Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak tomuhle už nevěřím *7*
  • vsecko sa da urobit 2 sposobmi - dobre a zle...a je uplne jedno ci to ma 2D, 3D, 5D...
  • BoB.2
    ano a smaže ti to vokna
  • Virgi
    určitě tam ta čeština je, pokud to nejde nastavit ve hře, tak se dá nastavit na uplay. Vím, že v Betě to nastavení češtiny v uplay bylo takové trochu nefajn. Bylo to v políčku, kde jsi vybíral, jestli hraješ na W64 nebo W32 .
  • Virgi
    Bohužel mi ještě nedorazila, protože česká pošta, takže zatím jsem sledovala jen video. Jak už jsem říkala dřív, grafika je horší než v VI. Na můj vkus jsou hrozně nevýrazné textury bitevního pole a prostě není to tak vypiplané jako v VI, VI považuji za super díl se skvělou kampaní. Ale jasně hratelnost není v grafice, třeba si zvyknu, takže si počkám a uvidím. Jinak za mě mi bude chybět Svatyně, naopak třeba Peklo vůbec nemusím, takže mi nevadí, že není v VII. Co se těším tak na Sylvan a Academii, strašná škoda, že v Academii tak odflákli základní jednotky, no co už.
  • madPav3L
    Tak zatím asi věc co mě štve nejvíc je, že po quick combatu hodí hra základní rozestavění jednotek na bojišti a nepamatuje si to moje změněné rozestavění... ale to by neměl být problém patchnout...
  • Jack1947
    Jakože to odstraní vaši starou 3jku a si všemi uloženými pozicemi? *8*
  • jednoduchá hra Fritz 2.00 s geniálním algoritmem, která v roce 1993 porazila Kasparova
    http://tinyurl.com/pomzf4t

    co k ní chceš dodat? Myslíš že tyto ohavnosti tu hru vylepší?
    http://tinyurl.com/pnp5f57
  • ja ale nemluvím o grafice v samotne hre a spíš mi jde o to že je to odflaknute. další veci je nevyrazna hudba kde se asi taky šetrilo navic mam pocit že jsem to už nekde slyšel.
    jinak šachy mužeš taky hrat 2d nebo plne animovane 3d a neznamena to že je to horší hra, je to jen pridana hodnota navíc - jinak když už jsem u toho dal bych si šachy s tematikou falloutu kde by treba vež byl supermutant s rotačakem a kdyby nekoho sejmul všude by byli cakance krve a masa a pod.
  • Asi to bude tenhle problem. Kdyz sem ten klic kupoval, tak me nenapadlo si to ohlidat. Myslim ze u sestek sem to taky nekde v regeditu musel prepsat, ale tady to nejde.
    Anglicky neco umim a u Herousu toho textu moc neni, takze zadnej velkej problem. Snad ty cesky soubory pujdou casem nekde stahnout.
  • právě proto tvrdím, 3D grafika a cutscény nemají strategické hře co přidat, spíš naopak, odvádí pozornost od skutečného hraní, kterým je strategie. Strategie znamená vybalancované herní mechanismy, soutěžení o zdroje, budování, války atd.

    Nedávno rencenzovaná Gal Civ 3 nebo třeba Civilization IV jsou imho mnohem hlubší strategie než HOMM. HOMM je pro děcka, co se s žánrem seznamují. Gal Civ a Civ IV jsou pro šachisty :-)
  • Keyz
    Také to nemám rád. To jsou ty region locky, exkluzivní něco apod...
    Pak to opravu musíš někde vyhrabávat anebo kupovat mimo oficiální obchod.

    Co je za problém dát všechny jazyky všem, když to již mají hotové?
  • madPav3L
    Já to kupoval na mmoboost.cz, česká verze a angličtina je tam taky.... takže bych se nebál.
    Na G2A je klasicky global verze (angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština)
    edit: screen jazyků z mojí verze http://i.imgur.com/rHYDyr2.png
  • začal jsem se dívat na nejaký letsplay a první co me uderilo do očí je hrozna grafika cutscen a uvodního herního menu, ktere dokonce ani nejsou animovane a beží snad v 5 fps. Šetrilo se. Jasne pro hru to neni podstatne ale vypada to hrozne a kazi celkovy dojem.
    Asi zatim zustanu u petky ktera je mnohem hezčí
  • nightborne
    Mimochodem, docela mě to vytáčí, přemejšlim, že si nový heroesy pořídím, ale češtinu ve hrách (pokud nejde o českou hru), stejně jako ve filmech (pokud nejde o českej film) docela solidně nesnáším... teď abych to sháněl bůh ví kde, hergot =)).
  • Keyz
    Pak nemá smysl se zde ptá, ale stejně to zkusil *15*
  • nightborne
    "kupoval"
  • Keyz
    A kde a jak jsi to kupoval? Hra má komicky omezené jazyky pro regiony....

    "Purchases made in this region will only receive the Czech, Hungarian and Polish languages" Tedy ok pro ČR. Možná když to koupíš nějak jinak, tak pak to tam nemáš.
  • Prave ze na uplay ve vlastnostech cestinu na vyber nemam. Mozna by to slo nastavit v nejakym registru rucne, ale nevim kam se podivat. Za OT se omlouvam.
  • madPav3L
    Jazyk se mění přímo ve hře, ale jestli tam češtinu nemáte na výběr, tak jste jí nenainstaloval.
    V uplay pak klikněte na HoMMVII - vlastnosti a hned nahoře je volba jazyka na doinstalování...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit