Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne sa hra veľmi páčila hratelnostou a grafikou davam 10/10 ale jedine čo ma na hre sklamalo bol ten koniec mohlo to lepšie dopadnúť
  • Tobě přeji smrt ty Zmrde *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Pre mňa výborná hra 10/10.Dohral som to na obtiažnosť survivor kompletne.Síce mi občas tiekli nervy ale nie vinou hry *4*
  • nechci nic říkat u mě to má 9/10 nevím na co si stěžujete ..chtěl bych vidět vás jak tvoříte hry - šašci *16*
  • Příšerná grafika, strašný ovládání, tunel, nuda. Upřímě řečeno lituju času kterej sem strávil instalací.
  • Samosebou, že jsem to myslel ironicky, překvapilo mě, že to pro některé vyznělo jinak. A narážka na mou sexuální identitu je způsobená mým nickem, i přesto, že jsem muž? A?
  • taky se vam tahle hra hrozne plete s last of us?
  • Trapas je skôr nepochopenie irónie *3*
  • RELOADED ti to klidně prodá za 0 kč, jestli máš zájem.
  • Jemne_smutny_syr
    jaky to je na pc? a nebo to mam koupit ve vanocnim dealu za pulku? protoze recenze jsou takovy 50 na 50... :/
  • *8* *8* *8*
    I cant believe this!
  • BoB.2
    Ne škoda že není ale dá se to pochopit i minimální znalostí angličtiny.
  • Proč?
  • je na to cestina ?
  • Shaker
    To jakoze, kdyz hatuje ubisoft, tak nevi, jestli je zenska nebo chlap? Podle me to myslel ironicky. Kazdopadne tvuj koment je spis vtipnej nez urazlivej :)
  • Smrt konzolím *16*
  • Lawliet
    Ber to takhle že jako značka to propadák nebyla, možná další dílko to napraví.
  • Tedy jak tak koukam na HW pozadavky, tak to vypada, ze bych si mohl zahrat i ja.:-) Tech 15 euro bych za to dat mohl, treba to tak spatne nebude.
  • Bohužel se obrazy střídaly tak fychle, že jsem prakticky neměl možnost zjistit jak vlastně hra vypadá. Jinak by to mohl být třeba i zajimavý kousek.
  • Phillios191
    hra je to celkem zajimava: kdo chce něco víc vidět: http://youtu.be/94ib1qMWkTk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit