Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    tak som prišiel a ako vidím... žiadny mail... nech sa na mňa nikto nehnevá ale všetky tieto kecy okolo "early beta" mi prídu ako zavádzanie zákazníka... tak si aspoň zo zúfalstva zapnem SIMS 3 a ešte aj to ma naserie že je od EA... som zvedavý či chlapcov z Eshopu budem musieť zdr*ať zajtra mailom aj keď to koniec koncov nebude ich chyba (pravdepodobne) a možno sa raz dočkám...
  • Takže...naštvanej jak nechci říct co, jsem se za doprovodu namluveného automatu povídajícím o tom jak je BF3 super nebo "přihlašte se do bety" (což mě ještě víc nasíralo) provolal na EA Czech support (pozor jsou tam už jen do 21:00, tel 224 326 860) a tam mi sdělili, že se to občas stane (spam filtr byl vypnutý). Během 5ti minut (nekecám) to vyřešili a už stahuju. Grrr...hahaha...grrr.
    • ach můj bože, na jaký email ti to přišlo? ten, co máš na (dmntnim) originu? nebo na ten, kam sis registroval účet na ea webu? fakt toto bez komentáře.... RAGE
      • Ach můj bože. Oba jsou ten samej. Dále už taky bez komentáře....
    • "Dobrý deň,
      ďakujeme za správu. Pozvánku ste neobdržali pravdepodobne preto, že ste mali vypnuté zasielanie reklamných emailov od EA. Váš kľúč pre vstup do bety"
      Sakra no jistě že nemám zapnuté zasílání reklamních blbostí od EA. :)
  • To se mi snad zdá. Takže ostatní zvesela sosaj a pařej a já, co si to předobjednal už v Březnu, mam smolíka. Na EA supportu samozřejmě nikdo. Půl hodiny tomu jejich systému trvalo, než mi odpověděl, že na email už nereagujou a mam to řešit přes formůlář. K pos* a nas*.
    • Ja som prave dochatoval s operatorom, ktory bol dost neschopny.
      Vysledok je takyto:
      V CR som ani nevidel inu ediciu ako tier 1.
      kupil som pred rokom tier 1.
      napisal som mu to. on ze musim ma tier 1.
      tak som mu to napisal znova a on, ze sa nemam opakovat.
      nervy som drzal na uzde, ved ja nieco potrebujem od neho, nie naopak.
      tak som sa mu snazil popisat problem, ze do p*ce k*rva ved mam letak v ruke, ze mam pristup do bety.
      a on ze podla mojho ea uctu nemam.
      tak ze nech ma prepoji na level 2... on ze ne-e-e lebo oni nesu dostupni. Tak som mu povedal ze dakujem za strateny cas a za jeho ne-pomoc a nech ide pomoct dakomu inemu. HAWK. => mam MoH T1. nemam pristup do bety. mam nervy na EA. nemam nic ine co robit, len pockat na open beta
      • a cos čekal? mam stejnej problém jako ty.. MoH Tier 1 edice a jsem bez klíče, dmnce toto *11*
    • Ataker
      No já jsem si pořídil MoH hlavně kvůli BF3 betě o které jsem si myslel, že bude spuštěna pro vlastníky MoH limitky a předobjednávky na Originu alespoň o týden dřív, ale ne :/ a do bonusu jsem ani nedostal CD key, takže celkem vyhozené peníze :)
  • achjo :/ ja nenasel ani tedka nikde ze jich je sest :// ja napsal 10 *13* *13* :"-((
  • Tak ty kluče už nemusíte ani rozesílat *1* *1* *12*
  • Jazz
    Do kolikátýho to bude trvat ?
    Předem díky za odpověď
    • 10.10
  • bude nejake oficialni vyhlaseni? nebo to poslou jen kody stastlivcum a zbytek bude cekat a cekat a cekat??
    • Spíš to vidim na oficiální PROhlášení. "Zase sme to podělali, nestihly, omlouváme se, tady máte zdarma jako omluvu novej a mnohem lepší skin podrážek u kanad, teď už bude všechno lepší a řůžovější atd...". *16*
    • H4wk
      Tiez ma zaujima ;)
  • no me je to jasný :-)
    • Pisu z tabletu a nějak to nezvladnul. to melo bejt na rancora. *6*
  • Já jsem ještě na mail klíč nedostal, co to má být. Předobjednáno mám dávno a ikonu battlefieldu 3 taky. Ale klíč ještě žádnej, já jim dám 27.9..............
    • Kde máš jako ikonu BF3, v Originu?
      • JJ sorry, nedopsal jsem větu, jj v originu
        • Hele a jak se choval Origin kdyz si ho zpoustel? Otevrelo se ti nejaky dalsi okno kde ti to nejspis hlasilo dostupnost BF3? Protože ráno když sem ho poprvý otevíral, tak mi spadnul. :) Samozřejmě v Originu žádnou ikonu tedy nemám.
  • Tak ve třech ze čtyř soutěží jsem nic nevyhrál. Tadz si ale zase nejsem jistý odpověďmi... Sakra...
    • Buť v klidu, Open Beta je pro všechny a early Beta je v nedohlednu. :)
      • rancor1223
        To vim taky, ale teď budu muset hrát celou středu F1 2011 místo BF3 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit