Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyhercum, uprimnou soustrast
  • BoB.2
    Hra mě děla strašný problémy blbě se me zobrazuje grafika *11*
  • Zase nic? ... *11* *16*
  • Správné odpovědi poslány. :)
  • sleepless
    Řešení je jednoduché. Ještě jednou prověřím a pokud byla odpověď na poslední otázku opravdu špatně, tak z těch, co odpovídali 2014, vyžrebuju jednoho dodatečnýho výherce dodatečný kopie.
    • Tohle řešení mi zrovna nepřijde fér, za špatnou odpověď 3ks a za správnou odpověď 1ks?? Teda lepší než drátem do oka, ale spíš bych těm špatným odpovědím dal nějakou cenu útěchy, ale ne hlavní výhry za správné odpovědi.
    • Corvus
      Takové řešení se mi líbí tak na polovic. Vůči lidem, co si dali práci a našli skutečně správnou odpověď to není podle mého názoru fér. Ale alespoň nějaká "satisfakce" (to je pozitivum).
    • No nevím, jestli je to tak jednoduché. Ti, co odpovídali špatně, pak mají větší šanci na výhru než ti, co odpovídali správně... Každopádně lepší než drátem do oka, že :)
    • to je skvely napad, ale ješte bych proveril jestli vyherce se tady v diskuzi nevyjadroval hanlive o tehle hre a pak bych mu to ale neposlal a losoval znova.
  • Tady je ale naramne zle!

    Vzdyt je to jen soutez a pointou vyhry je bejt vylosovanej (jako v kazdym, vyherce losujicim typu souteze), protoze odpovedi nikdo nevi, kazdej je googli. A kdo ne a ma to v hlave, ten by se mel zamyslet, jestli by tu hlavu nemel vyplnit radeji necim jinym. Takze nuance spravnosti odpovedi bych neresil. Rozruseni a rozohneni jste jen z toho vedra, tak si dejte studenej drink a naladu zase zpatky do polohy "pohoda" ,)
    • no_matter
      tak to se do další soutěže určo přihlásím taky, když vpodstatě stačí poslat jen adresu kam zaslat výhru, když mě teda vylosují *1* ...
    • Jazz
      Že tys "vyhrál" chlapče ? *1* *1*
      • Ne, ne, ale myslim, ze do role vyherce a jeho pocitoveho rozpolozeni jsem se prevtelil verohodne. Ne kazdemu to docvaklo :)
        • Nepřevtělil to mi věř
    • Vzdyt je to jen soutez a pointou vyhry je bejt vylosovanej

      Vždyť jsme být vylosovaní ani nemohli, protože jsme odpověděli správně.. (ó jaká to ironie) *1*
  • super ani jsem nevedel že nejaka soutež je omg. co to takhle vyhlasit verejne?
  • Se divim, ze tenhle konzoloidni paskvil nekoho zajima
  • BoB.2
    Nemam ani páru jaky jsou odpovědí ale nicméně se na hru těším.
    • Inquisitor
      Já taky nemám ani páru a proto je tu Google ;)
  • ani zadarmo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit