Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám takovýho tušáka, že se dohodli s Microsoftem a bude to vlajková loď pro nový Xbox.
    • To těžko.
  • Izmæl
    Pokud tam bude opravdu hodně věcí, které jsme ještě v žánru FPS neviděli, tak potom klidně ať to oddalují. Problém s čekáním nemám, protože mezitím přijde ještě mnoho jiných her, který si můžu zahrát.
  • CrocoRay
    No, škoda. Jsem si myslel, že se vrátím ze zahraničí a tahle pecka už bude hotová a takhle to vypadá, že si ještě chvilku počkám. Anebo prodloužím pobyt a hra bude ještě o malinko lepší, každopádně je to jedna z mála her, na kterou se v dnešním herním suchu (možná jenom stárnu a více si vybírám anebo mám špatný přehled o hrách) docela těším.
    • Izmæl
      Máš špatný přehled. :)
      • CrocoRay
        Možná ano, ale třeba takový Skyrim nebo Mass Effect 3 mě nechali chladným, ale na takového Payneho trojku či Risen 2 se i docela těším, až si budu moct zahrát. Taky jsem se ještě nezmínil, že jsem spíše hráč na PC.
        Ale můžeš mi něco doporučit, zlobit se nebudu *4*
        • Izmæl
          Jestli teda chceš vědět nějaký up coming hry, tak se můžeš podívat na můj profil, vpravo do kolonky ,,Něco o mně". Tam mám ty nejočekávanější.
          • CrocoRay
            No, očekávání máme přibližně stejné. Ale pokud očekávám 5 her v obodobí následujícího roku, tak mi přijde, že to je poměrně málo *4* (samozřejmě se ještě něco objeví)
  • TWL ! Oddalovaly to s 2011 na 2012 a teď 2013. To je už jako Duke Nukem. *1*
  • za chvili to bude druhej Duke Nuke
    • Na sucho v hernom priemysle sa stazovat nemozme. Pomaly kazdy mesiac vychadzaju 2-3 peckove hry. Do roku 2013 to snad dame :)
  • terz
    Jednou by mě potěšil článek pojednávající o průběhu procesu výroby tří-áčkové hry. Nejsem v tom orientovaný, něco si umím domyslet ale vážně bych chtěl vědět jak to vlastně všechno chodí.

    Jinak je to škoda, ale člověk nenadělá nic :-) Snad to bude stát za to, první díl je moje srdcovka.
    • pernicek
      rozhodně bych bedlivě sledoval blog Warhorse
    • ales.smutny
      Doporučuju seriál o výrobě Kings and Castles Chrise Taylora. Není to AAA a je bohužel momentálně u ledu, ale ten seriál je pro pochopení procesu vzniku hry obecně vynikající.
      http://gaspowered.com/kingsandcastles/

      Na starších Level DVD je to k vidění i s titulky.
    • firebug
      Taky bych bral podobnej clanek, kterej by trosku podrobneji popisoval vyvoj AAA hry spolecne s popisem prace vetsiny zucastnenych (game designer, level designer, scenarista a pod.). Myslim, ze by z toho byl zajimavej clanek, ci serial clanku s nemalou ctenosti. Asi zkusim napsat do podcastu...
  • no ja neviem, mna tato hra velmi netankuje, v kazdom videu ktore prezentovali ako ingame, bolo na moj vkus priliz vela nehratelnych casti, kde hrac len pozoruje dej, tj. ked chcem film, pustim si film, ked chcem hru, nemam chut pasivne cumiet
    • no to co jsem viděl já tak to bude nepřetržitá akce s občasným odpočinkem nad filmečkem
      • ja som zase videl 50 na 50 akcie a filmeckov, preto ma to nechava chladnym ..zatial :)
        • 50/50? Tak to je ideální poměr, nemýlím-li se *5*
          • na strielacku? sa mi nezda :)
            • Tak BioShock byl vždycky nečím víc než obyčejnou střílečkou. A jen takový detail - filmeček a in-game animace jsou dvě odlišné věci. Tipuju, že filmeček nebude v Infinite ani jeden.
  • Mahcake
    2013? Tak to si to už neužije nikdo z nás... *15*
    • Proč? myslím že v Pekle to budou taky prodávat
    • Ja sa dozijem. Podla facebook aplikacie umrem v roku 2032. :) Samozrejme ma to rovnaku vypovednu hodnotu ako "predpovedany" koniec sveta :)
  • irdzi
    Ano Aleši, to je Smutný ... nicméně o lék na rokovinu jsme nepřišli. Na hru se teším tak jako tak a až vyjde, tak ji koupím ... dokonce mě nějak nepopudilo i to jejich vysvětlení. Zatím žádnou blbou hru neudělali, tak jim dejme času kolik potřebují:)
  • Buď v klidu, Kene, počkáme *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit