konzole" vs. "Váš nový herní stroj" a obrázek PS4 vs ovladač od XOne.
  • Tenhle restart Levelu se fakt poved. Klukům držím palce. *3*
  • alone
    A navíc HoMaM 2 už byl u Levelu, sice neřeknu přesně číslo, ale dodneška ho mám a občas hraji. *1* *15* *7*
  • Jezis, tak si to kup.
    To je pro tebe stovka v dnesni dobe
    tak moc?
  • woczlf
    Konkrétní částky týmy nesdělují, ale mohlo by to být něco mezi 50 až 100 tisíci. NiP nepatří mezi nejmajetnější týmy a Freeze navíc jako nováček vydělá méně než spoluhráči.
  • tonnymontana
    super obalka hned me zaujala:) jen bych mel jednu otazku kdyz jsem cetl rozhovor stim hracem co je jako jediny cesky profesional a zivi se tim u nejakeho tymu ninjas tak pri otazce na plat rekl ze ma podobny jako hrac sparty. chtel bych se zeptat to je kolik? myslim ze kazdy ma jinej takze netusim a opravdu by me zajimalo kolik takovej hrac ktery mel stesti dela mesicne kdyz musi podle rozhovoru 7+hodin dene hrat jednu hru a v podstate se ridit programem teamu. diky mco za odpove

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit