Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude nejspíš 10/10. Po letech konečně strategie, kterou mám chuť si zahrát. Poslední 4X vesmírná strategie co mne bavila bylo GalCiv2
    • Kozy
      Taky bude Endless Space 2, taky to mu ale dam tak rok cas.
    • ale počkám tak 2 roky po vydání, než to doladí a dodělají a doplní obsah. Je pitomost to kupovat hned po vydání
  • Veny
    Mapa obrovská, ale za 5 hodin mam 5 planet a ovládam tak 10 systémů (přičemž ne každý systém obsahuje obyvatelnou planetu)..
    Doufam, že nedělam něco špatně :D
    • pockej az vyzkoumas kolonizace dalsich planet, bude jich pak mraky jen je dobry vedet ze primo muzes ovladat jen 5 planet ( mozna je nejaka technologie co to jeste trochu zvedne ), dalsi uz musis dat do sektoru a tem priradit guvernera.

      Je to moje prvni grand strategie od paradoxu, ale zatim mne to hodne bavi , uvidime jak se to vyvine ted zakladam federaci a blizej se volby :)
      • jamar28
        Kolik hodin máš tak odehráno? To už je docela pokročilá střední fáze hry ne? Jak dlouho trvá fáze objevování?
        • mam odehrano cca 8 hodin , moc pokrocila faze to ale neni, mam objeveno celkem malo , dal jsem si 1000 hvezd a je to overkill, 9 planet kolonizovanejch. ale je to prvni hra, zkoumam co se vyplati a co ne. myslim ze mam na par mesicu zabavu :D 4x strategii uz mam odehrano hafo ( od moo1 prez ascendancy, endless space , sots az po stardrive, fracuted space ), tady je v podstate vsechno co mi kde chybelo, za mne naprosta spokojenost :)
          • Veny
            Prosímtě, po 12 hodinách jsem si všiml, že můžu dávat planety do sektorů.
            Jaký to má výhody? Teda krom toho že ušetřim guvernéry a vše se stane míň přehledným (nemam planety v panelu, nevidim co se staví, nemůžu tak rychle stavět lodě atd.)
            • vyhoda je ze bonusy guvernera v sektoru dostavaj vsechny planety a nemusis mikrovat kazdou planetu , v zakladu muzes ovladat jen 5 planet ( s racial traitem az 7 ) a dalsi uz musis dat do sektoru ( teda nemusis ale dostavas hrozny penalty pokud prekrocis limit , ej to tusim 2 ikona nahore zprava - Directly controlled planets ) kde se Ti o ne stara guverner , muzes je pak focusovat na co se maj zamerit vyzkum/populace/military atd ale primo uz je neovladas.
              Dostal jsem se na 9 planet, ale ted na me zautocila federace 4 narodu a pac jsem sam ( protoze kdyz jsi ve federaci a nejsi prezident tak nemuzes vyhlasit valku a 10 let se mi nechtelo cekat nez budu prezident ja takze jsem fed. leavnul ) tal jsem dostal hrozne na zadek a akorat si vytvarim novou rasu pro novou hru :)
    • jamar28
      Tak u her od Paradoxu rychlé vítězství opravdu nečekej. :) U Europy Universalis jsem dokázal strávit i týdny při jedné hře. V tom je právě krása paradoxích her - jsou nesmírně dlouhé, rozsáhlé a tím se dají hrát znovu a znovu a stále jinak a nově. A protože jsem četl všechny vývojářské deníky ke Stellaris, tak se nudit rozhodně nebudeš. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit