Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na druhou stranu co na té sérii ještě vylepšovat? Její herní mechaniky byly vyčerpané už ve třetím dílu. Napadá mne snad pouze přidat víc frakcí (tj. nejen ty 4 typy hradů, které byly v původních hrách), ale udělat jich třeba 20 (jako mají některé vesmírné strategie) a zapracovat na pořádné, dlouhé a těžké kampani pro každou frakci. 3D grafika této hře vážně nepomůže.
  • tak, ještě že na PC nemusíme řešit zpětnou nekompatibilitu jako u konzolí a můžem vesele pařit starší díly, to by bylo opravdický peklo, moct hrát jen ty nový zprasený
  • tech 40% na steamu vypada opravdu lakave, ubisoft zabil dalsi serii
  • Potrebuje to uPlay, takze ne, dekuji. Az prestanete s tou s*ackou prudit, tak to mozna zkusim.
  • kostejnesmrtelny
    Navíc:
    "Notice: Purchases made in this region will only receive the Czech, Hungarian and Polish languages"

    ROFL. Nadělej si do boty a sněz to, Ubisofte *1* *1* *16*

    EDIT: pro ty mentálně chudší zvýrazňuju problematickou část *14*
  • Steam 44% takže pochybuju, že to kdy navštíví moje HDD.
  • Tak jsem si přečetl par recenzí (beta verze) - které vesměs hru chválili, ale co mě osobně po prvních pár hodinách hraní štve nejvic tak je to nekonečné čekaní než protihráč (UI) odehraje. hrát proti více jak 3 UI je vzit si k PC časopis nebo knížku aby se člověk neunudil.Na tomhle by měli zapracovat. Jinak zatím jiné výtky nemám.
  • kostejnesmrtelny
    Nechápu proč se tomu psímu hovnu se šlehačkou vydávanýmu za svatební dort tady věnuje tolik prostoru (co týden, to povinnej článek).

    Jo aha, vlastně Ubisoft... *11*
  • No a beta 3 nám práve začala, akurát za cenu plnej hry. *1*
  • Kazdy adoruje 3jku ale ja mam najradaej IVku s datadiskami vdaka silnym hrdinom a rpg pvrkom...V bola oka a VI tka ma onrzela po 3 hodinach. Inak Might and Magic X bolo top z tohto univerza
  • No od trojky to jde dolů. O tom žádná.
  • Každej to tak neprožívá, ale já jo. *1* Pro mě jsou Might and Magic a Heroes srdcovky, který měly nádherný, originální a promyšlený universum. A od roku 95 taky plný kostrbatě vysvětlovanejch nelogičností, což způsobily právě první Heroes, ale miloval jsem ho i s těma nelogičnostma. A tohle všechno mi Ubisoft zničil, když z úžasnýho, originálního universa udělal svět generickejch legolasů a dalších nemastnejch neslanejch šašků.

    Jasně že nikomu neberu to, že se mu pozdější díly líbí. Ať si je užije - a jak jsem psal, třeba je sedmička fakt dobrá hra. Ale princip je mně osobně nade vše a k tomu generický fantasy prostě ne-e, toho jsem přežranej. *3*
  • No já pamatuju na tavby s kámošema u jedničky a dvojky. Neuvěřitelný gamesy v tý době.
    Pro nás to byl pojem a takhle jsme se na to vůbec nedívali. Fakt nám bylo putna jak se to jmenuje.
  • Přestože to vypadá maximálně odpudivě, může to být dobrá hra po stránce zábavy. Co já vím. Ale to pořád není důvod říkat tomu Heroes a považovat to za součást Might and Magic. Je jenom jedno universum Might and Magic, to stvořený Jon Van Caneghemem a všechno co dělá Ubisoft je pasení se na jménu značky s hrama, který s MaM nemaj vůbec nic společnýho. Kdyby to aspoň vykrádalo jméno King's Bounty nebo úplně nejlíp vyšlo to pod vlastním názvem, tak bych tak otrávenej nebyl a možná tomu dal šanci. Takhle ani náhodou, to by bylo rouhačství. *9*
  • s tim balancem mas pravdu, na ty specifika si nepamatuju ale zas každa rasa mela specificke jednotky a to je i tady. Jinak v petce (i když jsem to zatim nehrál moc do hloubky) jsou taky specifika pro nektere rasy a hrdiny treba trpaslici meli runy, akademie mela taky neco s magií ale jak rikam moc dlouho jsem to nehrál.
  • Pomoc! Nemužu se dostat z bytu, smazalo to nejen okna ale i dveře!
  • Virgi
    podpůrné jednotky se mi tady líbí. Co se týče systému útoků, to prověří čas. Není úplně jasné, jestli to bude až takové pozitivum. To že hrdina leveloval pomalu mě nevadilo, musel sis aspoň promyslet, do čeho dáš schopnosti. Co jsem v betě u VII postrádala, tak výhradní specializaci dané rasy. To jsem tady nepostřehla, a je to podle mě dost škoda. Protože VI ti dala pocítit, že každá frakce je specifická. V VII mi přijde, že je vlastně jedno, za jakou frakci hraješ, liší se hlavně grafikou jednotek, ale chybí speciální zaměření. Největší slabinou VI bylo hlavně to, že pokud jsi zaváhal, tak soupeř tě počtem totálně převýšil a pak už jsi neměl šanci. Takže to nebylo dobře vybalancovaný. Tady dávám VII naději, že to snad bude lepší. Jinak Age of Wonders 3 mám, ale zatím jsem nehrála, čekám na překlad do češtiny:)
  • xxxy
    je na tu dvojku aj nejaky HD mod ? dvojka su moji najoblubenejsi heroes
  • ten graficky styl sa mi vobec nepaci
  • co mi v šestce chybelo jsou ultimatni kouzla typu armageddon, nebo tsunami jako je tady v šestce. nebyli tam podpurne jednotky, flank system, hrdina leveloval hrozne pomalu a system vystavby mest byl hrozne zjednodušenej. jinak to byla dobra hra ale ted hraju petku a je lepší.
    jinak jestli te bavi tyhle hry zkus taky Age of wonders 3, jestli to ješte neznaš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit