Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Hra s obrovským potenciálem, bohužel to dopadlo docela špatně... O té události se nedozvíte v podstatě nic a ten konec, to je hnus... Nicméně hra je ve svejch základech dost dobrá a těch 5 hodin jsem si užil...

    Když jste v noci, dole na ulici a ve všem tom prachu si svítíte baterkou, tak to má geniální atmosféru... Chybí tomu tak 25 hodin gameplaye (hlavní kampaň) a mnohem víc rpg prvků... Edit: Možná ještě mutantni ve stylu já legenda...
    • Lawliet
      Ber to takhle že jako značka to propadák nebyla, možná další dílko to napraví.
    • Jack1947
      Kdyz jsem to predtim, psal dostal jsem minusy, vidno ze nejlepe se presvedcit na vlastni kuzi, HOWAGH.
      • BoB.2
        Nevděk světem vládne.
    • Tak zase kdyby se něco podobného opravdu stalo a já se potuloval někde v nějakých ruinách, tak si taky nedělám iluze, že potkám nějakého vědce, co mi to všechno pěkně vysvětlí.. Takže to, že se nic nedozvíš o katastrofě, by mi nevadilo. Potenciál vytvořit silnou dějovou linku tam je i tak. Ale hru jsem ještě nehrál, tak zatím nebudu vynášet soudy.
      • BoB.2
        Za ty prachy je to jasná volba.
    • BoB.2
      No jeden mutant tam je když jsem ho v té mlze zahlídl trošku jsem si učůrl. *15*
    • BoB.2
      Přesně moje slova doufám že si z pokračováním vyhrajou.
  • taky se vam tahle hra hrozne plete s last of us?
  • Jemne_smutny_syr
    jaky to je na pc? a nebo to mam koupit ve vanocnim dealu za pulku? protoze recenze jsou takovy 50 na 50... :/
    • RELOADED ti to klidně prodá za 0 kč, jestli máš zájem.
  • co bylo na konzoloidnim uvodu drsneho? nehral jsem to a jsem moc zvedavej.
    • Pan_Klobouk
      Taky jsem nehral, ale tipnu si - nutnost zmackout tlacitko Start. Coz by logicky mohl byt pro spoustu pisickaru neresitelny problem. Do PC verze tak asi pridali navic mensi tutorial, ktery v rychlosti vysvetli zaklady a osvetli nam, ze Enter nebo cokoliv dalsiho je taky fajn.

      Ale ted vazne, vetsina konzoloidnich her je tak stupidni a pristupna vsem, ze si taky nedovedu predstavit "o co musi byt PC verze snazsi" abysme si na tom nevylamali klavesnice.
  • Tedy jak tak koukam na HW pozadavky, tak to vypada, ze bych si mohl zahrat i ja.:-) Tech 15 euro bych za to dat mohl, treba to tak spatne nebude.
  • Celejch 15 minut bez flamu! Teda, máte ode mne malý, úplně bezvýznamný plus. Polepšili ste se. Ale spíš sem vám to překazil. *2*
  • Jsem jedinej, komu nedava prvni veta smysl? *2*
    • BoB.2
      Jo maš pravdu.
  • Tahle hra mě poměrně zaujala, ale když jsem viděl pár gameplay videí, úplně mě vyděsily souboje. Lépe řečeno nikde jsem normální souboj neviděl. Všechny zabití následovaly po jakési trapné přetlačované mačetou... dá se v té hře bojovat i normálně? Ono když na někoho míříte pistolí, on má ruce vzhůru.. a z ničehonic se přetlačujete mačetou, přičemž protivníkovi kolegové na vás čumí a čekají, až vyjde řada na ně, to je hrozná nuda.. měl jsem jen smůlu na videa nebo tam prostě protivník normálně zabít nejde?
    • BoB.2
      Ne více meně je to o taktice jeden na jednoho porazíš skoro každého (kromě obrněncu na konci hry) ale zapomeň na máchání mačetou nebo nějaký komba většinou jdeš proti přesile a mačetou nemáš šanci a nábojů je málo (třeba do brokovnice jsem mě za celou hru asi 4) jde o to dostat je od sebe a třeba kopnout do ohně nebo z výšky, nebo dostat jedním výstřelem největšího drsňáka z party a pak se ostatní vzdaj nebo rychle dostat týpka co na tebe doráží pak rychle zastřelit chlápky z bouchačkama (nepřátele maj neomezený naboje ale pokut je zabiješ zůstane tam jen jeden nebo žadnej naboj) nebo potichu lukem .... Hra mě hlavně dostala atmosférou.
      • Tak to zní docela dobře.. já se právě obával toho, že přetlačovaná je jediný způsob, jak protivníka zabít.. nebo minimálně způsob, kterým odpravím 90 % protivníků.. a to by mě po desátém nepříteli asi dost začalo štvát. Pokud to je spíše o taktice, tak to zní moc dobře.. a jeliž Last of Us se na PC nedočkám, tohle by mohla bát alespoň slabá náplast..
  • Bohužel se obrazy střídaly tak fychle, že jsem prakticky neměl možnost zjistit jak vlastně hra vypadá. Jinak by to mohl být třeba i zajimavý kousek.
  • nechci nic říkat u mě to má 9/10 nevím na co si stěžujete ..chtěl bych vidět vás jak tvoříte hry - šašci *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit