Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo, kdy to má vyjít na konzole? Na prvních Commandos jsem vyrost, ale od té doby uplynulo moře času a já už PC hraní neholduju
  • generalx
    Skvělá hra jsem nadšený. A tematicky se taky povedla..
  • Jediné co me u hry zatím zklamalo , je využítí budov jako v Comandos 1 a také žádná interakce s inventářem jako v C2 ..
    • generalx
      Tak aspoň možnost pro případný pokračování :) Myslím že s tímhle trefili do černýho..
  • Mozek
    Sláva nazdar výletu Commandos s Desparados jsou zpět v plné kráse. Konečně *14* . Jsem ve čtvrté misi a nemůžu se toho nabažit. *4*
    • až na to japonske prostredí
    • Mozek
      Jo a zde je už skoro plnohodnotná Slovenština.
      http://www.lokalizacie.sk/preklady/39-shadow-tactics-blades-of-the-shogun/
      • Slovenstina nemuze byt nikdy plnohodnotna, to je oxymoron.
        • Zato ty si teda plnohodnotny KKT... :D
  • Desperados je moji nejoblibenejsi hrou vubec. Urcite jsem zvedav!
  • Jak je to vlastně s postavama? Jak v Commandos, tak v Desperados byly postavy, který neměly moc využití, když se to člověk snažil hrát stealth. Trpí tim i Shadow Tactics?
    • Ach jo. Hele, mínuska a pluska jsou fajn věc, ale odpověď by se mi šikla víc. Je tam zas někdo, jako sapper, kterej celou misi leží někde zalezlej v koutku, a celý jeho zapojení se omezuje na vyhazování objectivů do vzduchu?
      • Jo, Takumu zatím používám nejméně, stejně tak Mugena. První je sniper/ženista, druhý klasický tank. Zatím vypadá na nejideálnější kombinaci Hayato (nindža) s Yuki (zlodějka) + Aiko (gejša), pokud ji máš k dispozici. S nimi vyřešíš skoro vše. Nicméně jsem v 5. misi a zatím jsem nikdy neměl všech pět pohromadě ( :) ), takže těžko říct, jak to bude později. Hra to zatím dávkuje tak, že máš 2-3 hrdiny zároveň a nikdy ne stejný, takže se musíš přizpůsobovat. Uvidíme dál.
        • Okej, díkes, s tim se dokážu srovnat. Jdu do toho.
  • Dám tomu šanci. Navíc za 26 "eček" je to ferová cena. *5*
  • Zkusim demo a uvidim, Commandos byla serie meho detstvi. Pamatuju si tenkrat jak jsem mazal systemove soubory a by se mi na disk vesli Commandos 2, ktere v te dobe zabirali cca 2gb (byli na 3 CD). Coz byl onehda masakr :D Navic quicksave a quickload zabirali cca 2 minuty, coz u hry kde loadujete temer porad znamenalo, ze jsem vic casu stravil na loudovacich obrazovkach :D

    Tady mi jen trosku vadi japonska kultura... To neni muj salek kavy.
    • Pre demo je uz pripravena lokalizacia a podla autorov by mala byt lokalizacia pre plnu hru dostupna dnes alebo zajtra.

      Viac info na: http://www.lokalizacie.sk/preklady/39-shadow-tactics-blades-of-the-shogun/

      Inak som hral demo (aj betu, mam nahranych 13hod) a musim povedat ze to je naozaj parada, skvele pokracovanie Commandos serie v uzasnej grafike.
  • Tak na commandos a desperados jsem vyrost, robin hood uz byl slabsi, takze uz stahuju demo tohodle:)
    • Zkoušel jsi Chicago 1930?
      • Ne to jsem nehral. Docela me zklamalo desperados 2, ale to bylo spatne zvolenym 3D ktere pro tento zanr neni idealni. Bohuzel byla takova doba a bylo to strasne moderni. Proto jsem rad ze tahle japonska variace se vratila ke ,,korenum"
        • Shadow Tactics je kompletně ve 3D. Můžeš si kamerou otáčet jak chceš.
          • Jo to vim, spatne jsem to formuloval, je to blize commandos2 kde uz taky slo otacet nez desperados 2 ktery byl hodne nesikovny a hlavne graficky uplne vyblity. Uz to nebyla ta rucne malovana grafika z jednicky.
            • No, souhlas. Já si třeba nejradši hraju Commandos + datadisk. Další dva díly mám, ale už jsem jsem je tolik nehrál. S Desperados dtto. Ta izometrická grafika mi sedí víc. Stejně tak jako tady v Shogun Tactics, byť 3D, dokázali ve mě vyvolat ten old school feeling grafikou.
  • japandos

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit