Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vytvořit tak rozsáhlou simulaci s velkým otevřeným světem bez chyb není žádný med. To není koridorové Call of Duty, kde přesně developeři ví, kdy bude hráč co dělat.
    • Jiste, proto jsou v serii stale tytez bugy uz 10 let ...
  • Joris-Jan van´t Land...
    To už bych se radši jmenoval Vendelín Nademlejnský.
  • LoL :D vydání posunuto z Neurčito 2013 na neurčito 2013 :D:D:D:D tak to nemá chybu :D
    • Shaker
      tak, určitěěě...
  • KIMCID
    rád si počkám
  • Chtít ''válečnou simulaci,, s bugy , menšími nedodělky či plně dodělanou,plnohodnotnou hru..?
    *3*
    • To si povíme, až to vyjde *1*
    • Jedine, co sa v Arme akoze "simuluje", je balisticka krivka strelnych zbrani a ciastnocne prieraznost materialu, inak nic, cela cast techniky od vzdusnej az po pozemnu je akurat arkada na urovni BF3 s horsim leteckym a jazdnym modelom, ci skor nulovym..Vsak sa staci pozriet na Armu 2, aka to simulacia, hlavne dela u tankom a obrnenych vozidiel, kde clovek musel nadsadzovat ako za druhej svetovej ci v BF, to mi je simulacia ako kon :D

      Ako stale nepochopim, ako taky mix semi arkady, bugov a nedorobku moze niekto nazyvat simulaciou, ked tam s rpg 7 znicim Abrams a to ani s penetracnou hlavicou ale obycajnou vybusnou, ktora sa pouziva proti lahko obrnenym transporterom. Len tak mimo, ani jedna Arma nie "plnohodnotna dodelana hra", len aby sme si nenahovarali, ze ked dostanu pol roka ci rok naviac, tak to bude nejaky skvost, Arma 2 nie je dolatana dodnes.
      • ty seš ten druh idioota kterej za simulaci považuje CoD, protože tam je to prostě "Tak hustě krutě reálný" "Bloody screen, so REAL!" že ti pak simulace jako je arma přijde nudná, protože tam nestřílíš každou jednu vteřinu a během jedný mise nevystřílíš somálsko deseti tisici naboji.
        O tom arma je, já když na veterana zabiju během jedný mise 2 lidi a přežiju, tak je to pro mě úspěch a mam dobrej pocit, Mnohem lepší než když za 5 hodin dohraju cely CoD a pocit z toho nemam vubec žádnej, protože to dohrál i muj 11ti letej bracha.
        • tak proč to hraješ?
      • taky se tam nesimuluje valečna taktika. je to spiš takove nahodne a zmatene pobihani bez smyslu. meli si najmout vojenskeho konzultanta na level dizajn a dizajn ukolu.
        jinak tuhle hru mimo čech stejne nikdo nezná *3*
        • Qinetix
          Kde jsi sebral to, že je Arma v zahraničí neznámá??? *8*
        • zatim ani jeden z tvých příspěvku neměl žádný přínos, a jde jen o sraačky a vystřely do tmy. Buďto seš opravdu takovej kreteen, a tudíž by si neměl přístup k PC a technice všeobecně vubec mít, nebo si jen hraješ na debilla aby sis připadal zajímavej. fail
          • De…bil se ozval ...
          • ty patrne ani neviš o čem mluvim
      • tady nekdo nepochopil o cem arma je. Je to simulace pesaka, taktiky, ... Neumim si predstavit behat po takovych mapach jenom pesky. Ta technika je tam skutecne spis proto aby to bylo kompexni. ARMA je timhle vyjimecna. Simulovat jizdni model, letecky, lode, interaktivni, destrukcni fyzikalni model by dnesni pocitace jaksi nezvladli. Lidi vzdyt pouzivejte mozek nez neco napisete. Proc asi DCS world simuluje zatim jenom letecky model. Maji tam i pesaky i techniku a taky to neni nejaka simulace. Ale jak by se asi hrali letadla kdyby tam nebyla pozemni technika vojaci, atd??? Taky bych si pral aby to melo letecky model z DCS, jizdni treba z LFS, destrukcni a interaktivni model, atd. Ale pocitace by to dneska jeste neutahli.
        Koho bavi simulace pesaka, taktika boje, moznost presouvat se letecky, technikou atd si to uzije. Kdo tomu nerozumi bude porad nadavat.
        • lol simulace pešáka a taktiky, to me dostalo. chapu že ne každy byl v iraku jako ja, ale alespon rozum byste zapojit mohli.
          skus si predstavit realnou situaci, a jestli bys to rešil stejne jako to je rešeno v arme. asi težko
          • dilinja
            Take jsem slouzil v Battlefieldu 3. Jako vojak jsem procestoval mnoho zemi a zabil mnoho lidi. Makarov,Zakhaev i Hitlera ve Wolfensteinu a jako vojak vojakovi bych Vam poradil abyste drzel hubu *5*
            • LOL
              $5
          • http://ateo.cz/f/images/n/neztracej-cas.jpg
          • ZvacA
            http://youtu.be/65ShgK7lDrg?t=39s
      • smejki
        Pane Scherlocku, Arma je simulace pěchotního boje. Technika tam je do počtu.
        • Pan je koukam ynteligent ...cela seria byla vzdy zalozena na tom, ze v ni byla spousta techniky. A tvurci se vzdy prsili, jaka je to simulace, ale od dob flashpointa se prakticky NIC nezmenilo. Jo, zere to vic vykonu HW, ale funguje to porad stejne (blbe). To co se dalo prejit tenkrat se neda prejit ted.

          BTW: Uzasna simulace kdyz tank znici 2-3 zasahy "cimkoli" "kamkoli" ...
        • Heh? A to jsi sebral kde proboha?
        • trolo
          to co je za bullshit. arma je milsim a technika tam je tiez "realna".
        • Ne, že bych se chtěl přít jestli to je, nebo není pravda, ale tenhle "detail" je vyloženě napsaný na krabici nebo na officiální stránce, nebo to zjistíš až po to, co si koupíš hru?
        • He's just sherLOCKed
        • calwin
          to ako vážne? :D
  • A já čekám, kdy doplatim motorku a budu moct investovat do počítače a konečně si zahrát normálně 2 díl. Jediná věc, která na 2 funguje, je editor.
    • Qinetix
      Já zase čekám, až doplatím auto. Takže čím déle bude vývoj A3 trvat, tím lépe pro mne. *1*
    • jj taky čekám až doplatim motorku abych upgradnul PC. Arma 2 mi sice jede slušně, ale chce to novej proc a s tím samo i desku a paměti :)
      • vy budete rádi, když se toho vůbec dožijete...
        • ne každej je takovej blbeec jako ty :)
  • Qinetix
    Jen doufám, že bude A3 po tolika odkladech co nejlépe vyladěná. Raději si počkám.
  • lool arma, mimo čiech neznáma hra
    • Qinetix
      Kup si origo a pak se podívej do světa. Možná ti budou stačit i komunitní stránky. Čechů je totiž oproti zahraničním hráčům hodně málo.
    • Jo, v maďarsku moc znama neni
      • Horní Uhry jsi myslel ?
        • ja myslim, ze mel na mysli slovensky bedary
          • ubohe -.-
  • hum videjko z DayZ by neuskodilo
  • Gordar
    WWII Online: Battleground Europe dokáže reálně simulovat jak pěchotní boj tak i perfektní destrukční model pro veškerou techniku - tanky, letadla, lodě.. Myslím že to dělá menší tým než Armu. Proč musí být v Arme destrukční model tak k smíchu ? to opravdu nejde udělat lépe..
    • Shaker
      na ukor grafiky... v dnesni dobe musi hra nejak vypadat, aby o ni mely zajem masy a studio se uzivilo... ale tak uvidime jaka arma 3 nakonec bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit