Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepřevtělil to mi věř
  • Corvus
    Nevíte, zda Sleepless již tahal toho čtvrtého výherce, jak bylo řečeno v podcastu # 85?
  • vyhercum, uprimnou soustrast
  • Tohle řešení mi zrovna nepřijde fér, za špatnou odpověď 3ks a za správnou odpověď 1ks?? Teda lepší než drátem do oka, ale spíš bych těm špatným odpovědím dal nějakou cenu útěchy, ale ne hlavní výhry za správné odpovědi.
  • Nebo by měli losovat jen mezi lidmi s odpovědí 2013 - 2014
  • Já o možnosti záměny 2013 a 2014 věděl už když jsem psal odpověď na otázky. Na wikipedii bylo napsáno že hra začíná v roce 2013 hned po skončení předešlé hry, ale zároveň je uvedeno že na všech oficiálních materiálech Ubisoftu se píše 2014. Stejně tak i v recenzi zde na games.cz se píše 2014. Proto jsem uvedl 2014 ve své odpovědi.

    Redakce Games měla proto obě dve odpovědi považovat za správné protože je v tom zmatek. Nakonec 2013 a 2014 není to samé jakoby někdo napsal 1942.

    Proto považuju uvedení roku 2013 jako jedinou správnou odpověď od redakce nefér a ovlivní to moje rozhodování nad podpoření Games.cz mými penězi.
  • Ještě tedy jedno malé rýpnutí. Odkud jste čerpali? Pokud není něco "rock solid", tak to radši vynechám/nahradím.
  • Soutěže s nesmyslnými či špatnými odpověďmi dělá často ASUS a je za to zodpovědné PR oddělení (aspoň mi tak odpověděli). Objevují se na PCT, EHW apod. A dalších by se našla spousta. Předpokládal jsem tedy, že jako v mnoha jiných případech jsou otázky a odpovědi od "sponzora" (Playmana).

    Sorry, nějak jsem na to tady zapomněl. Např. podle věku vojáků.
  • Corvus
    Takové řešení se mi líbí tak na polovic. Vůči lidem, co si dali práci a našli skutečně správnou odpověď to není podle mého názoru fér. Ale alespoň nějaká "satisfakce" (to je pozitivum).
  • No nevím, jestli je to tak jednoduché. Ti, co odpovídali špatně, pak mají větší šanci na výhru než ti, co odpovídali správně... Každopádně lepší než drátem do oka, že :)
  • sleepless
    Otázky logicky nedělá žádné PR oddělení. Soutěž je jen, pro nás docela jednoduchý, formát, jak mezi čtenáře rozdistribuovat hry, které pro soutěž obdržíme. Jiný důvod, proč soutěže dělat, není. My z toho nic nemáme, je to jen otrava s posíláním :) A nechávat si hry nechceme. Každopádně, kde se ve hře píše, že je to rok 2014? Pokud možno, tak prosím konkrétně. Chci se jen dobrat definitivní odpovědi. Teď jsem odehrál první dvě mise a žádný rok tam bohužel uveden není a soudě dle znění to může být 2013 (hned po událostech z jedničky) i 2014 (rok po událostech z jedničky). Díky!
  • to je skvely napad, ale ješte bych proveril jestli vyherce se tady v diskuzi nevyjadroval hanlive o tehle hre a pak bych mu to ale neposlal a losoval znova.
  • sleepless
    Řešení je jednoduché. Ještě jednou prověřím a pokud byla odpověď na poslední otázku opravdu špatně, tak z těch, co odpovídali 2014, vyžrebuju jednoho dodatečnýho výherce dodatečný kopie.
  • no_matter
    asi až bude z kalendáře svítit 2014...
  • jindra.veliky
    Tak kdy se k tomu vyjadri redakce? *4*
  • no_matter
    tak to se do další soutěže určo přihlásím taky, když vpodstatě stačí poslat jen adresu kam zaslat výhru, když mě teda vylosují *1* ...
  • Ne, ne, ale myslim, ze do role vyherce a jeho pocitoveho rozpolozeni jsem se prevtelil verohodne. Ne kazdemu to docvaklo :)
  • Jazz
    Že tys "vyhrál" chlapče ? *1* *1*
  • rok 2014 uvádíte i ve videorecenzi (btw nesoutěžil jsem)
  • Se divim, ze tenhle konzoloidni paskvil nekoho zajima

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit