Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm.... vyhozených 1500,- pořád toho strašně lituju, jak jsem naletěl na jeden blbý hype... Ano grafika pěkná, město živé(na první pohled), charaktery dobré(Trevor, Michael), ale po čase člověk zjistí, že to je zase bez duše a hloubky. Rozjížděl jsem to 2x, ale vždy jsem skončil zhruba v polovině kampaně bez špetky nutkání pokračovat... Navíc ani ten debilní rockstar social club neumí dávat save do cloudu, takže když si přeinstalujete počítač a nezazálohujete save, tak je to v p.... no a online je vlastně jen sandbox, kde se pár hodin vyblbnete a pak zas nic... loupit obchody a plnit vedlejšáky a ujíždět policii to neudrží u hry věčně a moc hráčů taky nepotkáte a když potkáte tak to nemá ani hlavu ani patu.... S odstupem času GTA V hodnotím 5/10 a lituji vyhozených peněz. Víc jsem se vyblbnul v Just Cause 2 a ten stál pakatela nezabíral 60 GB na disku:-)
    • Že si neumíš zazálohovat save vypovídá pouze o tvojí debilitě...
  • JC2 bylo mnohem lepší než GTA4 a to samé očekavám od JC3. Hlavně je to hra na stovky hodin s mnohem větším potenciálem a možností jak se vyblbnout než nějaké GTA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit