Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Taky vyslo Kingdom Hearts 2.8. ja jen ze mate Resiho i Yakuzu ale na tohle jste (jako obvykle) hodily bobek.
  • Morraw
    Hmm ani AC ani Far Cry ani Dragon Age ani Batman, Watch Dogs, GTA...hele, všichni víme kam ta narážka směřovala *3*
  • Femto
    Tak to jsi vyjmenoval všechny hry na světě *3*
  • Otazníčkama nebo třeba když musím jednou lokaci probít (vlastně proběhnout, protože už je to nuda) 30 krát.
  • Dohráno dnes v 7 ráno :-)
  • Femto
    "Od dvou tretin tam vetrelec chybel skoro az do konce, prosel jsem si skoro vse jak se mi chtelo."

    Buď kecáš, nebo jsi to nehrál, nebo jsi hrál jinou verzi hry, protože od 1/3 hry je ti Vetřelec pořád v patách a dokumentuje událost, když sjedeš výtahem o patro níže a vetřelec je ti okamžitě v patách...
  • na začátku máš 2 obtížnosti
  • Demo meli suprovy. Konecne poradnej Re. Sestka byla strasna...
  • Napodobne. Sranda je, ze na zacatku jsem to nejprve vzdal. Tusim, ze ctvrtej level jsem se zasekl ve krince a nevedel kam jit. Par kroku a vzdy me dostal. Po par tydnech jsem to hral a docela v poho. Pro mne nej horor za poslednich par let. Rozhodne bych to chtel hrat ve vr.
  • Ono to muzes zacit hrat na vyssi obtiznost?
  • Femto
    Jediný kdo vytahuje Zaklínače jsi ty *3* Otazníčky najdeme skoro ve všech sandboxech
  • Morraw
    Femto musí mít šílené komplexy ze Zaklínače, když to cpe i pod Resident Evil diskuzi...
  • Jaky opravovani vytahu? Tusim jen na zacatku jsi zprovoznil vlak, potom jsi mohl chodit kam jsi chtel. Od dvou tretin tam vetrelec chybel skoro az do konce, prosel jsem si skoro vse jak se mi chtelo.
  • Na normal.
  • Ani to není zas takový horor jaký prezentovali. Nábojů je akorát a Bakerovým se dá vyhýbat úplně v pohodě (všechno to bourání stěn atd jsou skripty). Spíš je to jen taková jednodušší puzzle hra.
  • Femto
    No nevím, mně to opravovaní výtahů přestalo bavit tak v půlce. 20 hodin byl naprostý úlet té hry. Sestříhat to, dát tam nějaké A.I, vymazat ty trapné skripty, omezit vetřelce, který byl tam, kde jsi byl ty, čili horror se z toho postupně vytrácel a pak to mohla být opravdu dobrá hra. 10 hodin pro RE7 je ideál. Docela mě otravují natahované hry a hlavně ty, které se uměle natahuji třeba otazníčkami.
  • Alien Isolation trval tak akorát dlouho. Byl delší než klasické hororovky za poslední léta, a nebyl tak dlouhý, aby začal nudit, nebo byl procítěn stereotypem. Hltal jsem každou hodinu, a neustále myslel na to co se bude dít dál, hodně se mi to líbilo.
  • Femto
    Alien Isolation trval dvakrát tak dlouho, než měl...
  • Pete.palis
    za 300 v Tescu a jdu do toho!
  • Jaaj, obávám se opět, že RE7 za plnou cenu bude jen poloviční zážitek, přeci jen, podle lidí co už ho hráli/měli interní informace ze studia, to je zážitek okolo pouhých deseti hodin. Alien Isolation trval cca aspoň dvakrát tak dlouho. Ta DLC placená a neplacená tomu moc nenapomáhají, navíc, když rozšiřují background story Bakerů. Fakt mám strach jak tohle dopadne, Metacritics říká jasně, že kritici jsou ukájeni, ale fanoušci jsou rozpolceni..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit